• Georg Koch
    4.6k
    bolan smijesan si haha.
    On bi bio instant pojacanje kao prevaga za nasu titulu.
    Puno bolji igrac od nekih poludokazanih iz liga tipa austrijska, finska i slicne-odakle smo nasli kao Grulla!

    A psujem mu kao zg.decku koji je presao u najhinjaviji klub na svijetu, ocito za manje novaca.
    Ne znam sta ti nije jasno.
    Ali ne zamjeram jer smo u kurcu svi!
  • Krizy
    43.3k
    onda je Kaneko isto smiješan i poludokazan. I svi naši igrači koji nisu došli iz Italije. Smiješan si s takvim ponašanjem, mijenjaš raspoloženje kao Vlatka. Sad ti valja, sad ti ne valja.
  • Georg Koch
    4.6k
    ja smijesan jer decka u najboljim godinama, sa cca 8+ godina iskustva liga petice zazivam kao top pojacanje i prevagu, a ti jer tog istog ne smatras pojacanjem nego neko poluime iz austrijske lige?!?
    (Sto ne znaci automatizmom da ne mozemo imati pojacanje iz Jap.lige, Finske ili bilo koje zemlje).
    Ajde budi realan ;)
  • Krizy
    43.3k
    Živiš u prošlosti. Toliko od mene.
  • Ero
    963
    josip brekalo govno malenoooo
  • Dzgšb
    819
    Sve za pare Bara i Brukalo
  • kibic11
    131
    A kaj bi trebao, grobari i lopovi mu metnuli, dijete mu se treba roditi, žena želi u rh, za kog drugog da igra, jugoslaven belupo?
    Nek je tam otišao, sramota uprave, ne naša
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Dogovorio bi se on s Dinamom da je htio, zna da je bilo povuci potegni oko para, s Hajdukom nije dugo bilo povuci.. Uvijek je i jedino bitno sta mali pizdek zeli, mogao je doci i djete napravit u Zagrebu prosle godine pa je otisao u Firencu.
    Ne treba mi ban, al malom jebem sve..
  • Nogo
    3.6k

    Sve stoji ali malom Bara bira sudbinu i onda se desi ovo.
    Prestrašno!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    a Baru bira on. Dolje Jelicicu do danas nisu oprostili prijelaz, a mi za svakog naseg mlatimudana imamo isprike. Neke kao Spikic i jako dobro platimo
  • BBBaranja
    2.5k
    Nek mu bude najveća kletva to da mu se rodi dite u splitu
  • Dudu 9
    285

    Nije dijete pa da Bara odlučuje za njega. Menadžer radi za igrača a ne igrač za menadžera
  • Krizy
    43.3k
    107. gol Kramarića u Bundesligi. Samo su Reus i Müller ispred njega od aktivnih igrača.
    Ukupno 46. po broju golova u povijesti Bundeslige.
  • Gelipter
    3.7k
    Jakirović je bivši, Jakirović je bivši, Jakirović je bivši...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.