• Mr Anderson
    5.3k
    Dobro jutro, predivan dan u Zagrebu najavljuje bolje sutra (pobjedu). Odradio teretanu, sad u šetnjicu s gospođom da sam sutra popodne miran. Najprije moj kvartovski klub u rano popodne i onda preseljenje malo istočnije na okršaj s pijanim Turopoljcima.
  • NORTE
    9k
    Zena mi zna za profil Zoniemilperska
    Moja prati i šta pišem.
  • masacusec
    3k
    Ja svojoj kažem da se zovem Neki tip na ovom forumu....:lol:
  • NORTE
    9k
    Kad pretjeram s praćenjem zone zove me Norte.
  • jedan u nizu
    5.7k
    meni se zena kada vidi plavu boju na ekranu i banner od zone, pocne derati po stanu DINAMOOO i smije se :lol:
  • Neki tip
    19k
    Ja svojoj kažem da se zovem Neki tip na ovom forumu....:lol:masacusec

    :lol:

    I kaj veli?

    A) zakaj meni ne pišeš ljubavna pisma ko Bobanu i Dinamu!?

    ili

    B) koliko ti možeš mljeti, a kad ja želim razgovarati ti se ne da!?

    :snicker:
  • Majki2111
    2.6k
    Nisi puno fulalo. Al noćas mi se dogodila skroz paradoskalna situacija...
  • Majki2111
    2.6k
    A dvoumim se dal da napišem... Kratkoročno je super stvar. Još pošto sam oportunistička osoba sjedne ko budali šamar. Al dugoročno treba drugačije....

    Je sa curkom nekom al totalno čudno i paradoksalno :sweat: :grimace:
  • Mihaljević
    7.9k
    Kako ćeš joj reć' da variš?
  • Droljo
    4.8k

    Pa gukni golube
  • Nolifer
    6.5k


    Ili je ili nije :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ja ti izlazim ovako svaki vikend solo. I noćas upadnem u društvo dvije lijepe i otvorene cure 2001 i 2002 godište. Znači dobitna kombinacija. Obije zauzete. Imaju dečka. I dobro sve. U tom trenutku sam im sjeo. Bila dobra atmosfera. I u jednom trenutku im krenu likovi uletavat. I pleše ona sa svima. Tanca. Al neda nikom. Kaže nama:"Ovaj misli da kontrolira situaciju, al ne." I dođe zbari mene. Značu usta u usta. Ok ajd jednom. Kaže: "Čuvaj me, ja sam ti labilna." Ništa nisam ja radio chra ima dečka. Sve je bilo pod kontrolom.

    I OK ajd jednom poljubi u usta. Kaj sad. Kad krrne ona drugi i treći put. I između tog poljupci u obraz. I ja nju pitam:"Čemu to kad imaš dečka?"

    Kaže ona: "Ti si peder, s tobom se mogu ljubit."

    :yikes:


    Kažem ja: "Nisam peder!"

    Zbedira se ona kaže da dajem taj dojam. Al se nastavi barit.

    I pitaj ju jel joj paše. Dobio pozitivan odgovor.

    Uglavnom. Kratkoročno dobra stvar. Nemam inicijativu kad je zauzeta. Al kad ona započne iskoristim, muško sam. Nije mi prvi puta.

    Cura je labilna, nije za vezu kvalitetnu to uopće nije tema sada.

    Neg ono, imam iskustva di se samo pojavim i cuke mi se bacaju u zagrljaj i ljube me same od sebe. Osjete nježniju energiju, realno takav sam lik. Al peder nisam.

    Al dugoročno treba poradkt na tome, svjestan sam tog. U tom je paradoks.
  • superhik
    10.2k
    Kaže ona: "Ti si peder, s tobom se mogu ljubit."Majki2111

    Oprosti Majki, nemoj se ljutiti, ako si joj uletio s pričom o powder obrvama ili s nekom od sličnih tema koje si ovdje provlačio, nije joj za zamjeriti :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.