• Muka
    357


    Čeka Farbrizija kako bi nešto objavio :D.

    Sad bumo videli ko je pravi insajder sanjinlego ili miro vugirnec :D
  • IceMan
    2k
    Ako Brekalo ode dolje, to će bar malo povećati šanse naše za naslov. Još ako kiksamo u Istri, pa promjenimo ( valjda konačno) trenera...

    Ima još puno za igrat. Ja vjerujem još uvijek uz promjenu trenera da možemo.
  • sanjinlego
    3k


    To nije bitno. Nemam ništa protiv Mire, ako nešto zna nek’ podijeli. Samo govorim na koji način danas rade novinari ..
  • Hrc-Vg
    346
    Split je jedno veliko selo, a normalni tovari mi govore da je gotovo, tak da mislim da je to-to…Boli me kurac jel kriva uprava ili zalizani šiptar, ovo se nije smjelo desiti…
  • Ban
    698

    Potpis, osim što nemam srca priželjkivati kiks. Nadam se da možemo uzeti 3 boda i da će ga svejedno smijeniti.
  • dzis
    807
    Ma kakva promjena trenera,ne budite naivni.Da imaju ikoga vec bi ga zvali

    Prestanite navijat za dinamov kiks danas,niste normalni..Pa kad u nedjelju tovari maznu rijeku iz penala bumo se svi cudom cudili na Jos vecoj razlici,sa istim trenerom

    I vezano uz temu,nebi se cudio danas sutra tokom Dana vijest da je Brekalo korak do dinama
  • Noel
    5.9k
    Idemo mi danas dobit Istru jebo ovo sve više..
  • bbb medimurje
    3.2k
    Veli dubravko milicevic da josip ide u udinese
    I da se zahvalio tovarcinama :heart:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Doznajemo: Brekalo je odbio Hajduk, evo u kojem bi klubu trebao nastaviti karijeru...
  • K3p
    168


    Upravo to, jedina nada nam ostaje da ce ekipa na terenu ovo izvuc uz našu podršku, jer na ništa drugo se ne možemo osloniti u ovom trenutku.
  • Jurki
    11.7k
    Brekalo je odbio HajdukIvdzo11

    Ne veli se zabadava "krv nije voda".
  • Benito
    823
    A mi dodajemo danas gas i titula je kod nas u 5. mjesecu
  • Yovitssa
    624
    Dečki, postali smo žabokrečina. Hajduk iz najgorih dana je mila majka za ovo u kaj smo se mi pretvorili. U sezoni u kojoj smo uprihodili najviše od svih do sad, mi nemamo za biber. Glavni konkurent nam preotima djecu kluba. Kvazi menađer nam otima najveće nade i dovodi ih u trećeligaški klub, prvu momčad šamaraju juniori Lokomotive, trener nam je neznalica, SD-a nemamo, upravu čine ljudi koji međusobno ne komuniciraju...
    Slobodno nastavite niz...
  • K3p
    168
    Odlično i kaj čemo sad ? Plakat ko picke ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions