• nemapredaje
    3.2k


    Očito da. Jer to je napravio Kolarić neki dan i na našoj tekmi protiv tovara
  • Plavi-9
    569
    ok hvala, mislio sam da kada mijenja svoju odluku mora ići sam provjeriti. To je dosta čudno jer bi po meni glavni sudac trebao donijeti sve odluke.
  • Mali Zeus
    12.7k
    To mi nije jasno. Ista stvar se dogodila i na našoj tekmi s tovarima (makar je tada igranje rukom bilo očito).nemapredaje

    Mislim da je stvar ak je rukom došlo do gola da ne mora gledati nego se vodi po onom što mu kaže VAR.
  • Rakovica1986
    632
    Ne znam je li za ovu temu, ali jučer sam pogledao intervju Sopića za Novi list na YT. Bokte koliko Sopa ima strpljena, stjerao bi novinara već 3 puta u pm, a s druge strane volio bi vidjet kako bi se Jakir ponio da ga krene netko odvaljivat onako.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Naš derbi je produžio 5 minuta, jadranski prošli tjedan 11 i još je na tih 11 digao extra minutu...uopće ne želim ulaziti kako smo mi izgledali i bismo li zabili da se igralo još 500 minuta, ali mi na qurac idu sudačke nadoknade na poljudu kad god hajduku rezultat ne ide na ruku...onih 14 minuta protiv Istre će još dugo ostati nenadmašeno.
  • Droljo
    8k
    Sad pogledao video onog slovaka (196 cm) što ga Osijek dovodi za napadača. Prava špica, napada gol baš kako treba. Sigurno ima dosta toga lošega jer igra tamo i dolazi tu ali mi takvog koji gleda gol samo nemamo.
    Ne tvrdim da je igrač za nas.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ima Kulenović to u sebi, ali puno toga ostalog nema
  • Droljo
    8k

    Da. Naj bliži tome bi kule bio...
  • Keyser Soze
    10k
    I evo iz glave još, 8 minuta nadoknade protiv Varaždina u pobjedi 2:1 (produženo kod rezultata 0:0) i 8 minuta nadoknade u porazu od Rijeke 1:2 (produženo kod 1:2), na kraju se igralo 11 minuta i dobili su 2 smiješna penala.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Germania novi sponzor NK Osijek

    Je li sad cijela liga pokrivena kladionicama kao sponzorima?
  • wolfgang14
    1.4k
    Brekalo će igrati od prve minute sutra

    Karoglan najavio u presici
  • Praskaton
    2.3k
    To je bilo za ocekivat.Dao bih se kladit u njihov kiks sutra da im on ne igra.Ovako su ipak u prednosti.Bojim se da ce bit slicna prica kao sa Uremovicem.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Kolarić je očito loš sudac, bez muda...ali nema što ići gledati VAR kod igranja rukom prilikom postizanja gola.

    To je kao zaleđe...ili je, ili nije!
    Svaki dodir lopte sa rukom je kažnjiv ako je igrač neposredno nakon toga zabio gol...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Brekalo će igrati od prve minute sutra

    Karoglan najavio u presici
    wolfgang14

    Tko igra desnog beka u Osijeku? Omerović?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.