• Jaro
    7.3k
    Ovi mailovi "dokazuju" da su se klubovi dogovorili. Dinamo tvrdi da je Brekalo trazio garancije igre koliko sam ja shvatio iz odgovora kluba NovojTV i nakon toga su odustali. Ne tvrdim ni da je istina ni da je laz - to mogu znati (i mozda potvrditi ako postoji pisani trag). Nakon sto bi klubovi potpisali, igrac/agent bi morali dodati i svoje potpise na ugovor Dinama i igraca.
    Tog dijela nema nigdje u javnosti. Zasto? Ne odgovara agentu iz Republike Srpske...
    Ono sto mi je jasno - ovo sigurno nije profesionalan nacin suradnje i Bara spaljuje mostove. Svaka buduca suradnja s tim likom je iudaja kluba nemjerljiva s bilo cime. Nek seli svoju ergelu u Kustosiju, Hajduk, Borac iz Banja Luke, al klub si vise ne smije dopustiti da ovaj zaradi i centa u poslovima i odnosima s Dinamom.
    Svim igracima pod Nijagarom ispisnice ili transfer lista - ovisno o ugovornom statusu.
    Od pocetka "pregovora" je ponasanje Bare neiskreno i netipicno za stranu ukljicenu u "dobronamjerne" pregovore - par puta dnevno informacije i poluinformacije u medijima.
    Gospoda na sjednici IO u ponedjeljak trebaju postaviti i pitanje krtica iz kluba te ti ljudi moraju letit na ulicu - jer iako su informacije o postojanju pregovora danas tesko tajne, detalji o predlozenim/prihvacenim/odbijenim ciframa ne izlaze bas iz ovakvih pregovora sano tako.
    Ova prica je nanijela tesku stetu klubu, a koliko mi je poznato to je dovoljno za izbacivanje iz clanstva ili otkaz ukoliko se radi o zaposleniku/zaposlenicima.
  • Dudu9
    813
    Ako mu je plaća 110, znaci Dinamo bi mu do 6mj isplatio 550k eura+200K za posudbu ukupnio 750k eura za Brekala da ga imamo do kraja sezone, da je on htio mogao je smanjit svoju plaću i mislim da nebi bio problem da ga dovedu
  • Olmic
    3.6k
    @Miro Vugrinecnaguzi se svom Brekalu..Dinamo i Fiorentina sve dogovorili, ali ocito mali hoce bit sveta krava pa neka bude tamo di i pripada
  • Ivdzo11
    4.2k
    Neki članovi IO-a tražili su izvanrednu sjednicu, ona će se održati u redovnom terminu (prvi ponedjeljak u mjesecu) 5. veljače i tamo bi moglo biti burno. Sve je više onih koji nisu više toliko uvjereni u ideju da Mirko Barišić ostane na čelu kluba, sve više je protivnika i Vlatke Peras, pod čijom komandom se događaju ovakve stvari.

    Međutim, sve to ne može amnestirati Upravu i klub, koji su od posla odustali kad je već sve bilo dogovoreno! Što pokazuje sav očaj trenutnog stanja u Dinamu, nezadovoljstvo iznutra sve je veće i uskoro bi moglo planuti, neke se koalicije već slažu. 'Slučaj Brekalo' mnogi više kao kap koja je prelila čašu!

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/slucaj-brekalo-veliki-je-dinamov-gaf-nezadovoljstvo-unutar-kluba-je-sve-vece/124865
  • Mihaljević
    9.8k
    Privatizacija je jedini način da se riješi svih Dinamovih uhljeba poput Antolića i njemu sličnih.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kolege ne znam kaj da kazem.. Jel se svi pravite slijepi ili kaj? Fiorentina je poslala Dinamu mail di se slaze za ugovor i sve, a taj isti ugovor Fiorentini salje niko drugi nego uprava Dinama. Znaci mail je poslo Dinamo prema Fiorentini i oni su na to pristali kao i igrac. A zasto je Dinamo poslje odbio jedini potpisat taj dokumnet to oni sami znaju ali po mojem skornom misljenju nista drugo nego da neko sabotira klub iz vrha!
  • Laugreano
    2.5k
    U ovoj prici nema pozitivne strane. Nasa uprava su nesposobni debili, a Brekalo je smece izdajnicko. Amen
  • nemapredaje
    3.2k


    Sad i ti postaješ lagano naporan. Kaj si toliko zapeo za Brekala?!?

    Jasno nam je kaj je bilo dogovoreno, a isto tako nam je svima jasno da se nekaj još dogovaralo između Brekala i Dinama, poslije dogovora klubova.

    Možemo sad prestati s tom temom?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Možemo sad pričati je li Brekalo trebao ići u Hajduk, lik je bez kičme i pizdica, ali uprava je ovo sjebala, sve je bilo dogovoreno i netko iz uprave je izignorirao mail Fiorentine, ostavio na seen.

    Ovakve stvari dosta odjeknu u nogometnom svijetu i ovako si je uprava stvorila jedan dugoročni problem. Klubovi s kojima se pregovara ili će se pregovarati će biti jako oprezni i skeptični s obzirom na ovu epizodu. Ajd da su bar odgovorili čujte mi ipak ne bi (malo karikiram) ili pričekajte jedan dan ili još donesemo odluku, bilo kaj, al da ne odgovore niš ni ne potpišu, to je potpuno bizarno.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    ovdje nije rijec o Brekalu! On je napravio to kaj mu nikad necemo oprostit i ne trebamo! Rijec je o upravi nasoj….
  • Mihaljević
    9.8k
    Super što nisu odgovorili na mail, sad bi u klubu imali igrača kojem nije problem igrati u hajduku.
  • nemapredaje
    3.2k


    A tko uopće opravdava upravu ?
  • Georg Koch
    4.5k
    Naravno da je propust, gaf i sramota kluba.
    Jos jedan pokazatelj kako nas ruse "nasi".
    Na stranu odlazak njegov dolje, to je nesto drugo.
    Ali ovo je jos jedan pokazatelj kako sustavno; namjerno ili nenamjerno (kako zelite shvatite) se radi na srozavanju kluba, kvalitetom, igrama, ugledom i bilo cime.
    Da je ovo odvojen slucaj ni pola jada, ali ovo je samo jedan u nizu gafova.
    I ovo moze biti situacija gdje se mora nogama i rukama istjerati na vidjelo odgovornost za postupke, a nadam se i istjerati one koji sustavno rade protiv nase svetinje.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Privatizacija je jedini način da se riješi svih Dinamovih uhljeba poput Antolića i njemu sličnih.Mihaljević

    Si ti ozbiljan?
  • Keyser Soze
    10k
    Naši jesu nesposobni, ne znamo je li Brekalo tražio da mora igrati i Bara neku proviziju. Što god da se dogodilo, veliki Dinamovac nije sačekao 1 dan i brže bolje otišao u najvećeg rivala u situaciji kad Dinamo krvari na svim poljima za uspjeh ove sezone. Tu me ne zanima tko je kriv, otišao si u Hajduk dok se bore za titulu protiv tvog kluba, svo nezadovoljstvo ljudi prema Brekalu stane u to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.