• Probirštift
    335
    Da morate odabrati bi radije
    Rijeka pobjedi (4 boda obje momčadi više od nas)
    Ili X ( 5 boda gajduk i 2 boda Rijeka više od nas)
  • Majki2111
    3.1k
    Pobijeda Rijeke. Za Rijeku je lako navijati. U Europi se njihov gol slabi kao da je naš. Jedini su nas pobijedili unaza 15 godini. Veliko poštovanje imam prema njima.
  • rioda
    4.8k
    Baš me zanima kako će tovari danas izgledati. Nadam se da neće svojem gledateljstvu opet prezentirati neki bunker kao na Maksimiru, a ako krenu imalo ofanzivnije, mogla bi ih Rijeka silovati
  • Petar86
    884
    pobjeda Rijeke u ovom slucaju, da se Hajduk dodatno ne odvoji ali samo zbog tog... a opcenito sam misljenja ko zasluzi neka osvoji, ne navijam ko velika vecina za Rijeku ako bas Dinamo nece osvojiti

    Navijam za Dinamo, a ne protiv Hajduka
  • Infinity
    16.3k
    Da morate odabrati bi radije
    Rijeka pobjedi (4 boda obje momčadi više od nas)
    Ili X ( 5 boda gajduk i 2 boda Rijeka više od nas)
    Probirštift

    Ovaj X mi nema nekog smisla. Tko zeli da budemo prvi navijat ce za Rijeku i manji bodovni zaostatak za prvim na tablici. Tko zeli da budemo drugi navijat ce za Hajduk i manji bodovni zaostatak za drugim. X znaci da nam i prvoplasirani i drugoplasirani odlaze za dodatni bod.
  • NORTE
    11.4k
    Da morate odabrati bi radije
    Rijeka pobjedi (4 boda obje momčadi više od nas)
    Ili X ( 5 boda gajduk i 2 boda Rijeka više od nas)
    Probirštift
    Zna se.
  • NitkoBitan
    17k
    Navijam za pobjedu Rijeke i to nekim golom u 90+ minuti da im prisjedne i Brekalo i euforija.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Bome gazi ova Lokomotiva
  • Probirštift
    335
    Dobro igra Lokomotiva mogao bi Sergej upaliti HRT2 da pogleda na kaj bi Dinamo trebao ličiti
  • NORTE
    11.4k
    Da morate odabrati bi radije
    Rijeka pobjedi (4 boda obje momčadi više od nas)
    Ili X ( 5 boda gajduk i 2 boda Rijeka više od nas)
    Probirštift
    Uzmite u obzir i da imamo bolji omjer s Rijekom.
  • Nevo7
    770
    Nadam se da je "stručni" stožer bacio oko na utakmicu Goricu i Lokomotive, pa da vide kako kaj znači okomita igra, posjed i resposjed, igra bez lopte, puno udaraca, automatizmi, igra sa krila, velik posjed... Te riječi smo već čuli na našim pripremama pa je sve palo u vodu vec na našoj prvoj tekmi.
  • DrawTube
    4.7k
    Čop iz penala preokreće na 1:2

    Najjače bi bilo da na kraju sezone Čop bude najbolji strijelac lige
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne znam cime je jelicic zasluzio da se njegovo ime ovdje spominje za klupu dinama, daleko je on od bilo kakve sanse u top 4 klubovima hnl-a
  • Probirštift
    335
    Ovom Sagni razina razmišljanja u svome jedanaestercu na razini Mišića da tak gurne protivnika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.