• Juznjak
    3.8k
    Zna li se koliko je utakmica zabrane dobio Mrzljak za crveni protiv Rijeke? Valjda ga nema protiv nas. Osim njega, danas je Raspopović dobio treći žuti.
  • DrawTube
    4.7k
    Ako nas protiv Gorice ne bude bar 5000 onda stvarno u ku**c...
  • Noel
    6k
    Forza Fiume!
  • M77
    472
    Evo ko nema MaxSport ili nije pri televizoru... https://trovo.live/s/WooStreams
    Bio je stream Gorice i Lokosa ali nije jos ugasio stream pa imate i emisiju prije i cijelu tekmu tu
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Preskocit cu tovare, nemam zeludac za to dok god mi izgledamo kao razbijena vojska.
  • Nolifer
    8.1k
    Al je iritantna asti Gospe
  • superhik
    11k
    Ova Miletićka k'o napaljena brucošica
  • Neki tip
    21.3k
    Ako nas protiv Gorice ne bude bar 5000 stvarno u ku**c...DrawTube

    A zašto da si iz kola u kolo postavljamo očekivanja za koja bilo kakvom racionalnom analizom dolazimo do zaključka da (vjerojatno) neće biti ispunjena?

    Pa slijedi razočaranje i ljutnja.

    Bit će 2200 ljudi na sjeveru (što je odlično) i 1100 ljudi na zapadu.

    A hoće li se skupiti dodatnih najmanje 1700 ovisit će o temperaturi, kiši, snijegu, hoće li doći Kent ili neće, hoće li Hajduk danas pobijedit ili neće i još 100 i jednom faktoru.

    Malo je do nas, ma puno je do nas, ali jako, jako puno je do stadiona i to svi znamo i možemo samo ponavljat ko papige.

    Jučer je na Osijeku u 8x manjem gradu protiv Rudeša bilo preko 4000 ljudi.

    Ok, prva je sezona, vidjet ćemo iduću malo bolje učinak stadiona, ali neće se kod nas ništa preko noći dogoditi što će odjednom dovesti ljude koji (s pravom) očekuju ne kisnuti, dok sjede na središnjoj i najskupljoj stadionskoj tribini, žvaču hot dog, komentiraju tekmu i jebu Jakiru sve po spisku, povremeno uzviknu "Zagreb" odgovarajuć sjeverovom "Dinamu", popišat se bez da propuste 10 minuta 2. poluvremena i imat sve u svemu osjećaj da su bili na "događaju".

    Nema 5000 ultrasa, nema ni 5000 fanatika u širem smislu i jebiga ne očekujem 5000 ljudi na Gorici.

    Jel jadno i na sramotu nam svim okolnostima unatoč? A jest i to.

    Dao Bog da stadion napunimo što se mene tiče.
  • Nolifer
    8.1k
    Nek ih napumpaju zato da se smire :lol:

    Mislim Riječani ne. Jer ovi su nekaj nervozni :lol:
  • NitkoBitan
    17k
    hoće li Hajduk danas pobijedit ili nećeNeki tip

    Ovaj dio mi nije jasan. Jel bolje da Hajduk pobjedi pa da je napetije prvenstvo il da izgubi pa se pojavi sansa za smanjenjem razlike na tablici :chin:

    Mislim u kontekstu faktora posjete iducu nedjelju.
  • Georg Koch
    4.5k
    Idemooooo Rijekooooooooo
  • jedan u nizu
    8.2k

    Osijeku ce s godinama padati posjecenost u odnosu na ovu jer nece imati rezultate.
    Osim ako budu kao u razdoblju Bjelice, skoro pa konkurenti za naslov.

    Dinamo ce novim stadionom dobiti puno vecu posjecenost, a posto ima rezultate to ce se odrzati.
    Kada jednu sezonu budu dolazili casual navijaci i to im se svidi, jedan dio ce ostati, dobar dio ce ostati.
    Jednim dijelom jer ce im se svidjeti naravno a godinama nisu pratili dinamo. A drugim dijelom jer ce kranjca dovoljno puta u sezoni biti rasprodana pa ce se stvarati hype kao kod ovih dolje.

    Tako da smatram da mi imamo daleko veci potencijal nego Osijek sa novim stadionom. Ako nam je sad prosjek 6k, vjerujem da ce na Kranjci prosjek biti 10-12k (skoro pa cijeli kapacitet), a onda kada se jednom preselimo na Maksimir da ce te brojke barem ostati. Makar ce i prvu sezonu na Maksimiru nakon Kranjce opet biti neki Hype i biti i veca posjecenost.

    Mislim da nam je najbitnije dovuci ljude na stadion, pa makar na jednu sezonu.
    Bjelica i europski dinamo su sigurno zasluzan zasto je sada barem sjever dobrano popunjen i na manjim tekmama.

    p.s. smatram da imamo istok da bi nam prosjek bio veci barem za 2k ove godine
  • Jurki
    11.7k
    Jel bolje da HajdukNitkoBitan

    Njihovi porazi su uvijek dobra stvar. Bilo to u europi ili hnlu.
    Ajmo Rijeka gazi tu žgadiju.
  • DrawTube
    4.7k
    A opet nakon one bruke i sramote u Pulu je otišlo 1000 naših ljudi...

    Ne očekujem ja neke vau brojke ali 5000 brojka je ove sezone bila ne jednom..

    Igra je užas, uprava grobarska , zaostatak za tovarima gadan, igrači pokisli . Ali opet 2019. s igračinama, dvoznamenkastom prednosti u ligi i igranjem LP je bilo 2 soma ljudi

    I ja se nadam da ćemo napuniti stadion bar respektabilno
  • Neki tip
    21.3k


    E jebiga sad, ne znam u kom svijetu je Dinamovom navijaču bolje da Hajduk pobijedi..

    Ali kad već pitaš, da ne odgovaram prvoloptaški..

    Prvenstvo nam je napeto i bez Hajdukove pobjede, jer nam bježe na tablici.

    Imajući na umu defetizam koji se pomalo uvukao u mnoge od nas, kod nekih i oproštaj od titule, mislim da bi poraz blagotvorno djelovao na buđenje nove nade da još stigemo, da možemo i da ima smisla..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.