• Facke
    3.6k
    Basaksehir poslal ponudu za Kenta...
  • Jurki
    11.7k
    I jos kad se sjetim da mi gledamo igrace 3 mjeseca TRI JEBENA MJESECA.
    Dobro pa da nisu uspjeli zajebat povratak s posudbe Zivkovica i Brodica.
    Ovakvu razinu dilentantizma, bolikurcine i nesposobnosti bi trebalo strpati pod novi naziv "uprava Dinama".
    Ne mogu nikako utuviti u tu svoju tikvu da oni mogu biti tolko nesposobni i da vode ozbiljan nogometni klub.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Na stranu nesposobnost nase uprave oko transfera i toga dal dio navijaca odobrava ili ne odobrava transfer ljubicica
    Međutim opet treba spomenuti ulogu medija
    Apsolutno svi mediji kriticki pisu o transferu ljubicica
    Npr gol.hr :"Ponocna bomba u Maksimiru: Celnici Dinama prihvatili sokantan transfer, navijaci u nevjerici"
    Da je hajduk napravio ovakav transfer, naslov bi bio:
    "Novi senzacional transfer Hajduka, za 4 miljuna eura prodaju igraca prikovanog za klupu"
  • i more je plavo
    1.1k
    MIRKO MARIĆ je novi igrač Rijeke i bit će predstavljen u 13:30 na Rujevici. Bivši 28-godišnji napadač Osijeka na Rujevicu dolazi na posudbu iz Monze do kraja sezone. U Monzi je imao ugovor do ljeta 2026. godine i najvjerojatnije ga je sporazumno raskinuo s Talijanima.

    Lijepo to index objasni, dolazi na posudbu.......vjerojatno ga je sporazumno raskinuo.
  • Juznjak
    3.8k

    Da da, apsolutno se svi dižu na zadnje noge. Boli što imamo 4 milijuna za igrača koji nam ne igra. Ne znam što se to njih imalo tiče.
  • hardek
    2.8k
    Dobro je kolega marcio rekao prije početka prijelaznog roka da se nebi začudio da u drugi dio sezone uđemo slabiji nego što smo bili. Iskreno nisam vjerovao ali dobro guramo prema tome.
  • PlaviDuh
    41
    "Dinamo pojačao ponudu za Kenta"
    moguće da će Englez sad prihvatit

    Vidicemo
  • Nolifer
    8.1k
    Samo da na kraju nebude harakiri, kako su krenuli...
  • Sbkbbb
    203
    Isto bi ja pokusa do kraja sezone dovesti Caktasa, bez kluba je, ne bi trazia neku lovu, a sigurno je kvalitetniji od vecine kadra sa kojim raspolazemo
  • Krizy
    43.4k
    Uskoro:
    "Here we go, novi desni bek Maxime Bernauer" :razz:
  • badjibadara
    3.2k
    Dajte Modrinja :DYasutoWakizaka

    Ovi bi ga sutra transferirali u čukarički za “dve kile zlatiborskog kajmaka”.
  • Orc123
    8.1k

    Nije problem kaj smo mi realno ako je 4mil u pitanju dosta dobro unovcili Ljubu koji je unistavan sustavno od kad je dosao....decko nije pokazao sta moze i svaka mu čast da je profesionalno odradjivao bez pogovora to...problem je da mi ne možemo nikog dovesti, da se skautira par mjeseci i od toga nista, da pregovaras s nekim mjesec dana i ne dogovoris nista a drugi se dogovore za 2 dana isto, pa da davljenik iz 2.njem lige dogovori igraca i ti miniras taj transfer , dogovoeis s igracem ali ne mozes s klubom i to za igraca srednje europske klase. Mi vec par godina nemremo dovesti kapitalca...da stalno cekamo kraj roka dok drugdje rokovi zavrse da mi onda dovedemo nwkog kapitalca a na kraju vratimo nekog s posudbe ko cw grijati klupu ili dovedemo igraca koji nije ni za prvih 18 igraca. Meni je najporaznije da mi sa duplo vecim peoracunom od svih u hnl, svake godine sa plusom u bilanci smo za 2 godine srozali vrijednost momcadi za 50% a Hajduk sa duplo manjim proracunom i sa minusima na racunu povecao vrijednost momcadi za 100%...tko je onda tu lud i nesposoban?
  • Neki tip
    21.3k
    "Dinamo pojačao ponudu za Kenta"
    moguće da će Englez sad prihvatit

    Vidicemo
    PlaviDuh

    A citiraš koga? Očito je po navodnicima da je netko drugi izvor, ali staviti navodnike, a ne navesti izvor citata je ko maskirati se u Spidermana u travnju. Nema smisla van konteksta. :)
  • Juznjak
    3.8k

    Moj je upis bio osvrt na medije, tovarske stranice i njihove navijače.
    Inače si sve dobro napisao, ali si me nešto krivo shvatio. Znači i dalje stoji to tvoje napisano.
  • Nogo
    3.7k
    Mene samo strah da ćemo čekati Kenta do 14.02. i na kraju da će biti drž nedaj i propadanje.
    Za vezu će reći da ih ima dovoljno i da treba i Halilović igrati a desnog beka po potrebi Ogiwara.
    Mogla bi prodaja Ljubičića i možda Rukavine biti to od odlazaka, ali i dolazaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions