• austrijanac
    2.9k
    Klinca treba poslat na posudbu pa nek grijesi, a grijesit ce sto posto.Jurki

    Pa zašto smo onda vratili Živkovića s posudbe i sad griješi kod nas?

    Malo manje dvostrukih mjerila i bit će ok.
  • Ban
    698
    Meni je nepojmljivo da ste vi u stanju gledati nogomet, vidjeti da Mikić izgleda bolje i spremnije od Živkovića, a onda tog boljeg igrača poslati na kaljenje u juniore ili drugu ligu.Ban

    Pritom potrošiti milijun eura za "pojačanje" na poziciji gdje imaš boljeg klinca, a forsirati lošijeg i ne dovoditi pojačanje za njegovu poziciju jer se novac potrošio na prvog.
  • Olmic
    3k
    vise moze izgubit nego dobit…treba ga postepeno uvodit u ekipu..nabroji mi u europskom nogometu 3 igraca mladih od 18 da igraju po 90 min..stepenice ne treba preskakat
  • Jurki
    9.6k
    Pa zašto smo onda vratili Živkovića s posudbe i sad griješi kod nas?austrijanac

    To pitaj trenercinu i kuhacicu kave.
    Zivkovic je moral ostati na posudbi u Loksi jos ovu polusezonu.
    To kaj trener i "sposobna uprava" ne zele/ne znaju naci iskusnog i dobrog stopera je jasno cija je krivica.

    Edit: da je situacija na tablici komforna ja sam UVIJEK za to da se da prilika klincima.
    U ovoj i ovakvoj situaciji nikako jer moze biti pogubno i za igraca i za nase ambicije.
  • Praskaton
    2k
    Ako su tovari od Sigura sa zadnjeg veznog napravili dobrog beka mozemo i mi od Špikica.Bar necemo viđat situacije kao protiv lokomotive
  • YasutoWakizaka
    100
    Reći europski nogomet i onda spomenti HNL- > veliki grandiozni LOL
    Ak se Noa nemre snaći protiv Rudeša i Slaven Belupa, jebi me :D
  • YasutoWakizaka
    100

    Gvardiol i Šutalo su odrasli uz KTC-a koji je jedan od najbolji stopera u zadnjih 10 godina uz Tonela, Gvardiola, Rahmanija.
    Od koga da uči Živac sljedeće godine, od Šutala? Ne treba mi ta noćna mora,
  • Mr Anderson
    5.9k
    Meni je nepojmljivo da ste vi u stanju gledati nogomet, vidjeti da Mikić izgleda bolje i spremnije od Živkovića, a onda tog boljeg igrača poslati na kaljenje u juniore ili drugu ligu.

    Kakav je to rezon? Kojim slijedom vi uopće formirate ikakvo mišljenje?
    Ban

    Dosadan si više i naporan s tim Mikićem. Je, dečko je potencijal, ali sa 17 godina ne može nositi teret borbe za naslov. Jeli to tako teško si utuviti u bulju?
    Samo ti vidiš da je on spremniji od Živkovića.
  • Ban
    698
    Imaš ih gore u nordijskim ligama za izvoz. Pitaj Kujtima.
  • Jurki
    9.6k
    Gvardiol i ŠutaloYasutoWakizaka

    Gvardiol je stasal u puuno jacoj ekipi, di je imal komfora i zajebat nekaj. Isto tak takav talent se rijetko viđa.
    Šutalo je u prvoj seniorskoj sezoni usprkos kaj je bil u Istri na posudbi znal cesto imati tragikomicne reakcije dok nije nadosel.
    Imamo mi luksuz istrpjeti te tragikomicne reakcije u narednih 365 dana?
  • dumitrumitu
    894
    Mikić je izgledao dobro na pripremama protiv poluamaterskih ekipa ali i Kulenović je izgledao kao prime Benzema pa ne vidim da ga se previše hvali.
  • sanjinlego
    2.5k
    Bit’ će ovo jedan dobar i čist transfer.
  • Ban
    698
    Je li moguće obrisati profil i sve postove na ovom forumu? Nemam volje sudjelovati i muka mi je više od natezanja sa nedokazanim ljudima.
  • YasutoWakizaka
    100

    To je istina. Ali nekako bi radije ali da se razumijemo to sam ja i to je moj stav.
    Da vidim mikića kako trči gore dole na svaki "play" sa kanekom i leti i griješi, nego ristovskog da širi ruke i prigovara. Ne volim to vidjeti kod igrača. Prigovaranje i širenje ruku je dokaz najčešće fizičke nemoći.

    Da se nadovežem trebali bi istrpiti jer mi onakve stopere kakve smo prodali nemožemo kupiti.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ekipa, prebacite ove neke vaše teme u inbox.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions