• reziser
    6.8k
    čitam raspravu Strahonje, Kovačića i Kulušića
    Ni nakon i gledanja situacija iz različitih kuteva, opet imamo dijametralno suprotna mišljenja...
    Neće s VARom biti ništa bolje
    iza VARA su ljudi... pa i suci :rofl:
  • xavier
    12.1k
    čitam raspravu Strahonje, Kovačića i Kulušića
    Ni nakon i gledanja situacija iz različitih kuteva, opet imamo dijametralno suprotna mišljenja...
    Neće s VARom biti ništa bolje
    iza VARA su ljudi... pa i suci :rofl:
    reziser

    Na čovjeku je da donese odluku i naravno da on nešto može točno ili krivo interpretirati. VAR ne donosi odluku nego omogućuje sucu da još jednom (ili više puta) jasnije vidi što se točno dogodilo. Stvarno ne vidim kako netko može imati nešto protiv toga.

    Ili da preformuliram...mediji i navijači će ionako kasnije gledati usporenu snimku iz svih kutova i na osnovu toga ocjenjivati suca. Nije li onda bolje da i on ima priliku situaciju na vrijeme vidjeti više puta i iz različitih kutova nego da ga se napada zbog nečeg što možda nije ni vidio kako treba?
  • reziser
    6.8k

    xavi, xavi :wink:
    nemam ja ništa protiv VARa
    samo kažem i da će s VARom biti nedoumica i suprotnih mišljenja
  • deda
    32.7k
    Nevjerojatni mladić Ivan Krstanović postigao je večeras svoj 95-i pogodak u HNL-u
  • Bosna86
    11.7k
    Svijetla je buducnost pred njim, jos samo malo iskustva da stekne
  • deda
    32.7k
    Nekako ispod radara svih sportskih novinara prolazi činjenica o prosjeku gledatelja u ligi, koji je porastao sa prošlogodišnjih 2650 na preko 3700.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Da je pao na 1400 nebi prošlo ispod radara.
  • Infinity
    16.4k
    Samo dvije sezone u povijesti lige su bile gledanije. Nadam se da ce se prosjek zadrzati, ako ne i narasti.

    Nas je prosjek s 4.207 narastao na 5.030 (podatci HNS-a). Gledajuci u povijest, tek u sezoni 2008/09 je bio bolji prosjek od trenutnog tako da nam je ovo najbolja posjeta unazad 11 godina.

    Imamo jos Varazdin i Rijeku za popuniti polusezonu. Varazdin ce vjerojatno malo narusiti, a onda Rijeka popraviti i to ce biti tu negdje.
  • Neki tip
    21.3k
    puno će ovisiti o vremenu.. bez kiše i minusa, te uz "proljeće u Europi", protiv Rijeke bi mogla biti jako lijepa posjeta.

    Ako se dogodi ispadanje (ne vjerujem) te uz ružno vrijeme, i taj prosjek bi bio narušen, kamoli popravljen. Nažalost, ali tako je.
  • Infinity
    16.4k
    Ma mislim da ce protiv Rijeke svakako biti 5.000, a uz neke povoljne preduvjete i vise.
  • reziser
    6.8k
    Ma mislim da ce protiv Rijeke svakako biti 5.000, a uz neke povoljne preduvjete i vise.Infinity

    mislim da će biti i više, ali puno ovisi o Milanu, rezultatu i naravno..kiši...
  • Infinity
    16.4k
    Ma ne, nisi me shvatio. Ja ocekujem minimum 5.000 bez obzira na sve. Lijepo vrijeme, dobra atmosfera oko kluba i sva pozitiva ce donijeti i puno vise od tih 5.000.
  • Eduardo
    20.3k
    Locosi riješili Goricu s 4:0. I Slaven se polako budi, za sad su daleko od onoga što su najavljivali na početku sezone, ali se barem udaljavaju od opasne zone.
  • reziser
    6.8k
    ja bi volio da rijeka sredi kmečavce...
    ne volim ni jedne ni druge, ali bi mi taj rezultat baš dobro sjeo
    pa nek opet kmeče
  • Markelo
    2.6k
    Isto bi volio da Rijeka dobije tovare. Nek se zakuha malo borba za drugo mjesto. A i da se mi maknemo od tovara jos vise bodova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.