• Markelo
    2.6k
    Novi pogodak Tolica u uvjerljivoj pobjedi Lokomotive protiv Gorice
  • Majki2111
    3.2k
    Malo van teme, al na praksi sam upoznao jednu Makranku (nemam ništa protiv nje, super je žena) i rekla je kako su tamo radi visokih vrućina.

    Dalmatinci... kaj drugo reči. Tu ZG se išlo po snijegu svakakvom. A vjerujem i drugdje.

    Ovo sam spomenuo baš zbog ovih dva posta prije. Nemam nikoga odozdola, apsolutno nikakvu povezanost nemam s njima i to je za mene strana zemlja. Dok imam sa Kvarnerom (Krkom) krvlju od strane oca (njegove bake). Tako da za Rijeku navijamo u derbiju. To uopće nije upitno.

    KRK CIJELI BIJELO PLAVI. DERI RIJEKO.
  • Nino Bule
    13.8k
    Rijeka 1 0 acosty strijelac
  • Majki2111
    3.2k
    Rijeka slaba u duelima ali tranzicija im je dobra. Odlična kretanja kod gola. Ali moraju čvršće stat.
  • Bosna86
    11.7k
    0:2, idemooo
  • Bosna86
    11.7k
    Auuuuuu
  • reziser
    6.8k
    kako smo i htjeli..pobjeda rječana.... dobro nam došla
    rastavili su ih, he he
  • Nino Bule
    13.8k
    Mogla bi stvarno bit neka otpremnina buricu nakon ovoga
  • reziser
    6.8k
    prerano sam pisao...haha
    pao i četvrti
    očekujem punu rivu i ko je kriv... :rofl:
  • reziser
    6.8k
    buriću odlazi :rofl:
    svi krivi..samo NH nije kriv...
  • Majki2111
    3.2k
    Bravo Rijeka :grin:
  • Markelo
    2.6k
    Da Dinamova obrana ne dijeli penale sakom i kapom ovako bi prosli i na Maksimiru. A Ljubic kad ne brani protiv Dinama izgledao kao golman koji ne bi bio prvi izbor ni u Tekstilcu
  • deda
    32.7k
    Nemre ih posrat dvije za redom. Jadni su do bola. Sad još idu u Zaprešić bez Nejašmića, Caktaša i Hamze
  • Nino Bule
    13.8k
    Ako slucajno prospu bodove kod intera otvara se ponovo mrtva trka za drugu do seste pozicije, sreca po neke da ove godine i peti ide u europu
  • reziser
    6.8k
    meni je samo žao kaj ih i mi nismo razmontirali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.