• Orc123
    8.1k
    po nezz koji put ako je iz medija dajte stavite link ili izvor gdje ste pročitali to!
  • cibona
    3k
    Međutim opet treba spomenuti ulogu medija
    Apsolutno svi mediji kriticki pisu o transferu ljubicica
    Npr gol.hr :"Ponocna bomba u Maksimiru: Celnici Dinama prihvatili sokantan transfer, navijaci u nevjerici"
    bbb medimurje

    Pa i cinjenica jest da je vecina navijaca u nevjerici. Prodali smo jedinog igraca koji (uz sucica) donosi odredenu svjezinu u veznom redu.

    Mene cak ni ne smeta da mediji zestoko udaraju po upravi, pogotovo ako uzmemo u obzir da su proteklih mjeseci vlatkica i ekipa bili zasticeniji od pandi u zooloskom vrtu. Tada se samo i iskljucivo udaralo po simicu. Neka se sada vlatka i ekipa nose pod pritiskom, bilo je i vrijeme.

    Nesposobna vlatkica ima carobnu moc prodati igraca za 2 dana uz "mukotrpne pregovore", a istovremeno mjesec dana pokusava pronaci posteno lijevo krilo i desnog beka i to bez uspjeha kako sada stvari stoje.
  • Ivdzo11
    4.2k
    U Turskoj prijelazni rok traje do 9.2...
  • Nogo
    3.7k

    Taman da imamo dozu Kenta do 15.02. i ne dovedemo ga.
  • hardek
    2.8k
    Išao sam bacit oko na neke igrače s kojima smo se povezivali na ljeto pa sam išao pogledat Titraouia 15 nastupa 6 golova i 4 asistencije kao centralni vezni...

    Kako bi tek igrao da nema kroničnu ozljedu
  • kibic
    1.1k
    Ovo je "ma imam ja frenda, vjeruj mi" špreha.
  • San Lorenzo
    15.8k
    Umara ova nemoć koju osjećaš dok gledaš tuđu aljkavost.
  • OsamŠest
    3.5k
    Uskoro:
    "Here we go, novi desni bek Maxime Bernauer" :razz:
    Krizy

    Novi slogan bi glasio:

    "Nema stranca - do unutarnjih rezervi"
  • Nogo
    3.7k
    Ja mislim da do ponedjeljka i sastanka koji je najavljen neće biti ništa dolazaka.
    Tamo će se izjasniti želje, mogućnosti, financije, Brekalo...
    U međuvremenu je i utakmica protic Gorice pa će se vidjeti ostaje li ili ide Jakir itd.
    Moguće da su i tom desnom beku iz Metza rekli da sačeka ili nešto.
  • Juznjak
    3.8k
    Moguće da su i tom lijevom beku iz Metza rekli da sačeka ili nešto.Nogo

    Valjda nisu i njemu rekli to kad je bio na aerodromu s kuferima :monkey:
  • Joza
    455
    Iduca 2 tjedna su kljucna.
  • Nogo
    3.7k

    Glavno da sam napisao lijevom, a on desni bek.
    Taj lijevi bek nam je trn uvijek hehe.
    Moguće je. Biti će vrhunac kada i Kentu kažu da sačeka još malo. Njemu nije problem bar jer sačekuje već mjesec dana.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Rekli smo Kentu i Koufiju da pričekaju do Gorice da vidimo kaj ćemo s profom
  • Nogo
    3.7k

    A oni na aerodromu čekaju. Ccc, kada u ponedjeljak uprava doda gas i novi igrači su Bartolec, Goričan i Pršir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions