• Purger
    360
    Zar nije 24 sata napisao da ne ide u Hajduk da ih je odbio?
  • emilperska
    4.4k
    Iz kluba se nece oglasit o nicem, osim nakon tekme da daju punu podrsku Sergeju Jakirevicu..
  • Ivan0302
    304
    Postali smo veća šprdancija od svih klubova u Hnlu. Sramota
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ali zbog 200k eura posudbe popušit igrača koji bi ti bio najbolji igrač i predat ga glavnim rivalima :rofl: :rofl:

    Rudeš je bolje vođen klub od dinama
  • Sixthway
    298
    onda nam netreba Baturina jer je Tovar, kak I Moro I mnogi drugi koji su prvo isli u hajduk na probu pa su ih odjebali ,pa smo ih mi uzeli da naprave nešto od karijere.
  • Noel
    4.4k
    Izdajico i judo Josipe Brekalo.
  • Sixthway
    298
    Potencijalni odlazak Brekala u tovariju samo ide na ruku nesposobnoj upravi. Jer sva mrznja sa njih sjeda na brekala odjednom. Oni sad zdusno navijaju samo da mali dolje ode
  • Ivan0302
    304
    E nek nam zabije gol i nek proslavi biti će mi drago za njega i tako se popiša po ovoj našoj upravi koja ne zna papire poslati...
  • Benito
    620
    onda bolje i ti odi navijaj za ove dole jazavce
  • Sbkbbb
    179
    Nikola Moro je odvio Hajduk prije dvije godine iz solidarnosti sto mu je Dinamo pruzio, ovaj izmedu svih ponuda odabere Hajduk , moj Josipe sta mislis da ce ti to donijeti euro? E moj covik
  • badblueboy86
    23
    Kako je Brekalo rekao, mene zapravo želi Jakir, a ne klub, točnije Uprava. Klub kao klub nije ništa kriv, klub nema veze s ljudima koji nažalost upravljaju njime. Svom klubu se ne inatiš! Ali on se očito nije promijenio od 2016., kada je zapravo pokazao svoju ljubav prema Dinamu koju pokazuje i ovim činom. Neki ljudi bi se trebali prestati deklarirati kao Dinamovci jer to definitivno nisu! Radije bih umro nego otišao u Hajduk i imao bilo kakve veze s tim mitomanima, barem bih umro sretan, znajući da sam umro kao istinski ljubitelj Dinama.
  • Nogo
    1.8k
    I Di Marzio i Pedula objavili. E moj Josipe, šta ti ovo treba?!
    Jbt, nemoj dole rasi nas, a ne uprave!
    Ccc....
    :sad:
  • Ivan0302
    304
    ne neću navijati za te dole jazavce. Ali da nisu doveli rođenog Dinamovca na krilo koje nam treba, koji je igrao u seriji A, bundesligi, to mi ne može biti jasno.
  • Mihaljević
    8.7k
    Daj molim te... Da je on Dinamovac ne bi za tri života potpisao za hajduk...
  • criticus
    1.6k
    Ali da nisu doveli rođenog Dinamovca nIvan0302

    Rođeni Dinamovac koji je je otiša iz tog Dinama prvom prilikom i sad je spreman doć na 6 mjeseci u glavnog rivala. To nije ni da ce mu dugorocno nesto donijet, nego si za 6 mjeseci spreman prodat dušu. To se zove plaćenička pička. I ako ode dole, onda nema sumnje da je bolje da ga nismo doveli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions