• dumitrumitu
    1.3k
    Mogli bi Boseca dovest, surađujemo dobro sa Belupom.
  • Nogo
    3.7k

    Ovo je moje više bila ironija jer mi više od hnla ne vidimo.
  • bbbruxelles
    83
    najveci problem ove uprave je sto su jednaki lopovi kao i mamic, ali uz dodatak da su gadljivo nesposobni.
  • Mandelinho
    376
    https://www.gazzetta.gr/football/superleague/2300192/aek-epesan-oi-ypografes-simera-stin-athina-o-lioympisits

    Piše da je postignut dogovor imeđu klubova i da bi 24-godišnjak danas u 14:45 trebao sletiti na aerodrom u Ateni gdje će ga dočekati njegov otac kako bi završio formalnosti i stavio potpis na ugovor. Naglašavaju također u članku da je Ljubičić iz Austrije.

    Spominje se i da je Dinamo pokušao blokirati transfer ali da je igračeva odlučnost da se on realizira ipak presudila. Vrti se cifra transfera od 4 milijuna eura, a trebao bi nositi dres s brojem 23.

    Također, drugi članci sa grčke Gazzete navode kako je ovo ciljani i super logičan transfer za klub te hvale sportsku politiku kluba, uz dodatak kako je trener zadovoljan jer igrač može pokriti pozicije lijevog beka i veznog.

    Od plaće se spominju cifre 550-600 tisuća eura uz bonuse za ostvarivanje ciljeva (Vjerovatno osvajanje prvenstva, ulazak u europska natjecanja i slično)
  • Jurki
    11.7k
    Mislis da je to nova uprava? pa to su sve njegovi ljudi koje je on postavil. (Tomacica i Podnara ne racunam pod Upravu jer su fikusi koji samo dizu ruku).
    Znaju da im je kraj blizu itekako to znaju da odlaze.. i pokusava se na sve nacine unazaditi klub.. i to iz prilozenog rade.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    uvijek Bartolec, a ovaj Kent ne meda nigdje. Još od rangersa samo lova ga interesuje. Može ići samo za više, nikako za manje nego što ima u feneru. Po meni nam ne treba, onda radije goričan ak se mora, samo ak se mora. Neko Ko će orati
  • NitkoBitan
    17.6k
    Može ići samo za više, nikako za manje nego što ima u feneru.Kujtim Shalla

    Pa njemu bi doslo prakticki na isto samo bi igrao umjesto sjedio na klupi. Dinamo nudi Feneru da preuzme dio place, znaci Fener bi smanjio troskove place za onoliko koliko bi Dinamo placao Kenta.

    Cudna je to glava, vidjet cemo.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kako brzo rješavaju transfer kad se prodaje igrač, a kad treba dovest rastegnuti koliko je god moguće i molit boga da sve propadne
  • Orc123
    8.1k
    Ma kakav Gorican, igrac nije bolji od Menala ali u nicem..i Menslo je orao i kopao kad je igrao i davaomsve od sebe ali kaj to znaci ako kvalitete nema...Bartolec je tek sad u loxi poceo na nesto liciti a u Osijeku u kojem je bilo malo pritiska nije bio ni na mapi. Ako nije mogao u Osijeku kako ce u Dinamu. Glupo mi Kenta opce uspiređivati s goricanom jer bi Kent da dodje u Hnl bio jedan od najvecih dolazaka ikad . . .
  • Facke
    3.6k
    Borna Orlic bi trebal u Dinamo. Mlad (17) stoper.
  • Neron53
    620
    Kako je krenulo, prije ikakve rasprave na IO , bude se odradio na brzinu jos kakav transfer. Nebitno u kojem smjeru.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Germanijak doznaje: Nakon Marića Rijeka lovi 'kapitalca'. Marko Rog bi karijeru mogao oživjeti na Rujevici!

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-nakon-marica-rijeka-lovi-kapitalca-marko-rog-bi-karijeru-mogao-ozivjeti-na-rujevici/124909


    Jbg, nek se prebaci u HNL temu
  • emilperska
    5.7k
    Fkt necemo nikog dovest.
    Mi smo taoci traljave Uprave i uskoro bivseg trenera S.J. kojem se ocito nikog vise ne zeli dovest jer se ceka prvi kiks da dobije papire..
    Moze se lako desit da mi zadnji krug prvenstva krenemo otvoreno navijat za Rijeku..
  • bbbruxelles
    83

    Ubrzo, a ne zadnje kolo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions