• nwankwo646
    342
    Hashioka ode u Premier ligu.
  • emilperska
    4.4k
    Jogurt je ušao u otvorenu suradnju s A.B. i prekršio sva svoja pametovanja iz prošlosti, a ne bi bio iznenađen i da uđu sa sinom od glave u dealove uskoro.
    Nama će vjv u početku bit gadno, pogotovo s ovom Upravom, ali to nisu jedine dvije agencije u RH, a kamoli u svijetu. Ušao je Partizan košarci u rat s Miškom Ražnatovićem koji je moćniji od ova dva, pa je preživio. Preživit ćemo i mi..
  • Noel
    4.3k
    Davno sam govorio da bi žgadija prihvatila i mamića ako bi im garantiralo titulu. Obični licemjeri i papci.
  • Ban
    698
    Statistički ovo je bek koji puno zuji, a malo meda daje. Nešto slično Gazibegoviću samo sa bitno lošijim pedigreom. Vidi se zašto je Jakir dao blagoslov, to je očito njegov tip beka.

    Čini se dobar u duelu, ali Moha je ekstra u duelu pa su mu problem pozicioniranje i koncentracija. Ispao je iz prve momčadi ulaskom u prvu ligu i ozbiljno je pitanje kako bek koji ne može igrati redovno za Metz može igrati za Dinamo? Prema naprijed ne daje ništa. Čini se okej do solidan dribler, vjerojatno na konto te brzine koja se da vidjeti i iz ovih nekoliko klipova sa YT-a. Konkretnog napadačkog učinka nema. On je u sezoni u kojoj su izborili promociju u Ligue 1 bio 41. centil u ključnim dodavanjima relativno ostalim bekovima druge francuske lige, 72. centil xA. xG po udarcu u 21. centilu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kompletni igraci su nama nedostupni. Ovaj crni izgleda da ima duel igru, brzinu i valjda kondiciju, to u svakom slucaju nemre izgubit. Na pozicioniranju, dodavanjima i slicnim tehnikalijama moze poradit.

    Mislim da nama trenutno fali brzine u momcadi. I u najjacim ligama svijeta igraju igraci zahvaljujuci fizikalijama a tehnicke su tarabe, to se cijeni u danasnjem nogometu jbg.
  • Jurki
    9.6k
    i ta suradnja ce trajati tak dugo dok managercina ima koristi.
    A kaj se dosadasnje suradnje tice Dinamo je stukel milijune eura na "top talente" koji nisu nist donesli. Nemojmo samo s Olmom si mazati oci jer je Olmo iznimka koja ne potvrđuje nista.
    Ima igraca i managera s kojima se sigurno moze surađivati na noramaln nacin.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Sve ćemo vidjeti, ne očekujte pravog caffua :lol: al ovdje naka bude i bijela kafa dobro je. Sve he do toga kako se dečko uklopi kod nas. Dovodili smo igrače sa puno boljom statistikom i pedigreom pa su izgledali kod nas Kao da nikad nisu igrali nogomet prije. Potpuno izgubljeno. Moubandje je bio reprezentativac pa kod nas smo se šprda li sa njim. Uglavnom samo da dodje jer nam bek treba, kao i stoper i još jedno krilo. I daj bože da se nadje neko, bilo Ko da povede špiku
  • Ban
    698
    Mislim da nama trenutno fali brzine u momcadi. I u najjacim ligama svijeta igraju igraci zahvaljujuci fizikalijama a tehnicke su tarabe, to se cijeni u danasnjem nogometu jbg.NitkoBitan

    Sve pet, uzmi si ga doma samo nemoj da nakon svake druge utakmice čitam da nam treba desni bek jer je ovaj taraba i ispada ko ratkapa.
  • Ludovic IX
    6.1k
    KTC je primjer gdje se pogodilo, Moubandje gdje se nije.. obojica su bili relativno standardni u francuskoj ligi, s time da je jedan bio i reprezentivac švicarske.

    nema garancije. moje mišljenje je da nema garancije niti za jednog igrača kakvog mi možemo kupiti da bi bio u ovom trenu dobar. Čisto zbog činjenice da će jedan igrač u slabijem klubu bit zvijer a pile čim dođe u malo jači klub ili u drugom slučaju, ako slučajno dođe iz večeg, onda će mislit da je zvijezda pa ćeš opet dobit kiflu.

    A da ne kažem da puno ovisi o načinu igre kluba di dođeš. Npr, Despodov ubija u Grčkoj ali bi bio možda flop kod nas jer bi dali 3 milje za njega a on bi možda isporučio 2 gola i 2 asistencije jer mu ne paše igra.

    Ja sam 100% siguran , da su petko i orša došli kod npr Čačića, da oni prvog sastava vidli nebi jako dugo ili ikad


    Oršić kod Keka nije imao prođju. Ok, bio je mladji al isvejedno.. Svi se sjećamo kako je Kek stvorio od Rijeke ekipu gdje pojedinac iskače ne zbog sebe nego zbog momčadi. I očito Orša se nije uklopio. Da je, i da je orša već tad postao zvijer, mi ga nikad nebi vidjeli u dinamu. 100 stvari se izgleda mora poklopiti da jeftini igrač u formiranim godinama postane pojačanje u klubu kakav je dinamo.
  • austrijanac
    2.9k
    ispada ko ratkapa.Ban

    Nekaj novo s našim bekovima.
  • Captain America
    15.2k
    Problem s ovim bekom je da nekoliko nas već 2 godine ponavlja da Moha nije igrač za Dinamo, a sad su to i ostali prihvatili. Rile svako malo ima neke ozljedice zbog kojih izbiva i nama je Moha igrao derbije i usput zajebo dvaput protiv Hajduka i jednom protiv Rijeke. 5 bodova više bi mi imali, Hajduk 4 manje i Rijeka 1 bod manje da smo imali negroznog beka.

    I sad uprava dovede još jednog takvog za milijun eura dok se kuka kako nema love. Moharrami se vraća krajem godine i mi ćemo imati 3 beka, a ako se Rile neskocka, nijedan neće biti za startnih 11 Dinama. Na kraju će se ponoviti situacija s napadačima da kad Petka nema, mi imamo Brodića, Kulenovića, Emrelija i Drmića, a nijedan nije neka sreća, a plaćaš ih ozbiljne novce.

    Ne znam što nisu probali s njima omiljenom posudbom i opcijom otkupa kad su se već odlučili za potencijalnog mačka u vreći.
  • Nevo7
    636
    Imam neke dvojbe sa ovim Koffijem Kouaom.
    Prva: njegove godine. Navodno ima 25, znači stvarno je ugazio u tridesetu, možda i trideset treću, petu.
    Druga: njegova tehnika. Čini mi se da je Moubandje u jednom intervjuu naglasio da u Dinamu ne možeš uspjeti ako nemaš tehniku. Možeš biti vrh vrhova, ali ako ne znaš odigrati, ne znaš kombinatoriku, nećeš uspjeti i bit ćeš promašaj.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Po meni bi vec trebalo razmisljat o Riletu na stoperu, a svakako to i napravit slijedece sezone. Opcenito je pitanje gdje on sebe vidi i kakve jos ambicije ima.
  • nwankwo646
    342
    Njemci pišu da je ovaj jučer odradija prvi dio liječničkog, a drugi dio je otkazan, za sada, i eno ga u hotelu u Gelsenkirchenu , čeka :rofl:
  • Facke
    2.7k


    Ne , Riletu nije mjesto na stoperu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions