• dumitrumitu
    708
    Meni je AEK potpuno nebitan klub i ne vidim zašto nebi njima prodavali.
  • i more je plavo
    891


    Onda nije ni Vida.

    Nemres ga prodat u Panathinaikos, kad ga oni nece, a da im ga das iz inata AEK-u za pol love je pomalo suicidalno.
    Tak da tu emocije treba ostaviti sa strane.
    Zamisli da ne poslujemo ni sa jednim klubom s cijim su navijacima bbb imali fajt.
  • Ali
    2k
    Od sutra krece PR ofenziva, kako nas je R.LJ. ucjenjivao i nismo imali izbora... i kako je trebalo iskoristi da ne ode bez odstete... i slicna sranja.

    Pa ce se i komentarima hvaliti to kao dobar potez uprave i pustiti kako smo na pragu dovodjenja nekog iz druge francuske lige kojeg nitko nije uocio kao kvalitetu zadnje dvije sezone...

    Ljudi ovo je sve otislo u p.m.
  • Pop corn
    5.5k
    Zamisli da ne poslujemo ni sa jednim klubom s cijim su navijacima bbb imali fajt.i more je plavo

    Nema to veze s navijačima, već s ponašanjem kluba prije, poslije i nakon utakmica i traženjem UEFA-i da se izbaci klub iz Europe!
  • BW1986
    95
    po meni nije samo stvar fajta, problem su optužbe koje su izgovorene i iznešene u javnost bez ikakvih dokaza
  • NitkoBitan
    12.9k
    Od sutra krece PR ofenziva, kako nas je R.LJ. ucjenjivao i nismo imali izbora...Ali

    Ha gle, AEK dosao sa ponudom dan prije isteka prijelaznog roka kod njih, da Dinamo nema vremena za neko nadmetanje. Ako to nije isplanirano zajedno sa Ljubicicem... Dinamo se tako stavlja u tezu pregovaracku poziciju, mislim mozemo mi odbit ali dobijemo nezadovoljnog igraca.
  • Orc123
    5.5k

    Wakizaka je centralni vezni igrac i bio bi savrsena zamjena za Ljubu, ne zato sto su slicni vec zato sto nam treba kreativni motoricni veznjak koji bi, siguran sam, odmah upau u prvih 11 u kombinaciji sa Misicem i Baturinom pogotovo jer 90% utakmica napadamo a opet je motorican i brz pa bi mogao pokriti suparnicke kontre...
    Povlacenje Solde nema apsolutno nikakvog smisla jer nije igrac ni blizu prvih 11 i potratio bi pola godine na klupi umjesto da igra za Goricu!
    Razlog sto se Ljubo prodaje je to sta on zeli ici jer ne dobiva prilike i zato sto smo ga unistavali godinu i pol na beku a morate priznati da su 3,5mil eura jako dobar iznos za njega posto ko bek ne vrijedi mi pola tog iznosa a ko veznog smo ga unistavali godinu i pol tako da....meni samo zao da se nije stalo iza njega i gurnulo ga se u prvih 11...
    Nema taj transfer nikakve veze sa nasim financijama jer da ima prodali bi ga i odmah bas kao i Rukavinu...ne bi se ciganili za pola milje eura da nam gori pod petama.

    Ja se iskreno nadam da ce se dogoditi dan da ce nasi biseri jednom napraviti Bombu ali u ulaznom smijeru a ne izlaznom i da ce dovest 2 prava ograca koja bi digla kvalitetu ekipe! Ja mislim da je vrijeme da se dovede vec jednom kapitalac sa Imenom i Prezimenom kojeg ne treba googlati ...
  • Juznjak
    3.1k
    Zamisli da ne poslujemo ni sa jednim klubom s cijim su navijacima bbb imali fajt.i more je plavo

    Najmanji je problem tu što su ti Grci dobili batine dole. I da se praviš da ne znaš što su sve prošli naši dečki dovoljne su optužbe koje je AEK iznio protiv Dinama (znači ne protiv BBB, nego protiv Dinama) + još svi zahtjevi koje su imali pa tako i onaj da oni bez borbe prođu dalje i da nas se izbaci iz europskih natjecanja.
    Edit: vidim da je @Pop corn gore napisao skoro pa istu stvar pa se može i obrisat ovaj moj komentar ako moderatura uopće još uvijek ima živaca pratit ovu temu :rofl:
  • Brusa
    844
    Žao mi je što Ljubo odlazi... Mislim da je bolji od svih koji imaju prednost pred njim. Baš mi je žao.
  • i more je plavo
    891

    To su trazili jer su nas respektirali.
    Izmedju klubova su se tenzije smirile kad smo ispali.
    Ovo drugo je bila stvar Grcke policije i trazenja pedra za njihove propuste, jer je pritisak javnosti bio strašan.
  • Ali
    2k
    Ocekujem sutra senzacionalno pojacanje tipa Stigleca iz gorice...
    Ocito je Hucika osoba od povjerenja a bivsi pandur (Antolic) ima utjecaj u klubu.
  • dumitrumitu
    708
    Sa ovom prodajom nismo više najvrjedniji klub u hrvatskoj po transfermarktu.
  • Zambatine škude
    2.3k
    To su trazili jer su nas respektirali.i more je plavo

    To su tražili jer su odurna ciganštura od kluba.

    Prodati igrača tamo metar dana nakon što je sto ljudi ležalo dok su oni pumpali atmosferu histerije i straha mi je ko da su prodali nekog u Zvezdu.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Pozitivno je što se bar poštuje novi statut.
  • hardek
    1.5k
    Ja Soldu sigurno nebi povlačio, ali mi se čini kao nešto što bi ovi naši tulipani mogli napraviti.

    Možda si u pravu što se Wakizake tiče, meni se čini kao neki miks 8ice i 10tke. Al nisam ga puno gledao

    A definitivno se slažem da mu se nije dala prilika i za razliku od recimo Ivanušeca skroz mi je razumljivo što forsira transfer jer smo kršili obećanja i gurali ga na lijevog beka. A sada kad smo koliko toliko riješili lijevog beka guramo Ademija na njegovo mjesto. Mišljenja sam da je Ljubo trebao biti starter a Ademi da ga mjenja za zadnjih 20tak minuta al eto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.