• i more je plavo
    1k
    Ako je stvarno 3.5 milje, svakako dobar posao.
    Dobili smo otprilike kolko nas je kostao, decko je srce ostavljal na poziciji koja mu nije prirodna.
    Ostankom i sjedenjem na klupi, samo bi mu cijena pala a forma se nebi digla.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Ajde, bar se gledalo igrača dalje od rampe na Lučkom i od GP Rupa, to veseli.

    Nadam se da nastave tragat za nekim instant pojačanjem, iako u kakvoj smo situaciji taj nam status ni Ivanušec trenutno ne zadovoljava.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kako 24 sata doznaje iz klupskih izvora protiv transfera Ljubičića u AEK bili su Ivan Nauković i Dubravko Skender koji su i predstavnici navijača. O čemu se točno radi? Prema novom statutu svaki transfer u vrijednosti iznad 3 milijuna eura mora potvrditi i izvšni odbor, tako je i danas u Maksimiru telefonski odrađen sastanak IO-a na kojem je pala odluka o prodaji Ljubičića.

    Zanimljivo, ovim transferom nezadovoljni su i Bad Blue Boysi koji su bijesni na upravu kluba što svog igrača prodaje baš u AEK..

    Ovo nesto novo
  • Orc123
    8k
    Ma i bez Ljube mislim da bi se dovela ta 2 igraca, a ovako ne bi smjelo biti upitno. Nisu valjda glupi da opet popune dovedu, mislim da su svijesni da ne smiju opet ponoviti finiš ljetnog roka...samo mi uzasno ide na zivce da mi pregovaramo doslovno nekoliko tjedana a neki to rijese u 2-3 dana....
  • i more je plavo
    1k
    Kak to turci misle da tjeraju Kenta, i razmišljaju da zamrznu ugovor i ne placaju ga ???
  • rioda
    4.8k
    Možda sad dođe onaj Wakizaka
  • Ali
    2.2k
    Ocemo i njemu pisati grafite... @db-izbjeglica ? Nisam 100% jesi ti pisao prije dan dva da u tri kluba nesmijes otici iz dinama... hajduk, zvezda i aek... ak sam krivo zapamtio sorry
  • Peškaman
    4.4k

    Odbijena prva ponuda ili sad ova krajnja
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Kolko se ja sjećam kad su pitali Jakira o transferu Bulata on je rekao da će se dovoditi novi veznjak jedino ako netko ode, i tada se spominjao Wakizaka u tom intervjuu.
  • wolfgang14
    1.5k
    Ajde bar su izmuzli dodatnih 500 000 eura koji se potencijalno mogu iskoristit za Jakirovu otpremninu
  • dumitrumitu
    1.3k
    Sad s parama od Ljube možemo priuštit da se rješimo yakira
  • i more je plavo
    1k
    A zapravo Toplak je rekao istinu, u zimi se tesko nadje sigurna kupnja.
    Mozes samo kockati sa necijom rezervom, jer ozbiljniji klubovi nece prodati igraca koji im treba i to usred sezone.
    Jedino ako je preplacen a ne igra, pa pokusavaju usparati neku lovu, a za te preplacene mi nemamo love i mogli bi biti mucak, a to je izgleda Kent.

    Malo je cudno da ga bas nikom nemreju utrpati, "hoce ga Gerrard" u klubu koji ima love na bacanje ali ipak ne ode tam za vecu lovu ?
  • Juznjak
    3.8k

    Ja sam (također) to napisao, ali evo ipak ne osjećam neku ljutnju prema njemu, tj. ne osjećam nikakvu ljutnju prema njemu. Žao mi je samo što bi naša uprava očito i s vragom poslovala ako može izvuć neku korist. Jako jadan moraš bit da sjedaš za stol s ljudima koji su relativno nedavno iznijeli toliko laži o tebi.
    Taj razgovor mi je čak više išao u smjeru da neki igrač koji je ujedno i navijač Dinama ne bi trebao ići igrati za određene klubove. Ne vjerujem da je Ljubo neki veliki navijač Dinama, bar nije pričao na sva zvona da jest.
  • miro
    4.4k
    Eh.... mene tu muči što ne vjerujem da bi Uprava prodala Ljubu baš u AEK da nam ne gori pod petama (cashflow). Osobno sam totalno protiv ovog transfera
  • hardek
    2.8k
    Da je otišao Bulat onda Wakizaka još i ima smisla al ne vidim zašto bi njega dovodili ako Ljubo ide. Wakizaka je ofenzivni veznjak tako da ne vidim zašto bi ga dovodili kada imamo Baturinu, Vidovića, Tibora i Bulata.

    Nama treba baš igrač profila Ljube sa malo boljom tehnikom. Problem je što se takve igrače mora dobro platiti, tako da se nebi začudio da povučemo Soldu s posudbe umjesto toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions