• austrijanac
    4k

    Rizik poslovanja.

    Zato trebaš imat odgovornu osobu i sposobnu s procjenom.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Igrači se bez dinama neće prodati za veliku svotu. Ako neće za normalne uvjete potpisati( max 10%) neka ide u hajduk.
  • NitkoBitan
    17k
    Ja ne znam kaj mi tog malog uopce drzimo u omladinskoj skoli i brusimo njegov kakti talent. Ako nece potpisat sto je izgledno neka ga struka u Kustosiji uci taktickom nogometu. Da ne bi mi malog usavrsavali pa da ovaj pokupi slag na torti a mi goli k.

    Btw. jel ima mali ikog pismenog u familiji da zna engleski i da mu se mogu objasnit neke stvari?
  • emilperska
    5.4k
    Da li klubovi u Škotskoj, Austriji, Danskoj, Izraelu kao neke lige kojima težimo, daju igračima pravo na postotak od transfera. Jebo me pas s kim god pričam izvana i velim mu za te naše kombinacije, ekipa je zgrožena. To što je glavata spodoba nešto uvela kao normalno, ne znači da je normalno..


    Dakle može se desiti da igrač zahtijeva nešto od transfera, ali to neka mu plaća onda klub koji ga kupuje ako ga toliko želi i nakon što je zadovoljio naše zahtjeve. To se zove sign on fee i nije ga izmislio Footbal manager. Nikakvi kurci palci da se Šutalo proda za 24m, pa onda mi iz tog namirujemo Boga i vraga. To je nečuveno..
  • NORTE
    11.4k
    Evo npr Belinho, klinac od Andya Bare, vjerojatno smo ga izgubili. Pitanje, dal' bi njemu sad dali 30 posto od idućeg transfera, a da znate da će biti bomba igrač i otići za 40 mil eura, ili da ode džabe u Hajduk, pa da ga oni prodaju za 40 mil eura i daju Bari i igraču 30 posto.
    Molim odgovore:)
    Haza
    Tu zapravo nema nikakvog spora oko odluke što bi i kako.
    Ako se zaista radi protiv dinama onda nas netko gadno i namjerno sabotira.
  • Zagi
    7.6k
    @Haza Bilo mi je čudno da je Živković dobio novi ugovor a da nije jednu profesionalnu utakmicu odigrao. Ne vidim potrebe osim ako se i u to nije ugradila kakva stavka.

    Imaš kakve info?
    Meni to pomalo smrdi.
  • Izet Hajrović
    2k
    A meni je čudno i produženje ugovora Bulatu nedavno iako je prethodni trajao do 2027. Zna li se nešto o tome, da nisu slučajno tu ugrađeni neki postoci? Shvaćam da su ga možda željeli zadržati s obzirom na zanimanje Rangersa pa su ga malo motivirali podizanjem plaće, ali u situaciji kada nam financije nisu bajne ne vidim potrebe za tim jer kakav god da je Bulat imao ugovor, sigurno nije volontirao, a igrač je za rubnih 11.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kojeg beka na kraju kupujemo?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bekovi su precijenjeni, ne treba nam nitko.
  • Olmic
    3.6k

    Ma mislim da nece nikog dovest
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bekovi su precijenjeniMr Anderson

    Bekovi i pripreme.
  • Droljo
    8k
    Bekovi i pripreme.marcio amoroso
    Bekovi, pripreme i prijelazni rokovi.
  • Jurki
    11.6k
    Vezano za postotke kod transfera.
    Meni je normalno da igrac koji npr vani zarađuje milju, pa dođe u hnl ozivjeti karijeru i na placu od 300 keka.
    Pa da se onda dogovori npr 15% buduceg transfera ide tom igracu kao kompenzacija za manju placu.
    Ovo kaj mi radimo nema veze s vezom. Imas igraca pod ugovorom koji ima skoro najveca primanja u drzavi opcenito i ti s njim dogovoris 30 posto ide njemu.
    Te debile u upravi treba zatuci s hrđavom sekirom.

    Nakon izbora treba pretresti sve ugovore s igracima. Od onog najmanjeg do najveceg.
  • Haza
    4.1k
    Apsolutno, igrači među sobom znaju sve, ako netko čuje da Baturina ima 30 posto, tražit će i on. Međutim, kad se bude tražio podatak o ugrađenim postotcima, bit će zanimljivo vidjeti koliki postotak imaju igrači Bare (Niagara) i agencije VPA Sports, a koliko igrači iz drugih menadžerskih agencija.
    Samo proces čišćenja je dugotrajan proces...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions