• Nogo
    3.7k

    Doći će sigurno još 1,2 igrača pa ćemo ponovno biti na vrhu ali to je sada nebitno.
    Ja sma za to da Ljubu damo jer ne znam kako on može biti upgrade na ovo šta igra.
    Ako je ponuda 3,5 + neki postotak ili sve skupa preko 4 ja sam za.
  • Orc123
    8.1k

    Iskreno to je sramota za Upravu...ne zato kaj ne smiju prodati nego zato kaj ne znaju nadomjestiti, pojacati, kupiti...
    Evo ovoga iz Francuske vec dogovaramo par dana i pojma nemamo jel ista opce dogovoreno a ovi rijesili Ljubu za 2 dana, Hajduk Brekala za 2 dana a ovi nasi ko da po golubu salju ponude ..
  • wolfgang14
    1.5k
    Evo ovoga iz Francuske vec dogovaramo par dana i pojma nemamo jel ista opce dogovorenoOrc123

    To i mene frustrira... Tjednima se nateže oko svakog ulaznog trasnfera i onda u 90% slučajeva propadne... Mrzim to
  • cibona
    3k
    Bez rijeci sam, suzdrzavam se od uvreda da ne pokupim ban. Ljubo tebi zelim svu srecu u daljnjoj karijeri, a vi monstrumi iz uprave, zelim da vas konacno stigne ruka pravde.
  • Nogo
    3.7k

    Transferi kod nas još traju 2 tjedna. Neke zemlje zatvaraju rok pa nam se otvaraju još neki igrači.
    Ja sam za to da je bolje pričekati, vidjeti i odlučiti na miru. I za prodaju i za kupnju. Igramo jednom tjedno, igrača imamo i mislim da nitko ne dođe da se možemo potući i sa Betisom i sa svima.
    Ne želim ishitrene odluke, ako nam se može što bolje ponuditi.
  • Tom Hanks
    3k
    Jebali ih žutokljunci
  • i more je plavo
    1.1k
    ko da po golubu salju ponudeOrc123

    A vidis da mailom nije sigurno :lol:
  • Facke
    3.6k
    A ljudi ak je Ljubo htjel taj transfer , znate kak je tu nas klub. U jako puno slucajeva pusti igraca. A nit ne vidim da bi Ljubo mogel imeti vecu minutazu nek koj ju sad ima.
  • Orc123
    8.1k
    to bi bila savrsena logika i potpisao bi je odmah da sada u narednih 10 dana nađemo 2 igraca koji ce biti kapitalna pojcanja....sve bi to bilo krasno i sjajno i logicno da u pitanju nije Dinamo! Svaki prijelazni rok je tako , nek se izredaju ovi veliki pa cemo onda mi imati sanse ovo ono da bi na kraju doveli jednu veliku kur.inu ! U najboljem slucaju dovedemo neku popunu ili nam transfer propadne nekim cudom u zadnji cas ili se vec igrac slika sa dresom, ili ne prođe lijecnicki ili ne stignu popunit papire....doslovno nam se skoro svaki transfer zakomplicira i ocito samo Japanci puse neke nase fore, sto je i normalno jer nas jos ne poznaju , s naglaskom na Još! I nije ro neka izmisljotina, sjeti se da je vec par godina tako. Ocito jer se ne zna tko pije ,a tko placa...transfer prođe kroz tisucu ruku jer nema jedna osoba zaduzena za to. Svaki bi dodao nesto svoje i u vecini slucaja se zasere!
    I ne, necu reci da ako ne nađu nesto kvalitetno da bokje da nista ne dovode jer ako je to tocno onda taj posao mogu i ja raditi i za puno manje novaca, moze i neka simbolicna nagrada samo. Jbt, placeni su za taj posao i nek ga rade jer necinjenje istoga nas vec kosta 30mil eura od ljeta i lige prvaka u kojoj smo mogli biti da se na vrijeme radilo , a sad bi nas to ne cinjenje moglo kostati naslova, ugleda, novaca, europe! Dobili smo sad u nedjelju novu sansu i ako nam zele izglede za osvajanje naslova svest u realne okvire momcad se mora pojacati! Trenutno ju samo oslabljuju!
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja sam čuo da je Pasariček opcija za vezu.
  • doubletrouble
    1.2k
    To su trazili jer su nas respektirali.i more je plavo

    Hoće li neki od njegovih ubojica biti na tribinama? Hoće li ondje biti njihovi suradnici u zločinu koji danas na društvenim mrežama slave ubojstvo koje su počinili njihovi prijatelji? Tko nas zapravo tjera da igramo utakmice nakon smrti našeg ubijenog navijača i ostalih teško ozlijeđenih? Kad svi znaju da su oni koji su ovdje došli ubijati sastavni dio organizacije s kojom moramo igrati nogomet?

    Ako sam dobro skuzio, ovako se pokazuje respekt prema drugom klubu, ili? Ovo gore je samo jedan od primjera na koji nacin su ti lesinari izlazili u medije tih dana
  • Nogo
    3.7k

    Ma znam, ali se uvijek nadam da ćemo se i s transferima podignuti tj.pogoditi igrače.
    Nadam se veznom, lijevom krilu i desnom beku do kraja ali samo da ne bude netko iz naše lige.
    Imali smo Selahija pa ništa. Mislim da nema smisla bacati pare na poluigrače iz naše lige jer trenutno nitko nema mjesta u Dinamu.
  • i more je plavo
    1.1k
    sjeti se da je vec par godina tako. Ocito jer se ne zna tko pije ,a tko placa...transfer prođe kroz tisucu ruku jer nema jedna osoba zaduzena za toOrc123

    A kad to Bara veli, onda to nekak drugacije zvuci, isto grdo ali drugačije, jer mi tako cujemo.
  • Nogo
    3.7k

    Nadam se da je ovo uranjena prvoaprilska šala.
  • Ali
    2.2k
    Ma gasim sve, odoh spavat, kad mislim da smo usrali roaster, ovi iz kancelarija dodaju gas i dodatno useru. I to ne do vrata neg sad vec preko glave...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions