• deda
    32.7k
    Nisam očekivao da će Slaven ovako nisko biti ove sezone. Bit će to izgleda grčevita borba za opstanak u četvero. Neka, neka. Zanimljivo za prvih 6, a zanimljivo ovima dolje. To je onako kako HNL treba izgledati.
  • Neki tip
    21.3k
    Neće ovaj Rijekin Rožman dugo potrajati.. bez obzira na mir koji Rijeka inače omogućava treneru.

    Nisam gledao tekmu nažalost, ima netko možda kakvo suvislo objašnjenje što se Rijeci dogodilo u 2. pol.?
  • reziser
    6.8k

    kao da su ostali u svlačionici...
    jednsotavno su stali...prepustili inicijativu osijeku..i gol po gol...eto prekoreta :D
  • Majki2111
    3.2k
    Komentar tribine:
    Nakon niza pogrešaka s jedne i druge strane, nema previše smisla analizirati ovu utakmicu.

    Bez obzira na pobjedu, Osijeku ostaje riješiti pitanje glavnog trenera jer bez toga nema napretka, Rožman je prekratko na klupi Rijeke pa je prerano donositi zaključak,a o Hajduku i Buriću je sve napisano u proteklim danima.

    Kako sada stvari stoje i obzirom na probleme u spomenutim klubovima, sve tri ekipe nemaju što tražiti u Europi - posebno ne u kvalifikacijama za Ligu prvaka.

    Stoga se nameće sljedeći zaključak:

    Nakon Dinama koji je i ove sezone svijet za sebe u ligi - Gorica je trenutno najozbiljnija ekipa HNL-a i realan kandidat za Europu.
  • Neki tip
    21.3k
    Gorica je trenutno najozbiljnija ekipa HNL-a i realan kandidat za Europu.Majki-Papi2111

    Da znaš da baš i ja to mislim o njima.. i to najmanje zbog sadašnje forme ili 2 pobjede protiv Hajduka. To je ekipa kao stvorena za igru protiv nominalno jačih od sebe. Ne igraju bunker, ali znaju se braniti i onda tranzicijom dobro udariti.. Dinamo za siromašne. :)
    Nije neki genijalan zaključak, s obzirom na to kako su naši klubovi prošli u Europi, ali siguran sam da bi Gorica dobro prošla. Iznad standardnih očekivanja.
    Problem će im biti prodaja ključnih igrača, ali prodaju svi.. a ako neki sportski direktor zna svoj posao - zna njihov. Tak da im baš želim Europu.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Realno su ekipa za prvih pet mjesta iako će na zimu biti dosta odlazaka kod njih.
  • Neki tip
    21.3k
    Naravno, ali bit će sigurno i dolazaka, Europa im je klupski cilj ove godine. A ovaj Litvanac zna šta radi.. i dosad je znao dovesti novu kvalitetu (za HNL), ubuduće mu može biti samo lakše. Polako se profiliraju kao klub u koji ima smisla doći.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Meni su definitivno simpatični i želim im da izađu u Europu.
  • Dudu
    2.6k
    Gorica odlična, pa dovoljno je pogledati njihovu statistiku protiv Rijeke, Osijeka i Hajduka...

    Sergej u nekoj budućnosti potencijalni trener za Dinamo..
  • Neki tip
    21.3k
    Sergej u nekoj budućnosti potencijalni trener za Dinamo..Dudu

    Pa, ne bi me čudilo.. Dosad je dosta pokazao, a veselim se vidjet ga/ih protiv europskih protivnika. Plus mogao bi imati Bjeličinu preporuku, znam da su si dobri i Bjelica ga cijeni kao trenera. Jedna i pol sezona na klupi Gorice nije dovoljna referenca za klupu Dinama, ali da ima potencijala u budućnosti, kako si i napisao - svakako.
  • Dudu
    2.6k


    Pa da, kažem u budućnosti jer se nadam da Bjelica bude tu bar još 2 godine hehe

    A tada negdje bi mogao biti ozbiljan kandidat, pogotovo ako se dokaže i na europskim utakmicama koje vjerujem da će Gorica igrati dogodine..
  • BluePhone67
    4.1k
    Vođa Torcide poslije poraza od Gorice.

    xfw32od1ezkxheru.jpg

    Dok god oni misle da je Velika Gorica u Zagorju i dok god podcjenjuju ostale županije i njihove sugrađane koji svojim radom stvaraju rezultate, a oni uzdizuci sebe kao Dalmoši su najbolji u svemu i to sa poluigracima i tarabama u klubu od kojih najmanje ima Dalmosa, mi ne mozemo izgubiti prvenstvo kraj njih. Trece mjesto za njih je jackpot ako ulove ovu sezonu, a realnost 4 i 5 mjesto.
  • Guinness
    2.2k
    Zašto se na našem forumu konstantno toliko pažnje daje tovarima
  • vjeko1701
    8.5k
    Od svega mi je najmanje jasan odabir fonta za ovaj tekst,,,ostalo nema smisla komentirati, pijana, neobrazovana budaletina.
  • Neki tip
    21.3k
    Gledam malo sastav tog Intera protiv Lokosa i zapravo se pomalo i iznenadih.. pa oni, osim Boseca i Freliha, nemaju igrača mlađeg od 24 godine!? Znam da je borba za opstanak u ligi teška i da trebaš i iskusne igrače za to, ali Inter definitivno nije razvojna sredina.. :confused:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.