• Papastrumf
    9.5k
    Shvatite ovo ozbiljno!
  • deda
    27.7k
    Gospodo Zonaši, dobro pročitajte poruku koju je napisao Bosskovitz i proslijedite ju u što većem broju na nabrojane mailove.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Poslano!
    Nece moci ignorirati velik broj mailova i ne ocitat se o tome.
    Samo šaljite!
  • sport
    2.3k
    a na drugoj listi Barić,Antolić,Simon,.....
  • deda
    27.7k
    Ono što također želim naglasiti u ovoj temi.

    Nekolicina ljudi vas je dovela u poziciju da možete birati, pišali su krv (doslovno neki), proljevali znoj, trpjeli i trpe svakodnevne prijetnje, potrošili su sate i sate svog vremena oduzimajući ih od svojih najmilijih da bi se ovi izbori mogli održati.

    Ne budite dokoni i lijeni, nemojte olako shvaćati stvari, nemojte poslije komentirati da sam znao ja bih ovo ili ono, učinite to odmah sada. Obavezno se učlanite i dočekajte izbore spremni. Nemojte razmišljati lako ćemo. Budite proaktivni. Neka jedna od tih malih proaktivnosti bude i slanje ove poruke na navedene mailove. Za to vam treba 2 minute.

    Budite Dinamovci, budite borci.
  • Papastrumf
    9.5k

    Ako se nekome ne da otvarati clanak, radi se Globanu i Omaziću s Ekonomskog fakulteta.
  • Brusa
    676
    Evo poslao i ja, makar neću moći glasati jer nisam bio član prošle godine, al reko da pridonesem
  • Georg Koch
    3.4k
    poslano.
    S tim da osim ovoga grupnog gdje su svi, i ovih 3 u CC, isao je jedan posebni mail samo za nasu Vlatkicu.
    Morah :starstruck: :sweat:
  • OBIGB
    528
    Pozdrav

    Da se nadovežem na ovu temu… nisam dugo…prioriteti, jbg…

    Definitivno ovo s e glasanjem nisu čista posla. Sustav je očito ne pripremljen, baza članova ne potpuna, a znamo kako se baza punila prošle godine i tko njome upravlja.

    Bitno je angažirati sve snage i utjecati na potencijalna muljanja prevntivnim akcijama kao što su ovi mailovi.

    Želimo odgovore i sigurnosne mjere/garancije. Bez toga nema smisla imat e glasanje. Žao mi je ako netko iz S Broda, Šibenika, BiH, Frankfurta itd. ne uspije glasat fizički, ali to je mala cijena ako će se smanjiti rizik manipulacije- bar ja tako to vidim.

    Prioritetno, moramo aktivirat ljude da obnove članstvo a onda ih motivirat da izađu na izbore.

    Mi smo smo ovisni o Dinamu, a i Dinamova budućnost očito ovisi o nama.
  • Olmic
    2.7k
    veliki plus od mene. Oboje mi bili profesori, samo rijeci hvale
  • emilperska
    3k

    Oba mi predavala, Globan super lik, Dinamovac do srži uz to što je nogometno statistički fanatik. Čovjek je hrvatski Bert Kassies.
    Za Omazića nisam siguran, nije se isticao. A i nisam se slagao s njegovim stavovima oko nekih referenduma, načina rada itd. Moguće da je samo do mene bilo..
  • Jurki
    8.5k
    Žao mi je ako netko iz S Broda, Šibenika, BiH, Frankfurta itd. ne uspije glasat fizički, ali to je mala cijena ako će se smanjiti rizik manipulacijeOBIGB

    Upravo to. Svima je lakse glasovati online ali je dolazak na fizicko glasovanje jedino kaj nam garantira najvecu mogucu transparentnost. Isto tak sitnica koju mi kao clanovi trebamo napraviti za klub. Jebes sve lige prvaka, derbije, povijesne utakmice.
    Ovo je nasa POVIJESNA utakmica na koju SVI MORAMO DOCI.
  • dumitrumitu
    511
    Budući da znamo s kim imamo posla uvjek treba biti oprezan, ali uvjeren sam da će ostale liste biti toliko smiješne u usporedbi s našom da neće ni pokušati muljati.
  • OBIGB
    528


    Ne treba potcjenjivat nikoga. Biti će i na drugim listama (za sada znamo za Otto listu, mislim da netko tu listu koordinira ;) zanimljivih ljudi, koji bi mogli pripomoći klubu, ili bar oni misle da bi mogli, ali naša lista će sigurno biti najbolja. Prema ovome što vidim za sada, zadovoljan sam. Povjerenici koji su iznjeli/nose težak teret već godinu dana, 2 profesora s EFZGA, 2 izvršnjaka….baš me zanima tko će službeno biti nositelj liste….

    Ono što recimo smatram da moramo, mi iz ZG, cijele Hrvatske, BiH… otvorit oči/uši i na prve znakove potencijalne muljaže, reagirat, izmjenit informacije i sukladno tome djelovat…

    Čeka nas zanimljiv mjesec ljubavi…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.