• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Već vidim Ćorića na ljeto u Rijeci.
  • Logistika
    1.1k
    "...
    "Prema cijenama s Hajdukovog web-shopa bijeli dres košta 79.90 eura, tiskanje imena 5,31 euro i tiskanje dvoznamenkastog broja još 9,29 eura što bi značilo da je AP primio poklon u vrijednosti većoj od nekadašnjih 500 kn čime je u prekršaju po Zakonu o sprječavanju sukoba interesa..."
  • Mali Zeus
    9.7k
    Rijeka sutra mora spasiti Hrvatsku.

    Sopić bi ih trebao nabrijati, tamo euforija, pune tribine, a oni nek izađu ko fajteri i dobro ih ispljuskaju tam.
  • wolfgang14
    1.1k
    ja sam uvjeren da će sopić stari dinamovac sve napravit da otkine hajduku bodove
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ma sopic je idiot, ako ce gubit na pocetku lik ce izvadit najbolje igrace i popit ce par komada.
  • Nolifer
    6.7k
    Bilo bi lijepo kad bi Rijeka sutra dobila i utišala ih :pray:
  • javolimtebejako
    711
    ne znam za vas al ja bi sutra gol rijeke slavio skoro kao da je dinamo zabio
  • Jaro
    5.6k
    ravnodusan potpuno prema toj utakmici...
  • Ali
    1.9k
    Ovu sezonu ce hdz iskoristiti za titulu u splitu...
    Slavoniju ce zadrzati kroz poticaje i lovu privredi, Zagreb ionako nemaju vec desetljecima pa tu nemaju sto odraditi nego kroz izborne jedinice istok grada prikopcati na banovinu i tu nesto uzeti kroz pr oko obnove... istru i primorje nemaju od prbih izbora, liku imaju... i dolzimo do kljuca za vecinu u parlamentu... dalmacija.
    Opce poznato da u dalmaciji mozes sto hoces ako hajduk osvoji... pa evo danas su AP ovi uvalili dres, nesto kao titu davno ili sanaderu malo manje davno...
    Kod nas vedris&greguric preko mirkeca odigraj par kontri kroz transfere i debila od trenera zadrzis dovoljno dugo... sjedi pet... tapsanje po ramenu od seksa... i mjedto u nekom nadzornom...

    A mi se grizemo, Brekalo sim/tam... a šeks & jaranen uz janjetinu masni od uha do uha i gemiste... slazu izboene rezultate ... sad ce vjerovatno osvanuti neki novi sponzor hajduka iz reda podobnih kompanija koji ce pokriti ulaganje u momcad i titula ode na poljud..
  • Jurki
    8.7k
    mislis da im to treba? Uz armiju vjernih glasaca? Uz hiljade penzionera kojima je kolko 3-4 puta dan krizni dodatak?
    I dont think sou.
    Nemojmo stvarati teorije zavjere.. i biti gori nego je ona zgadija dolje. Tjerati mantru "bili bi prvaci da su nam dozvolili"
  • seljak86
    2.4k
    Daj ajde... ovo je ko da čitam tovarska kmečanja o zlim silama koje im ne daju da budu prvi. Daj se saberi.
  • Nolifer
    6.7k
    Oni pucaju pod pritiskom, svi svršavaju nad njima, ajmo Sopinho nemojte se usrat atmosfere i sredite ih :pray:
  • Georg Koch
    3.6k
    Nama je kiks tovara danas pod moranje.
    Iduce kolo imaju OS u gostima, tu im je vec Brekalo na raspolaganju. I nemojmo biti glupi pa pricati kako nije pojacanje, isto kao sto se dobar dio Zone tjesio isto sa Uremovicem. I Uremovic ponajbolji stoper lige...
  • Mihaljević
    8.2k
    Zagija/Čavlu ne bi mjenjao za lučića.
    Perkovića ne bi mjenjao za dialla.
    Thea ne bi mjenjao za uremovića.
    Žileta ne bi mjenjao za šarliju.
    Rileta/Mikića ne bi mjenjao za moufija/sigura.
    Sučića ne bi mjenjao za žapera.
    Bulata ne bi mjenjao za krovinovića.
    Baturinu ne bi mjenjao za pukstasa.
    Takija ne bi mjenjao za sahitija.
    Petka ne bi mjenjao za livaju.
    I ako ćemo ići činjenicama, činjenica je da je Hoxha jučer imao više driblinga nego brekalo u posljednje dvije godine.
    Činjenica je da je Brodić prvi strijelac lige, mi ga gledamo poput najvećeg panja, dok oni kalinića iz penzije gledaju poput brazilskog Ronalda iz 1998.

    Još od kraja Čačićevog mandata treneri postavalju Dinamo kao da je Belupo, a gledamo tovare/riječane kao da su momčadi iz "El Clasica."
    Treba našim dečkima puno više samopouzdanja, vi ćete za par godina igrati u najvećim ligama svijeta, dok će vaši rivali igrati po upitno profesionalnim ligama u svijetu.

    Dečki vi predstavljate Dinamo Zagreb, daleko daleko najveći i najbolji klub na ovim prostorima, dajte malo samopouzdanja, vi ste oni kojih se treba bojati a ne obratno.
    pxl-270124-109185132.jpg
  • Neron53
    296
    Od Sopica i Rijeke ne ocekujmo da danas igraju za nas...nego iskljucivo za sebe, za svoje prvo mjesto i svoju (ne zanemarivu) priliku da budu prvaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.