• Jurki
    11.6k
    Samo proces čišćenja je dugotrajan proces...Haza

    Jedino nam to preostaje. Ili ciscenje ili je kljuc u bravu neminovnost. Nema tog kluba koji moze opstati s takvim nacinom poslovanja.
    Mislim...ne mogu me vise iznenaditi s kolicinom debilizma koji su u stanju napraviti.. ali me svaki put jos vise iznenade.
    Za ovakve poslovne poteze se vani dobiva momentalni otkaz. Bez pardona.
  • NitkoBitan
    17k
    Ma treba minirat to i dogovorit sve sa Baturinom oko novog ugovora, makar se on potpisao dan prije transfera. Mamicu ni centa u dzep iz Dinama. Ne treba sad iznapadat malog kao zadnjeg kriminalca al fino objasnit neke stvari.

    I Barina i Mamiceva agencija imaju malo ozbiljnijih igraca koji vrijede dosta (i to vecina "nasih"), dovoljno je otic na TM i pogledat. Dinamo je njima krava muzalica bez koje ne mogu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Tudor navodno blizu sklapanja posla. Uzmite ovo s rezervom kaj sam čuo, da se odmah ogradim.
  • Jurki
    11.6k
    naravno ne treba razapet Baturinu. Nije on kriv kaj su ovi debili.
    Ali treba procesljati sve ugovore koji su sklopljeni s bilokojim igracem.
  • wolfgang14
    1.4k
    Tudor navodno blizu sklapanja posla. Uzmite ovo s rezervom kaj sam čuo, da se odmah ogradim.Mali Zeus

    nadao sam se gazibegoviću :(
  • Mandelinho
    370


    Upišem Tudor na Google i ovo mi dođe :rofl:

    IMG-2784.jpg
  • NitkoBitan
    17k
    naravno ne treba razapet Baturinu. Nije on kriv kaj su ovi debili.Jurki

    A mislim... nije bas da "dikod Baturina" nije svjestan da mu nece fine pare kapnut u dzep transferom vrijednom 20tak milja. Sjest sa malim i starim i vidjet kako stoje stvari.

    Jasno da ne treba od nikog unaprijed pravit kriminalca al bome ne treba ni pravit od ljudi svete krave. Imat cemo ljude u Skupstini, imamo i neke medije koji nisu naklonjeni "braci" pa cemo vidjet, veliki novci su u pitanju za koje se vrijedi izborit :cool:
  • CastAway1986
    1.4k
    Ja se samo nadam da je Koffi otišao iz Zagreba o da se odustalo od njega taman nikoga više ne dovodili..
  • đole
    317
    moguće da si previše puta googlao “mamić” pa ti ih algoritam sad baca i kad ne tražiš njega.
  • i more je plavo
    1k
    Ja neznam kako to sa postocima od odsteta ide vani, ali ako nemas love za placati igraca, onda ga platis kad odlazi sa lovom koju dobijes kod prodaje, zapravo klub koji ga kupi sufinacira njegovu placu dok je bio kod tebe.

    Meni zvuci logicno, neznam jel i potpuno legalno, ali mislim da je kad na kraju klub taj dio zbilja i prepusti igracu.

    I klub i igrac igraju istu lutriju, ak ce puno vrijediti nije samo klub zasluzan za to, a ak bu z k.. onda ga klub nije cijelo vrijeme debelo placal a nemre ga utopiti i vratiti dio ulaganja.
    Pusis samo cistu placu, koja je manja zbog postotka od transfera.

    Da je ko u NBA i da je igrac u pravom smislu rijeci u vlasnistvu kluba, pa ga mozes prodati ide se njemu ili ne, a on tom prodajom nije zakinut, bilo bi lakse za klubove.
    Ovak npr. Fener muku muci s tim Kentom, decko trenira, ispunjava svoju stranu ugovora, gleda tekme i broji lovu i nemres mu niš .

    Jbga, bogatiji klubovi si mogu priustiti da spuše par milja ali rang Dinama to tesko trpi.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kolega, vi ste ocito zaboravili da je krimos Mamic prije dobrih 10 godina docirao svima kako za razliku od drugih klubova Velike Cetvorke Dinamo vise nece dijeliti transfere kako je to prije bio slucaj. Upravi treba postaviti pitanje kada i zbog cega smo krenuli potpisivati ovakve stetne ugovore. Kakva raspodjela transfera u trenutku kad Dinamo daje ozbiljne ugovore. Nadam se da ce se to pitanje za Upravu adresirati na izvanrednom sastanku Izvrsnog Odbora u ponedjeljak.
  • Jurki
    11.6k
    ta praksa ocito nije nikad ni prestala.

    Dudu, Carli, Modric, Moro itd itd.
    To kaj do sad nisu curili podaci iz kluba ne znaci da toga nije bilo.
    Veliko je pitanje koliko je klub zapravo dobil od svih tih transfera.
  • Orc123
    7.8k
    Iskreno pokusavam shvatiti logiku ali ne mogu. Znaci na l. Beku nismo imali prakticki alternative jer Perkovic nije bek i kad se trazio bek gledalo se da se dovede na posudbu ili nesto jeftino...na kraju doveden Ogi i ja vjerujem da ce biti dobar ali opet ce neki ocekivati da smo doveli roberta carlosa a ne igraca kojeg cemo platiti 650tis eura...opet sad s druge strane gdje ipak imamo Ristu koji je u godinama i u padu forme ali definitivno nije najveci problem i tu sad oni gledaju da dovedu igraca od 2,5 ili 3mil eura a na lijevom beku kojeg nemamo smo skrtarili? Ajde jos i to, ali tu bi trebali dovesti igraca koji ove godine puni 29g i kako se on moze uklapati u dugorocnu viziju kluba? Zar nije logicno da se gleda neki mlađi potentniji bek i ako se vec misli potrositi preko 2 milje eura da se dovede bek koji bi dugorocno mogao donesti neku korist i transfer u klub kako bi klub mogao biti dugorocno odrziv? Za mene jedino logicno bi bilo ili neki mlađi bek pa ga platiti vise ili iskusniji bek besplatno ili uz malu odstetu....iako bi ja def. Izabrao nekog mlađeg beka između 20 i 24g....ja nigdje ne vidim tu dugorocnu viziju i strategiju u klubu nego rade iz dana u dan. Evo probam si zamisliti kako bi bilo to da nas Uprava iznenadi nekim kapitalcem, igracem sa nekim dobrim CVem tipa Ktc, Tonel, ili spominjanim Kentom i slicnima i ja jednostavno ne mogu si zamisliti da to ovi ljudi izrealiziraju, eco nikako ne mogu si to zamisliti! Da oni nađu takvog igraca, dogovore transfer i da on prođe lijecnicki, to troje da se nama poklopi s ovim ljudima je meni nezamislivo!
  • dd29
    535
    Na BiH forumima stalno ističu kako je užasno spor gazibegović
    A oni ga su ga svakako gledali puno više puta nego mi tu
    https://new-forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=2&t=16009&sid=a50c5e7848b529d4ffa8730f51181a5f&start=180
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions