• jedan u nizu
    8.3k
    Jakirović je bivši, Jakirović je bivši, Jakirović je bivši...Gelipter

    giphy.gif
  • Jaro
    7.3k
    Jakirović je bivši, Jakirović je bivši, Jakirović je bivši...Gelipter

    U mojoj glavi on nije trener jos od Balkanija, al kaj se moze kad debilima u upravi i dalje je...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ivanušec ponovno nije u prvoj postavi protiv Twentea, ne uspijeva se izboriti za mjesto nakon ozljede.
  • Facke
    3.6k
    Niti Ivanusec a bogme niti Sosa.
    Josip Sutalo ima neku ozljedu pa nije igra.


    Steta. Nizozemska zgleda bila krivi potez za Ivanuseca.
  • Juznjak
    3.8k

    Meni izgleda da je napuštanje Dinama svakome tko se odlučio na to u zadnjih par sezona bio krivi potez. A pogotovo ovi koji su “zadužili klub”.
  • Neki tip
    21.3k
    Nizozemska zgleda bila krivi potez za Ivanuseca.Facke

    Krivi potez jer se našao par utakmica na klupi nakon ozljede, a zamjena mu dobro odigrala u međuvremenu?

    Nije se mogao ozlijedit u nekoj drugoj zemlji i ligi?

    Modrić je donio krivu odluku pri prelasku u Real iz Tottenhama jer je prvu sezonu bio proglašavan promašajem?

    Ivanušec je donio krivu odluku o izboru lige samo ako se pokaže da je liga prejaka za njega. A mislim da je već u onim utakmicama prije ozljede dokazao da nije.

    Prolazi posve normalan proces povratka nakon ozljede, igrat će ako s vremenom opet dokaže da je bolji od ovog što ga je zamijenio i to je to.

    Sve da je i bio krivi potez, to se sigurno ne vidi iz ovog kaj se sad događa.
  • Facke
    3.6k


    Ivanusec je fit od kraja 10 meseca. Ozljedu je imel izmedu 6 i 9 kola.
  • Neki tip
    21.3k


    Ok, i nakon toga je odigrao neke tekme otpočetka. Sad se nametnuo ovaj drugi. Ne znači baš niš u kontekstu zaključka da je Nizozemska krivi potez.

    Iz perspektive navijaca Dinama jebiga sve je krivi potez ak se odlazi iz Dinama, ali karijerno to kaj je sad na klupi par tekmi doslovno niš ne govori o ispravnosti ili neispravnosti njegovog poteza.
  • Facke
    3.6k
    Hahahahahahahahahaha ovaj Bjelica. Zavrsi utakmica i pokazu njega u kadru "jebem vam ma u p..." HNL nemre.iz njega :lol:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Bjelica se s tribina spustio u svlačionicu nakon što je Union pobijedio Darmstadt. Dao je 'peticu' Hollerbachu, ali upitno je hoće li se uopće ikada vratiti na klupu Uniona.

    Ne možemo reći kako Bjelica neće biti razriješen trenerskih dužnosti u Unionu. Klub svakako razmišlja o tome tko bi ga mogao zamijeniti u ovako kratkom vremenu. Jedna stvar je sigurna, Bjelica je nokautiran. Njegovi rezultati su dobri na prvi pogled, ali bodovi nisu jedino što vrijedi.

    Bild tvrdi kako je Bjelica izgubio autoritet u svlačionici.

    - Neki se izvlače pod njegovim vodstvom. Izgubio je autoritet u svlačionici zbog postupka u Munchenu. Čuli smo i kako se na njegovim treninzima ne raspravlja dovoljno o strategiji. Berlin i dalje ne igra dobro. Više ne izgleda kako će Bjelica imati sretan završetak u Unionu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam, ja u zivotu nisam cuo da trener izgubi autoritet pred svojim igracima zato sto je zveknuo protivnickog. Bodovi nisu sve? Zato i jesu pred ispadanjem.. ovo je neki woke novinarski proljev, a ako u klubi razmisljaju isto onda nek im je sa srecom..
  • Facke
    3.6k
    Vise su bodova s njim osvonjili nek s Fischerom u manje utakmica. Digli su se. Nije im opce vazna igra sad, boriju se za opstanak i upravo tak igraju.
  • wolfgang14
    1.5k
    Prema informacijama Skya, odluka je donesena što se tiče Bjelice: Hrvat ostaje trener Iron Men-a, vodit će momčadski trening kao i obično u srijedu te se normalno vraća na trenersku klupu nakon tri utakmice zabrane igranja.

  • wolfgang14
    1.5k
    Znam da sam bio poslao ovo od sky sporta da Bjelica ipak ostaje, ali germanijak piše (prije 1h 30m) da je i dalje na tankom ledu i da se ne zna oće ostati ili ne

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/bild-ostar-bjelica-je-gledao-utakmicu-s-tribine-ali-pitanje-je-hoce-li-izbjeci-otkaz/124846

    Tak da nemam pojma više, prosudite sami
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.