• NitkoBitan
    17.7k
    Hehehehe sad treba zajebavat tovare da nisu nista sposobniji od "nasih" :lol:

    Cuo sam da je Brekalo cekao avion za Split, 100% provjereno... i onda Luksa rekao da su soldi nestali.
  • Crni86
    3.9k
    Hvala Josipe jedan si od nas! Mirnije ce se gledat tekma danas. Volim te dinamo!
  • Jurki
    11.8k
    Dečki, postali smo žabokrečinaYovitssa

    Nije klub zabokrecina. Zabokrecina kluba su ljudi koji vode klub. Ti ljudi nisu Dinamo.
    Ti ljudi su nakupina govana koja gleda samo svoj interes.
    A zna se kaj se sa zabokrecinom radi. Isuši i podavi žabe.
    Dinamo je 112 godina povijesti nogometa, ljudi koji vole taj klub, sve igracke velicine koje su obukle plavi dres. Generacije i generacije ljudi prije nas koji su se isto tak zivcirali kak se mi zivciramo danas.
    Ova gamad je samo djelic turobne sadasnjosti.
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Jel ovo realno da se su se napisali romani oko lika koji je otpisan u Fiorentini, ima dvjestotinjak utakmica u ligama petice i nije u stanju već tjednima naći angažman. Na stranu naša nesposobna uprava i činjenica da bi već bio u Dinamu, ali ljudi moji on je još uvijek igrač Fiorentine. Gdje su sve te silne ponude o kojima Andy priča tjednima, kako to da njegov pulen ne može u najboljim igračkim godinama pronaći neki klub u najboljim ligama svijeta pa makar sredine tablice. Očito ni moćni Bara nije u stanju utopiti Brekala u ovom stanju nikome, niti su klubovi ludi da uzmu igrača koji od svoje prve utakmice u Dinamu do danas igrački nije niti milimetra napredovao.
  • Toni90d
    534



    Belinha je doveden dok je još Bara bio dobar sa Dinamom. A preko Dinama je mogao nagovoriti njegove roditelje da dođu u Europu, misliš da bi oni uzeli dijete i doveli ga u Europu da im je predstavio "plan Kustosija", nebi.

    Nakon ovoga svega, treba otići kod roditelja od malog, reci evo vam ugovor, ali ne ako će te radit sa tim managerom. Ako odbiju, doviđenja. Razvijati dijete/igrača da bi se Mamicev manager bogatio i nas pravio budalama, NE, pa da ne znam kakav talent bio. Jer će ga Bara najkasnije sa 16 prebaciti u Kustosiju i prodati nekome, a mi smo opet onda nasamareni.


    A uprava bi trebala otići do svih igrača, nebitno u kojoj kategoriji kluba igrali, postavit kriterij, da nema suradnje sa Barom ili su vrata klub zatvorena.

    Nemojte zaboraviti da su Mamic i Bara skupa sisali pare iz kluba. To je ista ekipa.
  • sanjinlego
    3k
    Eto, nisam izmislio. Hvala svima :)
  • NitkoBitan
    17.7k
    Eto, nisam izmislio. Hvala svimasanjinlego

    Rekao si mi da saljes nesto posebno za mene kad Brekalo potpise za nas. Cekam :grin:
  • Georg Koch
    4.6k
    Ja bi samo volio znati rade li ista nasi po pitanju transfera sada.
    Jakir ostaje trener i to je tocka. Ocito je tako. Nece se promijeniti, zasto je tako to je druga prica, ali je tako!
    Danas cemo pobjediti u to sam uvjeren. I to hendikepom.
    E sad zanima me radimo li ista po pitanju desnog beka koji nam treba jer; Rile nije u nekom momentumu, a i jedina je prava opcija za RB. Pusti mi price o krpanju te pozicije sa Zivkovicem, Ogiwarom i slicno. To je sve jako-neozbiljno. Mikic je jos djecak :)
    Lijevo krilo takodjer. Ima li od Kenta ista? Hohxi ce ocito trebati malo vremena, a i konkurencije. U Spikicu je nema sigurno, kao ni u Rukavini ;)
    Da li pokusavamo promijeniti tijek sezone, uzeti ipak titulu? Jer daleko je ovo od gotovog. Mi cemo pobijediti danas, mislim i uci u ritam... Siguran sam.
    Tovari ce kiksati ili sutra ili iduci vikend sa Osijekom. I opet smo tu! Njih ce sav taj pritisak i s*ebati. Jer uvijek je tako bilo, cim su blizu, cim su ocekivanja veca pa samim time i pritisak, padnu. I ove ce godine.
    Dakle, daleko je ovo sve od gotovog.
    Mislim da je i dalje samo do nas...
    I volio bi cuti kolegu @Miro Vugrinec , dal' barem ista pokusavamo, radimo na tom polju...
  • sanjinlego
    3k


    Sve oko Brekala što sam pisao, bila je istina. Ponovno potpaljuješ, ali nema veze, nije život tipkovnica i tipkanje po istoj.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Sad piše da nije odbio nego još nije prihvatio :rofl:
  • Dinaminjo
    948
    Ova tema se pretvorila u zenske price..

    ..hoce nazvat, nece nazvat, obukla sam.krive traoerice..
  • sport
    3.4k
    Jakirović je rekao prije nego je dobio po tamburi od Lokomotive da će se dovesti desni bek ako ode Moha,Moha je otišao a bek još nije na vidiku.Ili još rade na krilu pa ne stignu sve odjedanput zajebat već po redu.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ma ne radi on na ničem više, digo je ruke od svega. Pa on čeka otkaz
  • OsamŠest
    3.5k


    Radi - na Instagramu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions