• Mali Zeus
    13k
    Slazem se u potpunosti s tobom i prica o "teoriji zavjera" pije vode. Ali siguran sam ako budemo jedinstveni da nemaju sanse. Ako ih ima vise od nas, to je nas najveci poraz.Jurki

    Da, mobilizacija, a treba uzeti u obzir i koliko su oni bili ažurni oko učlanjivanja itd.
  • Jurki
    11.7k
    to ne mozemo nikad znati kolko su oni azurni bili sad po pitanju obnove clanstva. Treba puhati i na hladno.
    Ajde da uzmemo neke podatke koje znamo. Nasih je povjerenika uslo 7, njihovih 2 ako se dobro sjecam.
    Cistom prostom matematikom bi to trebalo biti dovoljno kad pomnozis povjerenici puta broj clanova.
  • Mali Zeus
    13k
    Ajde da uzmemo neke podatke koje znamo. Nasih je povjerenika uslo 7, njihovih 2 ako se dobro sjecam.Jurki

    Kaj nije njihovih 1, al da, sve stoji kaj veliš.
  • emilperska
    5.6k
    Nisam dobro shvatio, ali tatićevci bi trebali glasat za milicajca koji ima svoju listu? Pa on im je gori nego sjever..
    Nekako ne vjerujem u to, a i 99% sam da ako svi glasaju, ta lista nema sanse..
  • Jurki
    11.7k
    Nekako ne vjerujem u to, a i 99% sam da ako svi glasaju, ta lista nema sanse..emilperska

    U ovome si rekel bit svega. Svi trebaju glasati. I da se slozi jedna lista a ne da pucamo sami sebi u nogu slozivsi dvije ili tri liste.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Kolege ne znam kaj da kazem.. Jel se svi pravite slijepi ili kaj? Fiorentina je poslala Dinamu mail di se slaze za ugovor i sve, a taj isti ugovor Fiorentini salje niko drugi nego uprava Dinama. Znaci mail je poslo Dinamo prema Fiorentini i oni su na to pristali kao i igrac. A zasto je Dinamo poslje odbio jedini potpisat taj dokumnet to oni sami znaju ali po mojem skornom misljenju nista drugo nego da neko sabotira klub iz vrha!Miro Vugrinec

    Bok Miro!

    Ti si jako dobro informiran pa me zanima tvoje razmišljanje na temu da li bi nogometni agenti trebali voditi politiku nogometnog kluba.

    Ti si insajder, a moje autsajdersko gledanje situacije s Barom je ovakvo;

    1. Bara je sveprisutan u novinama i na portalima, u dobrom je odnosu sa novinarima
    2. Posredovao je pri izlaznim transferima primjerice na silu odnosno durenje ishođujući odlazak Kristijana Jakića nakon 5 dobrih utakmica u Dinamu
    3. Više je puta u medijima kritizirao upravljanje Dinamom

    Da li bi Dinamo kao klub to trebao trpiti?

    Ajmo reći da je Brekalo došao u Dinamo i odnos Bare prema Dinamu nakon te situacije. Moji su scenariji:

    A) Dinamo s Brekalom osvaja naslov. Bara dobiva krila i uz medijsku ofanzivu još više udara po strategiji Dinama i vrši pritisak od trenera seniora do ustroja škole nogometa.

    B) Dinamo s Brekalom bude drugi ili treći. Bara orgija "jer su u Dinamu toliko nesposobni da ni s igračem iz Serie A kojeg je on doveo ne mogu osvojiti naslov."

    Dakle, jedini način da Dinamo profitira od dolaska Brekala je da nakon tog dolaska Bara bude jedan od agenata s kojim klub radi i to je to. Da li po dosadašnjem Barinom ponašanju moguće zaključiti da on želi biti jedan od agenata koji radi s klubovima ili želi upravljati klubom?

    Ako ne želi upravljati klubom zašto je ušao u Kustošiju? Kako ide Kustošiji nakon što je upravljanje klubom preuzeo Bara? Ispali su iz lige.

    Što tek reći na činjenicu da je navedeni spreman mejl korespodenciju na kojooj strogo piše da je namijenjena onima koji su u komunikaciju staviti na televiziju? Jel to profesionalno?

    Da li bi Dinamo trebao raditi na taj način i gdje nas je upravljanje klubom od strane ljudi koji su bili i zastupnici igrača Dinama dovelo?

    Upravljanje nogometnim klubom znatno je kompleksnije nego biti nogometni agent.

    Suradnja s nogometnim agentima je nužna i poželjna, a suradnja sa agentima koji ne žele biti samo posrednici u transferima upravljajući karijerama igrača za koje se brinu nego žele upravljati klubovima je NEMOGUĆA.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nitko sretniji od mene da se riješimo ološa Bare, problem je što se ova uprava trenutno kandžama drži za te fotelje jer relano i sami znaju kada im otkuca sat da će biti nesposobni naći približno dobar angažman sa praznim životopisom. Svojom nesposobnošću su osuđeni na rad sa Barom jer bolje ne znaju nego su samo nastavili modus operandi spodobe. Trener je to sve dodatno potvrdio jer eto, radi se dobar posao, ne treba nama SD
    Energiju usmjeriti na izbore i podršku igračima na tribinama
  • masacusec
    3.5k
    Zauzeti stranu u slučaju „brekalo“ neću sigurno!
    Birati između malog kretenčića kojemu je svejedno igra li za Dinamo ili za partizan; mumije i perasice koji sustavno kombinacijom priučenog kriminala pod mentorstvom zm-a i svojom insuficijencijom Dinamo pretvaraju u prosječni klub; te nogometnog menadžera imenom bara koji na silu na sebe želi privući pažnju u nogometnim krugovima, a za kojega nogometni laici nikada nisu ni čuli….
    3 puta fuj!
  • Klenx
    5.6k
    a tko će za njih glasat...Bruh

    Svašta se da napraviti sa kodom i online glasovanjem.

    Zato se treba to maksimalno iskontrolirati, da ne dođe do robotskog glasanja.
  • superhik
    11.1k
    Bara je sveprisutan u novinama i na portalima, u dobrom je odnosu sa novinarimaMali dioničar

    Ovo je apsolutna istina. Vidimo danas kako su svi članci u jednom PR tonu, jedne strane (iako je druga nesposobna) a tako je bilo oko svih dosadašnjih pokušaja transfera igrača koji si bili njegovi. Novinari su prvi imali informacije
  • Pero Vragec
    99
    Povraća mi se od tog zalizanog "menadžera" više, nadam se da neće prismrdit klubu ozbiljnije... A vidim kao jedan od glavnih kandidata za predsjednika kluba Kamenski, pa kaj nije to isto teški smrad koji se obogatil poslovima koje je dobival na temelju članske iskaznice jedne političe stranke... Inače pouzadno znam kakav je za plaćanje (država u državi) tako da puno to pokazuje kakav je čovjek...
  • Neron53
    614

    Zaboravljas da je vise njihovih povjerenika sa hrpom clanova eliminirano unaprijed i zabranjeno im je da budu skupstinari. Svi oni skupa sa ostalim bivsim povjerenicima jos uvijek imaju u svojim registrima vise clanova nego opozicija.
  • Bosskovitz
    12k
    Prošle godine sam pisao da Barišić I ekipa spremaju listu i za drugu izbornu jedinicu tako da imaju u Skupštini 60 svojih istomišljenika pa je to prošlo ispod radara a neki su se čuditi što ja trkeljam jer za to služe izbori.Sad kad znamo da su na toj listi Otto Barić i Krešo Antolić valjda vam je jasno što smjeraju.sport

    Ne govorim u ničije ime osim u svoje, ali mislim da nitko nije očekivao da demokracija funkcionira po partijskom sustavu s jednom listom. Naravno da će biti više od jedne liste, a na svakom članu Dinama je da uloži malo vremena, prouči životopise tih ljudi, prouči plan i program koji imaju, procjeni koliko im može vjerovati, je li njihova kandidatura pitanje nekih osobnih, političkih, financijskih i sličnih interesa ili iznad svega interesa našeg kluba te na dan izbora svoj glas da onoj listi koju smatra najkvalitetnijom za Dinamo. To je poanta svega.

    Ono što je sada ključno je da svatko, ali svatko da sve od sebe kako bi oni koji su se učlanili ili produljili članstvo prošle godine - to napravili i ove godine. U narednih mjesec i nešto sitno će više nego ikad prije biti važno upravo motivirati članove prvo da produlje članstvo, a onda i da izađu na izbore - tu nam nitko ne može pomoći koliko si možemo pomoći sami: od dijeljenja poruka na društvenim mrežama do povlačenja frendova za rukav i dosađivanja, zivkanja, pričanja... sljedećih mjesec i pol dana je all-in za sve one koji vjeruju da Dinamo na svim poljima može bolje od ovoga sada.
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Ako Barišić sprema liste u obje izborne jedinice i ako planira uzeti svih 60 mjesta i to uspije, unatoč tome da postoji mogućnost sitnih malverzacija u online glasanju, onda mi je žao ali smo zaslužili sve što se događa i sve što će se dogoditi. Na nama je izaći na izbore u ogromnom broju i glasati za našu listu na način da im ništa neće pomoći.

    Nemam namjeru nikoga vući za rukav sa mnom na izbore, meni je do kluba stalo, ja sam svoje ispunio kako bih si osigurao glas na izborima. Ako ljudima u mojoj okolini koji se nazivaju navijačima nije stalo onda nam je uzalud sva borba koju smo vodili zadnje desetljeće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.