• Svi na Sjever
    1.9k
    Mi moramo maximalno ubrzat igru u vezi i biti što okomitiji a to možemo dobiti sa Sučićem i Ljubom,što progresivnije dolaziti gore .

    Mišić će po meni vrlo brzo visit za prvih 11, jer je premalo opasan po gol kao osmica kad ce Sučić igrat zadnjeg veznog i u takvoj konstalaciji,Ljubo je puno opasniji po gol jer ima dolazak iz drugog plana, pa čak i Bulat na račun udarca.

    Sučić i Mišić skupa po meni isplati se igrati samo neke jake utakmice u gostima gdje ćeš težiti što vecem posjedu,u maksimiru protiv bilo koga do kraja sezone to se nece isplatiti jer ce svi stati u niski blok.

    Tu je svaka druga kombinacija bolja na osmici i Bati,i Ljubo,i Bulat, i Ademi,i Halilović.
  • Juznjak
    3k

    Vidiš, na primjer, meni se Mišić ne čini premalo opasan kad igra osmicu. Možda je problem što smo se mi navikli na Ademija koji je u svom “primeu” imao nevjerojatan taj ulazak iz drugog plana i pojavio bi se ni od kuda u šesnaestercu i zabijao kome je i kad god je stigao. Ja od Mišića to ne očekujem, od njega očekujem asistencije i predasistencije i mislim da on to baš ima u sebi. Mislim da je to radio jako dobro u svakoj utakmici kad bi igrao osmicu, djelovao mi je baš rasterećenije i razigrano. Mislim da on najbolje može izgradit smisleni napad, a i da ima najbolja rješenja od svih ostalih. Problem je jedino taj Mišićev šut. Ja nisam jedan od onih koji bi mu zabranili da puca. Ja mu vjerujem (valjda zato što je prije stvarno znao jako dobro i precizno potegnut) i volio bi da mu uđe više jedan pa će se valjda otvorit onda.
    Što se tiče Ademija njega bi u vezi koristio jedino u zadnjih 10-15 minuta, nek se prilagodi ovisno u situaciji na terenu, ako se branimo onda nema što jurit naprijed i bit naš najistureniji igrač, a ako napadamo radije bih vidio tog lisca Ademija u šesnaestercu nego neke naše napadače.
  • dzis
    581
    Znam da je mucna tekma i znam da je gorcina od prijelznog roka jos veca kad vidimo konkurente.

    Ali opet jebemu sve, 3 boda smo spremili,ja idem sa smjeskom spavati prvi put ovog tjedna.
  • Facke
    2k
    Dosta cudna situacija ovih dana. Igra nam je dalje nikakva. Tu ne vidim pomaka i vreme je za nove lice.
    E sad vecinu nas je "sokerala" ova prica s Brekalem. Al sad nakon male vise razmislanja dobre da nije dosel. Znaci mi smo se natezali snjima mesec dan. Dogovorili uvjete , pristali da placamo Brekalu pa skoro celu placu + bonuse. Da bi onda prica zavrsila ovak da bu on igral za pol toga kaj smo mu mi nudili u Hajduku. A kao sve je dal da dojde dimem u svoj Dinamo. Dosta mi ta prica smrdi. I ko zna kak se to sve odigrale. Mogel je i pri nami manje zaraditi al na to sigurne nebi pristal. Ok , nije vredu kaj smo napravili , da sme ga odjebli v zajni tren. A cudne kak su se Hajdukem tak brze dogovorili. Se je to cudne. Nemam pojma. Kaj vise o tomu razmisljam to mi ta prica sve vise smrdi.

    Nekak ne verujem da bu dosle do smjene trenera. Igra nikakva i to nakon priprema. Danas smo mogli biti na minus 1 i vrsiti pritisak. Mozda ima bar jednoga pametnoga u tom klubu da neke napravi.

    Nis imali smo lepih godina , sad bumo malo pali na nos ali digli bumo se opet.
  • BigZ
    393
    Predlažem da se za Osijek tiskaju crne majice na kojima će pisati "mordor" font kao i na "sjever uz odsutne" i da jedna udarna crna zastava bude s glavom Uruk-Haija. To bi bilo prcanje na kub svih ovih koji nas zovu Mordorom, a i brutalno bi izgledaloDalmatinec

    Uruk-hai je simbol Isengarda, tamo ih je Saruman kotio i markirao bijelom bojom. Dlanom posred face, jelte. Bijela samarcina.

    Inace, ideja mi je originalna i skroz simpaticna, a na udarnoj zastavi bi Mouth of Sauron bio puno dojmljiviji ;)
  • Mrvica
    3.3k
    Jel vama čudno da je s nama bilo silno natezanje oko Brekala (ne kažem da uprava nije odradila debilni posao i usrala i šefa i stanicu), a u jako jako kratkom roku je pao dogovor između njih i onih dolje? Ta priča mi smrdi maksimalno.. A on je pokazao da je ta ljubav prema Dinamu samo priča i to je to.. Nitko nije vrijedan živciranja pa tako i on, pokazao je pravo lice i zbogom. Ne želim mu sve najgore jer nisam takav, ali isto tako je ispao šupčina tako da što se mene tiče ne treba ni dolazit više. Živio rođo al neka te što dalje od kluba.
  • Neron53
    294
    Ispao je supcina u ocima par tisuca zagrizenih dinamovaca a u ocima 99 posto populacije su jedini krivci za to sranje od transfera iskjucivo u Dinamu.
    Taj transfer je "jebem te dinamo vol.-2" i da ga dolje ni ne trebaju, da im ne zaigra ni minute, odradili su ga da nam napakoste tj da dokazu da nas mogu jebati u mozak. Tu lova nije igrala nikakvu ulogu i on i Bara su pristali da bilo kakvu ponudu , iz cistog inata, jer su ih u Dinamu ponizili.
    Zato je Bara povukao i tih par klinaca drugih iz Dinama a povlacice ih sto vise moguce i dalje , sve dok ova bagra iz kluba bude bivsa.
  • San Lorenzo
    11.6k

    Lik je beskarakterna nakaza, priča o svojoj dinamovštini, Dinamo je njegov klub bla bla...onda odeš dolje ZA MANJE NOVCA od onoga što si tražio od 'svog' kluba i to kad? U, što se nas i njih tiče, rezultatski najneizvjesnijoj sezoni u zadnjih 20 godina, u sezoni kad je dolje najveća euforija, tad se frajer odlučio otići tamo i doliti još malo ulja na vatru toj euforiji.
    Govno!
  • NORTE
    9.3k
    Prije par mjeseci sam napisao da sumnjam da je Pjacu u Rijeci dogovorio sam Zdravko.
    Sad imamo informacije da je to istina.
    On je također bio pred dolaskom u dinamo, kad paf ode konkurentu.

    Igrači od osobnog interesa (postotka) u dinamu su im Baturina i Špikić.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sad imamo informacije da je to istina.NORTE

    Od kud info?
  • NORTE
    9.3k
    Od kud info?bbb medimurje
    Sa zone.

    U Rijeci igra za 350k, a od dinama tražio 650k.
    (Donekle slična situacija je i ovo s Brekalom).

    U istoj agenciji kao Pjaca je i Badelj kojem ističe ugovor za 5 mjeseci.
  • Jurki
    8.7k
    Igrači od osobnog interesa (postotka) u dinamu su im Baturina i Špikić.NORTE

    U kakvom su stanju obojica jedino kam se mogu prodati je u Igman iz Konjica.
  • NORTE
    9.3k
    Je li Drmić otpisan u dinamu ili šta?
    On dinamo košta 1,9 miljuna eura bruto godišnje, je li moguće da je u ovakvoj situaciji za klub takav igrač prekrižen??!
  • Hrc-Vg
    222
    Veli mi frend iz Pule koji je sjedio iza naše klupe da se Petko cijelu utakmicu svađao sa Jakirom, skoro svaki put kad je bio blizu naše klupe… Kaže da je ovaj Dinamo jedna od gorih momčadi koji ove godine vidio na Drosini…
  • Neron53
    294

    Drmic je zrtva guranja i forsiranja Petkovica a forsira ga se i moli Bogu da odigra 3 dobre vezane tekme , ponovo se vrati u repku i napokon proda.
    Nitko nije tako glup pa ni idioti iz uprave da ne vide da Petka zabole i za dinamo i za naslov prvaka i navijace........ Covjek je jednostavno takva flegma da ga zabole za sve sto ga okruzuje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.