• CastAway1986
    1.4k
    ko je ikad gledao Sturm ili BIH reprezentaciju mogao je to vidjet ali je opet jako dobar igrač
  • Ludovic IX
    7.2k
    Corluka je bio spor pa je igrao i stopera i desnog beka.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Treba Peru vratiti. Gdje je on sad uopće?
  • Crni86
    3.4k
    corluka je to igrao prije 15 godina… imamo dosta sporih i teretnih bekova.
  • Zagi
    7.6k
    Podsjetio bih da smo za stvarno sitne novce mogli imati sredinu Čokaj-Selahi.
    Naprijed bubneš neku desetku iz omladinskog pogona i mir idućih 6-7 godina.

    Meni je to neshvatljivo al ajd.
  • Nogo
    3.6k
    E da nam je jedan Mierez. Čovjek drži sam napad i pol obrane na leđima.
    Nadam se na ljeto ako Petko ode da ćemo ići po njega.
  • Crni86
    3.4k
    cijelo vrijeme je dosadan za obranu, svaka duga lopta koja je i bzvz napucana on je tu. Nije tehnicki potkovan kao petko ali donosi neke druge stvari. Zamisljam kako taki lomi desnu stranu a u 16 metara mirrez vreba svaki centarsut. Taki bi srusio rekord po asistovima ja mislim. Ali ne vrijedi vise od 2,5 milijuna eura po meni a za tu lovu ga necemo dobit.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ja sam oduvijek za Selahija bio ali mislim da to više nije moguća opcija isto tako šteta i za Uremovića kad već nismo Jedvaja vratili..
  • Crni86
    3.4k
    selahi bi doso kod nas i grijao klupu… a samim time sta se nije razmisljalo o njemu, dovoljno govori o ogranicenosti sportskog sektora skupa sa trenerom da ne vide koji su problemi momcadi i kakve tipove igraca imas.
  • Goran86
    98
    A kako komentirate igru Brekala veceras? Prva tekma vcr i vec se iz vidi da je lik klasa iznad hnl-a. Bojim se da ce u paru sa Livajom dati tovarima dimenziju iznad. Na stranu Bara i sve te kombinacije, ali sve sto valja tj. ima kvalitetilu na kraju ne zavrsi kod nas. I na kraju krajeva kada su isli po njega (nasa uprava) znali su pod cijom je kapom.
  • Zagi
    7.6k
    selahi bi doso kod nas i grijao klupu…Crni86

    Zašto?
  • Crni86
    3.4k
    ja bi rekao solidan, ne i da je klasa ispao.
    Da je klasa pobjedio bi sam osijeka veceras, lomio bi omerovica, a vidli smo ga 3 puta u 45 minuta tako da…
  • Crni86
    3.4k
    pa jer imamo i sucica pa trener gura misica i ademija (nije bilo to negativno za selahija vec za trenera)
  • Zagi
    7.6k
    Kaj bi bilo kad bi bilo...
    Da su Čokaja kupili kada se razmatralo, nebi se Ademi vratio i tak...
    Teško da bi Selahi danas grijao Ademiju klupu.
    Tko zna kak bi se sve odvilo.
  • luka modic
    622
    Iako nismo doveli ni Selahija ni Miereza dobro nam pomažu hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions