• Joza
    368
    Molim te, mislim da bi ti vecina ljudi bila zahvalna.
  • deda
    29.5k
    Ban samo ti piši i svađaj se. To je normalno. Samo bez uvreda i sve ok.
  • Captain America
    15.1k
    3000. stranica, dobri smo :lol:

    Bude tu svega, ali prije svega kvalitetnih rasprava.
  • Peškaman
    2.9k
    Opet isto, ako netko ne razmišlja kao vi napadate čovjeka.
    Mišljenja su tu da se suprostavljaju i da se raspravlja.
    Ovaj misli da je Noa bolja opcija,ovaj da ce Koffi,js mislim treće,vrijeme će pokazati.
  • Ban
    698

    Ne želim. Želim da se obriše cijeli profil i svako slovo koje sam dosad napisao i svaki moj trag na ovom forumu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ne želim. Želim da se obriše cijeli profil i svako slovo koje sam dosad napisao i svaki moj trag na ovom forumu.Ban

    Kaj dramiš. :lol:
  • Juznjak
    3.3k

    A ako ne bude tako počet ćeš plakat :cry:
    Strašno si dosadan, nedokazan i ne znaš sudjelovati u raspravi. Svi su drugi budale, ti si pametan i ti imaš pravo.
  • Olmic
    3.1k
    i tampone si odi kupit
  • deda
    29.5k
    Nažalost to je tehnički nemoguće.
  • Orc123
    6k
    P
    Pa pricas stvari koje nemaju veze s vezom. Mikic ima pola godine juniorskog staza a ti bi ga gurao u prvu ekipu. Ajde da na toj poziciji imas 2 beka pa da do kraja ljeta bude tuni dobi peiliku u kojoj tekmi ali natovariti na leđa da nosi momcad u borbi za naslov je toliko bedasto i savrsen je nacin da unistis mladog igraca. Rile je jos tu godinu i pol, on ce tada imati ni 19god i imat ce dovoljno vremena da da puno toga Dinamu. Nit je Josko, nit Olmo, nit Modric ni brojni drugi nisu ulazili u 1. Momcd dinama s 17god, a bili su vanserijski talenti sto Mikic nije. Ti si se koliko znam zalagao i za Mikica i za Koscevica da budu u prvih 11 vec sad, cak mislim da si jos nekoga spomenuo da odmah mora u prvih 11...mali na ljeto moze na posudbu i 2025. Ce imati vece seniorskog iskustva i priliku da se bori za 1. Momcad. Bolje da na posudbi skupi 30utakmica seniorskog nogometa nego da ovdje igra svaku desetu utakmicu po 5minuta .mislim da si pobrkao malo Dinamo i Loxu...sigurno necu navijati za to da nam klinci igraju pa da nam klub sluzi za pranje novaca, na ustrb rezultata! Prvo sta gledamo je rezultat...to moze raditi Loxa koja ima 2 i pol navijaca, a Dinamo sigurno ne! I ta loxa kako ju svi hvale kak lijepo igra i onda zareda sa 3-4 poraza bas radi te mladosti i svaki put zavrsi između 6. I 9.mj....ja to ne zelim gledati u Dinamu! To smo radili prije 15godina i bili smo samo tvornica novca i sramota u europi...ja to ne zelim gledati opet!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne želim. Želim da se obriše cijeli profil i svako slovo koje sam dosad napisao i svaki moj trag na ovom forumu.Ban

    BRISANjE PROFILA
    Ako ne želite više sudjelovati na forumu jednostavno se više nemojte logirati i uopće dolaziti na Forum. Brisanjem profila brišu se i postovi čime se remeti tijek rasprava. Brisanje profila nije moguće.

    Bit’ će ovo jedan dobar i čist transfer.sanjinlego
    Iduce godine u ovo vrijeme cemo imati neki transfer a mozda i necemo
  • Kristijan992
    218
    https://twitter.com/SchalkeNews_S04/status/1751889189275091114?t=qHtMNdiAYN5b8m9al7J7lQ&s=19

    Transfer Koffija Kouaoa (posudba + opcija kupnje od 1 milijun eura) u Schalke je propao.

    Kouao je dobio ponudu od Dinama Zagreb i očito je radije odlučio tamo otići; Zagreb ga želi trajno kupiti.

    Marc Wilmots i Karel Geraerts već su čvrsto planirali Kouaa za "Spasilačku misiju".

    Iz izvora savjetnika čuje se da je Nadzorni odbor Schalkea navodno prekasno odobrio posudbu.

    Eto, očito ima gorih od naših
  • ZGBhoy
    1.7k
    Znaci i oni imaju svoju Vlatkicu
  • Orc123
    6k

    Ali u zadnje vrijeme svi nesto kasne. Mi, pa Fiorentina, pa Shalke....mozda je to znak neki, haha, sve se događa s razlogom....
    Ajd da smo i mi nekad nekoga zaebali...
    Mozemo rec za par godina da smo velikom Shalkeu uzeli igraca haha...dobro jest da su sad na najnižim granama ali tu info mozemo preskociti....

    Sve si rekao :up:
  • Juznjak
    3.3k

    Orc brate to je znak da su nesposobni i da ne rade dobro svoj posao. Pogotovo kad se uzme u obzir koliko zarađuju od toga čime se bave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions