• Nogo
    3.6k
    Kako se Brekalo smije gore šamar bi mu lupio čim ga vidim.
    Smrad jedan i on i Bara i Dalić.
    Strašno!
  • Nolifer
    8.1k
    Nikad mi nebu jasno kak netko ko je od rodenja dinamovac odgajan ko dinamovac moze pljeskati partizanima u srcu titabbb medimurje

    Ima ih posvuda nažalost takvih... Tak da ni meni nikad nebu jasno neke stvari...Al vratimo se na tekmu...
  • Tongo Doumbia
    4k
    E moj Brekalo, kad ti vidim tu neslano nasmijanu facu u loži, baš mi je drago što nisi došao. Što sam i napisao u komentaru prije nekih desetak dana.

    Radije ginemo s Hoxhom kojem smo bili jedina i prva opcija, nego nadurenim bivšim juniorom, kojem pola Fiorentine na zadnjoj utakmici nije dodavalo loptu na stranu, jer je nekarakterna pizda, što je i očigledno!
  • Nolifer
    8.1k
    Zato radimo na sebi i fokus samo na nas, a ove kmečavce dole ko ih jebe...
  • Noel
    6k
    Rijeka fino ušla u tekmu. Bez straha od ekipe koja im je 10 godina u leđa gledala..
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Volio bi više da ih se zgazi sa svih strana nego kruha jest.
  • Migliore
    0
    O Kranjči i hypeu za kojii ja mislim da će se stvoriti i biti odličan uvod u potražnju za Dinamovim tekmama kasnije na Maksimiru sam pisao više puta, a i još neke kolege.Neki tip

    Ovo pitanje nije upućeno samo Vama, već i ostalim forumašima. S obzirom na groznu financijsku situaciju u kojoj se klub nalazi, kako se i misli li se uopće financirati novi stadion u Maksimiru u slučaju realnog gubitka naslova ove godine? Klub bi bio na koljenima, uslijedila bi rasprodaja ekipe od koje se nećemo oporaviti godinama i kako se onda misli financirati najam od cca 2 milijuna € godišnje investitorima?
  • serbus
    4.1k
    Neki link za tekmu ?
  • Eduardo
    20k
    Bruno Goda baš nema sreće s ozljedama u posljednje vrijeme. U tekmi s Locosima mu je pukao nos pa je ozbiljno ozlijedio rame protiv Dinama i sad ovaj udarac u glavu.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Tak vam je to dok iz prve sanse zabijete gol
  • Juznjak
    3.8k

    Ili kad imate napadača koji zabija.
  • Noel
    6k
    Koji poremecena tovarska žgadija, od početka pjevaju i purgera i riječana i šakama i nogama sad moju domovinu. Vaša domovina je srbija.
  • Nolifer
    8.1k
    Ovo nije faul na Pjaci?
  • hardek
    2.8k
    Kolariću Kolariću, 2 žuta već oproštena tovarima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.