• NORTE
    9.3k
    Teško je nakon poraza od Lokse i Kmekala biti optimističan, ali i dalje se uzdam u Rijeku i Osijek kao i prije 5 dana, gotovo pa zadnja nada.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    pa lako za njih, meni je veci problem sto ja ne vidim kako mi mozemo pobjedivat u serijama s ovim trenerom na klupi. Pomogli su nam svi vec do sada i onda kad mi trebamo stisnut ide 0:3 protiv Loxe..
  • Neron53
    294

    Crno na bijelo, koliko je lik odigrao tekmi od pocetka i koja mu je statistika?
    Iskreno, da li je dobio prilika koliko i Petko?
    Da li ga se trpilo poput Petka?
  • NORTE
    9.3k
    lako za njih, meni je veci problem sto ja ne vidim kako mi mozemo pobjedivat u serijama s ovim trenerom na klupi.Efes Pilsen
    Moj trenutni mali optimizam je tu samo zbog činjenice da imamo bolje igrače od ostatka lige, gledajući ukupni kadar, i činjenice da prijelazni rok traje još tri tjedna.
  • Nogo
    1.3k
    Drmić trenira sam jer ne želi ići nigdje za manju plaću.
    Išao bi, ali da mi to plaćamo. Da njega skinemo imamo za svašta onda.

    S druge strane vidi se pokretima i svemu da Petko buši Jakira. Nešto se čudno zbiva.
    Ima i priča da uopće nije bio bolestan ovaj tjedan, nego samo nije došao na trening.
    Ne znam koliko ima istine.
  • Facke
    2k


    Pusti te price. Twitter je pun tih prica. Nemojmo zmisljati.
    Nezadovoljni su svi. Trener i ekipa.
  • Nogo
    1.3k


    Naravno da smo svi nezadovoljni. Ja radi Brekala nisam mogao zaspati tu večer. Ne radi toga šo neće na kraju kod nas, nego što je išao njima.

    Ja se nadam da ćemo krenuti pobjeđivati u serijama i da će uz 1,2 nova igrača to doći na svoje.
  • Facke
    2k

    Fuckas sad Brekala. Bile , presle. Ima drugih igraca.
  • Baltazar
    621

    Svojim ponašanjem na kraju pokazao je kako se jedan sportas ne smije ponašati. Zalosno !!!!!!
  • Crni86
    1.1k
    Malo pozitive da ubacim, makar je nisam ni sam nasao nesto u zadnjih tjedan dana od tekme s loksom.
    Veseli reakcija igraca na gol, proslavili smo ga kao da smo zabili u finalu lige prvaka protiv reala i to je ono za sta se trenutno hvatam uz igru s priprema da ima nade za nas. A sad svi u nedjelju na goricu! Sada kada je ekipi najteze moramo svima pokazat sta je dinamo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Dinamo - Gorica u nedjelju u 17:15. Odlican termin, zeznut protivnik i ocekuje se suho i toplije vrijeme. Krenite vec danas sa cimanjem ekipe i frendova. Svaka utakmica je kljucna i svaki bod ce bit presudan.

    Svi na sjever, svi na Maksimir!
  • NORTE
    9.3k
    Jakir može odletit i zbog poraza od Betisa ili ispadanja u kupu od Gorice.

    Ako u Hnl-u nastavimo s pobjedama moramo pobijediti u derbiju dole, a onda naravno i Varaždina doma u zaostaloj tekmi.

    Rijeka i Osijek mogu nam pomoći u ovih 6 dana, nadam se da hoće.

    Prije svega trebaju nam naše pobjede zbog zadržavanja kakve takve atmosfere oko kluba i što bolje posjete na Maksimiru.
  • Krulek
    203
    Ne mogu vjerovati da se od jednog Brekala napravila tolika veličina, mesija koji će spasiti Dinamo, pa da sad svi kmeče zbog njegovog nedolaska. Ne znam što je on to pokazao u zadnjih nekoliko godina osim promjene klubova i sjedenja na klupi. Uveliko sumnjam da bi baš njegov dolazak donio Dinamu naslov, a odnio bi mu sasvim lijepu svotu novaca. S druge strane odlaskom u Hajduk je potvrdio koliko mu Dinamo znači ma koliko ga ova uprava prevarila. Zato u se i svoje kljuse, nema predaje.
  • Crni86
    1.1k
    nadam se da ce i fan stranice po raznim drustvenim mrezama kao i klub krenut s pozivom prema navijacima i da se pokusa stvoriti neki hype koji bi mozda dodatno dignuo i motivirao igrace. Svakoj dusi kojoj je imalo stalo do dinama je mjesto u nedjelju na Maksimiru
  • Jurki
    8.7k
    Jakir može odletit i zbog poraza od Betisa ili ispadanja u kupu od Gorice.NORTE

    Upravo to. S obzirom da mu je svaka sljedeca kvalifikacijska.. nadam se da se to odnosi i na Betis.
    Pobjede do Betisa i poraz od njih koji bi znacil njegov otkaz. Bila bi najmanja i najpodnosljivija steta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.