• Neron53
    592

    U vecini slucaja je bas neodlazak nikoga, nikakva kadrovska promjena , najvece pojacanje.
  • NORTE
    11.4k
    Na ljeto su napravili dobar posao.badjibadara
    Prema informacijama iz našeg kluba, Pašalićev menadžer ga je htio odvest u dinamo, ali mamići ga usmjerili u Rijeku.
    Za Pjacu je sve jasno, imao je mjesta u dinamu, završio za duplo manju plaću u Rijeci.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Kaj to znači informacije iz našeg kluba? Jer te informacije iz našeg kluba služe kao savršeni alibi upravo za upravu našeg kluba. Ismijavamo tovare godinama zato kaj krive cijeli svijet za to kaj su loši, a sada kad smo loši malo je kriv Mamić, malo Bara, malo HDZ, malo Dalić…

    Rekao bi da bilo kaj od toga drži vodu kad bi uprava na drugim poljima pokazala da zna raditi posao, ali sve upućuje na to da nisu krivi ni Bara, ni Mamić, ni HDZ netko Mirko, Vlatka i ekipa. Mozda nas je Bara sjebao s Brekalom, a Mamić s Pjacom, ali tko nas je sjebao da je Jakirović i dalje tu iako svi vidimo da od toga neće biti ništa? Jel zbog HDZ-a nemamo sportskog direktora? Jel zbog Dalića ne mozemo zatvoriti ni jedan ozbiljan transfer? Jel nam Duje Strukan kriv kaj igramo za k?

    Postoji naziv za to u psihologiji, ne mogu se sjetiti pojma, kad ljudi traže vanjske razloge za neuspjeh kako bi ga opravdali jer je puno lakše nositi se s neuspjehom ako te netko sjebao, nego ako si se sjebao sam. E pa sjebali smo se sami, nema tu neke velike urote. I sami ćemo se iz toga morati izvuci.
  • Olmic
    3.6k
    Dns X i super
  • Jaro
    7.3k
    Rijeka je napuhani balon koji ce se danas izbusit na Poljudu i to je jedina realnost... overhyepana ekipa na temelju razbijanja Karoglanove Istre i onih Kosovara na pocetku sezone. Jos idu bez 2 stopera...
  • NORTE
    11.4k
    overhyepana ekipa na temelju razbijanja Karoglanove Istre i onih Kosovara na pocetku sezone. Jos idu bez 2 stopera...Jaro
    Čovječe pa ti si još na početku kolovoza dok ih je vodio Jakir.
    Danas će im igrat stoperi koji su igrali protiv Lillea.
    Nisu ne znam šta, ali nismo ni mi pa se uvijek hvatamo za to što imamo.
    U nogometu ne pobijedi uvijek bolji i jači.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Napuhani balon koji je 3 boda iza Hajduka..
  • Mali Zeus
    12.7k
    tak je. Upravo to rade tovari zadnjih ohoho godina. Svi za sve krivi osim njih samih. Žalosno vidjeti da neki forumaši funkcioniraju na potpuno isti način.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tovari se izgleda više ne bore za boljitak hrvatskog nogometa, ništa ideali ništa lijepa priča, za titulu ćemo i s Barom u krevet ako treba.
  • Georg Koch
    4.5k
    Ja sam uvjeren da tovari nece danas uzeti 3 boda. Ne znam zasto, ali jesam.
    Veliki su favoriti od kladionica do svega, ali nista to ne znaci.
    Koliko znam, kad god se stvorila ogromna euforija i taj hype, njih pojede pritisak. Cak cu za svoj gust odigrati na manji ulog 2, ali potpisao bih naravno i x2.
    I sav taj gorak okus isprat ce nekom polukrivom odlukom iz VAR sobe, te presicom Brekala u ponedjeljak.
    Forca Rijeka!!!
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ja sam uvjeren da tovari nece danas uzeti 3 boda. Ne znam zasto, ali jesam.Georg Koch

    Znaci 3 boda. Ako se dobro sjecam nijednom te nije osjecaj pogodio :rofl:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Super je kako nitko ne spominje Rijeku u kontekstu borbe za titulu.
    Ispada da Hajduk danas igra protiv nekoga kome rzultat uopce nije bitan. Rijeka pobjedom i dalje ide prema tituli.
    Ako se mi nadamo tituli, onda i Rijeka moze naravno, doduse, bolje stoje od nas na tablici.
    Oni više mrze tovare nego što mrze nas, pa ce biti itekako nabrijani.
    Takoder, da im titula uopce nije dostizna, mislim da bi rade vidjeli Dinamo kao prvaka nego Hajduk. Nesto kao i mi, siguran sam da bi svi navijaci Dinama, ako vec moraju, rade vidjeli Rijeku kao prvaka nego tovare.

    Ocekujem jako tvrdu tekmu, nesto kao svaki nas derbi sa Hajdukom, jedan potez koji odlucuje utakmicu.
  • Georg Koch
    4.5k
    ne sjecas se dobro :snicker: :rofl:
  • Orc123
    7.8k
    Danas navijamo za Rijeku... Ili za nerjeseno...
  • Neki tip
    21.3k
    ljudi traže vanjske razloge za neuspjeh kako bi ga opravdali jer je puno lakše nositi se s neuspjehom ako te netko sjebao, nego ako si se sjebao sam. E pa sjebali smo se sami, nema tu neke velike urote. I sami ćemo se iz toga morati izvuci.Bosskovitz

    Hrvati od svih naroda u EU, nakon Bugara, najviše daju na važnosti "sreći" kao faktoru uspjeha.

    Ništa trud, ništa zalaganje, marljivost, talent, intelektualne i kognitivne sposobnosti, ništa ustrajnost. Sreća. I, dakako, nesreća u suprotnom.

    Tako kažu istraživanja.

    Slično po meni vrijedi i za druge vanjske faktore, povrh sreće, koje pojedinca (i klub za koji navija) onemogućuju da ostvari svoj cilj.

    Za pojedinca su krivi HDZ ili komunisti, Srbi ili Hercegovci, ali netko sigurno jest. Za klub su krivi HNS i mediji, a za neuspjehe djeteta u školi krivi su sustav koji ga ne razumije i učiteljica koja ga mrzi.

    Da, pojednostavljeno. I da, ne živimo kao Pale sam na svijetu, nego u nekom društvenom kontekstu koji može biti i jest neidealan, koji može otežati, koji može postavljati prepreke i ne podržati adekvatno. Sve ovo gore i nekim slučajevima može u nekoj mjeri, za potrebe primjera, biti istina.

    Međutim, doslovno ništa, nulu, neće donijeti konstatiranje iznova i iznova da svijet i okolnosti nisu savršeni. Ili da sustav preferira nekog drugog, a ne mene, moj klub, moje dijete, mog prijatelja, nećaka ili tetku.

    Jedino što pomaže, uvijek, beziznimno pomaže, je sabrat se, posložit, izanalizirati što JA (ne ja kao Neki tip, nego svatko za sebe) mogu učiniti ili sam mogao učiniti pa da iz toga nešto naučim i primijenim drugi put u sličnoj situaciji.

    Što mogu promijeniti?
    Što mogu prihvatiti, a gdje mogu djelovati?
    Gdje sam spreman napraviti prilagodbu sustavu, a da ne izdam sebe i svoj integritet, a gdje ću ga djelovanjem malo po malo mijenjati koliko je u mojoj moći?
    Gdje su mi i tko su mi saveznici u tom procesu?
    S kime računam, a koga se čuvam?
    Što mi je prvi korak, drugi, a što ću potom?
    Što ako pođe opet krivo, imam li plan B, C?
    Jesam li donio najracionalnije odluke u danim okolnostima?
    Ako nisam, što sam naučio?
    Jesam li dao sve od sebe?
    Ako nisam, jesam li spreman davati sve od sebe ubuduće?

    Malo sreće, malo vanjskih faktora, a uvijek i svugdje najviše nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.