• db-izbjeglica
    15.3k
    je li normalno da sjede prekriženih ruku i gledaju kako gubimo titulu? Gdje su pare? To mene najviše zanima, tovari su u minusu i uspiju dogovoriti takvog igrača. Nije problem Brekalo, ali zašto nismo doveli onda nekog drugog igrača tog kapaciteta? Nadam se samo da nam uspije ovo s Kentom jer ako neće, crno nam se piše. Što se događa s desnim bekom, hoćemo li reagirati više na tržištu? Jedina svjetla točka koju vidim je mogućnost da Boban dođe u klub jer s njim bih lakše prožvakao gubitak titule jer vjerujem u svjetlu budućnost pod njegovim vodstvom.Izet Hajrović

    Upravo tako...
  • sport
    3.3k
    Ja u toj ekipi vidim mjesta i za Vidovica,Krivaka
  • IstokKa96
    671
    @Nolifer J.Brekalo nije igrac kojeg se moli na koljenima ni slikovito ni stvarno. Takva stvar se mogla napraviti i to mozda s velikim upitnikom iza samo u slucaju Nike Kranjcara zbog puno kompleksnije situacije, ali u ovom slucaju definitivno ne.

    Mi kao klub smo u problemima, ali zamisli problema na jugu ako mi usprkos svemu osvojimo naslov u kaj vjerujem dok ne bude i eventualno matematicki suprotno.
  • Facke
    3.6k
    Ak ode dolje, mozete si misliti kuleku bu to utjecale i na momcad.
  • Neron53
    592
    Naravno da je problem i Brekalo i svaki odlazak igraca koji se percipira kao dinamovax dolje u split.
    Jer to je "jebem te dinamo" transfer, bili ljudi njima pojacanja ili ne.
  • Noel
    6k
    Ode li Brekalo stvarno u hajduk onda je sve laž. Ili dečko ima teški poremećaj ličnosti. Nadam se da su ovo novinarske gluposti.
  • Muka
    357
    Mrzim novinare podjednako kao i lešinarske menadžere. Ako brekalo ode dole to više govori o njemu iako ima i druge opcije(oly). Što vi mislite kakav je to covjek koji dogovori sve skoro s dinamom(nebitno tko je zajebao) i nada se borbi za naslov protiv ovih dole i onda ce on iz inata ići dole, a deklarira se kao veliki dinamivac? Pa onda bolje da nam takav covjek/igrac i ne dođe jer bi gledao samo sebe, a ne ekipu i jedino mu je u mislima da se pokaže Linoladi. Pustite price profesionalac i slicno, nitko nije robot. Ako je dečko iole ozbiljan i ima 3 grama u mozgu,zna kako njega nije dinamo zajebao već idioti koji sabotiraju dinamo i navijaci dinama bi ga radio vidjeli u plavom dresu ako zdravo razmislja.(ako je istina da su saboteri zajebali) Čekamo najdražeg Litvanaca iz noći da nam pošalje mamurnu poslanicu :D
  • Crni86
    3.5k
    Svako ko napise da je to profesionalizam pa naravno da ce ici u hajduk, i mogo bi se slozit tu kad bi mi pricali o osijeku, rijeci itd jer njihovi navijaci i mentalitet je jos normalan i na razini rivalstva alii ovi od dole vise mrze nas i glavna im je spranca mrzim dinamo. Pa vi meni recite koji bi to covjek otiso dole igrat za bilo kakve pare ako bi imao bar male simpatije prema klubu? Ne znam kaj misliti jutro poslije, nadam se samo da ce Josip pametno odluciti jer dinamo nisu ni mirko ni vlatka ni svi ti poluidioti, nego smo dinamo mi ovdje i nasi igraci i jedine koje ce povrijediti sa tim je nas, a upravu ce bolit k.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ne znamo ni koliko bi Hajduk pridonosio Breksovoj plaći. Sumnjam da će se od njih tražiti jednako koliko i od nas, a ako u Split ode po povoljnijim uvjetima onda znamo sa kakvim šljamom imamo poslaBan

    Slažem se da je Bara šljam. Nadalje, meni je logično da Brekalo ode dolje. Odbio je sve ponude zbog Dinama, drugi klubovi koji su možda i bili zainteresirani su već doveli igrače na toj poziciji i što Brekalu preostaje nego smanjiti potraživanja i otići negdje gdje će igrati i izboriti Euro. Zamisli još da ti u Dinamu zabiju nož u leđa. Na stranu sad tko je veći Dinamovac, mnogi su odlazili dolje. Taj Brekalov potez apsolutno razumijem u kontekstu njegove karijere, pa pobogu, valjda bi mu to trebalo biti najvažnije. I nismo svi isti, nemamo svi istu razinu fanatizma i privrženosti klubu, pogotovo ne igrači. Pogledaj video sa Sučićem i Perkovićem gdje nisu mogli nabrojati više od 5 naših golmana kroz povijest. Jednostavno kod njih to ne igra veliku ulogu, a mi se moramo zahvaliti upravi na fantastično odrađenom prijelaznom roku te moramo biti sretni ako uspijemo biti 2. na kraju. Uvijek sam bio optimist i još uvijek tinja mala nada u meni da će sve dobro završiti, ali ovo što se radi je nešto nevjerojatno i pitam se zašto se netko ne pokrene od navijača i da krenemo pred Maksimir poslati jasnu poruku upravi.
  • emilperska
    5.4k
    Taj dio sam zab napisat..
    Brekalo bi kod nas imao uvjerljivo najveću plaću, za tih pola sezone (točnije od početka veljače do kraja svibnja) bi primio nekih 600k bez bonusa. To kad se digne na godišnju razinu pričamo o godišnjoj plaći od oko 1,5 mil EUR min do 1,8 mil EUR max. Najplaćeniji igrač svlačionice Bruno ima oko 900k.
    Znači taj lik se kao odrekao nečeg, nas su izreketarili i bio bi i dalje duplo plaćeniji od Brune na mjesečnoj razini.
    Sad dolazimo do fun facta..
    Tovari to ne mogu platit, ni ove "povoljne" uvjete koje nama A.B. priskrbio, a kamoli da plaćaju nešto skuplje.
    Znači mali i njegov pimp bi u slučaju odlaska u Hajduk ishodili ili bolje uvjete za Hajduk u odnosu na Dinamo ili je lik pristao igrat za manje love nego u Dinamu..
    Kakav je to Dinamovac..
  • Mihaljević
    9.8k
    Sučić, Vidović, Baturina, Živković, Mikić, Perković, Bulat , Čavlina , Stojković, Kačavenda.... Ne znam koji klub na svijetu ima bolje talente, ja sam uvjeren da će njih 80% sa ove liste makar debitirati za reprezentaciju... Jel' tolko fucking teško dovesti 2-3 igrača sa iskustvom da nadopune ovu mladost, pa prošetali bi se ligom... Dovedeš Kenta, napadača golgetera kao npr. Henriquez nekad i već si za 150% jači od rivala u HNL-u... Imam osjećaj da namjerno ruše klub iznutra, jer ne možeš biti tako glup da jedan DINAMO dovedeš -7 u HNL-u gdje npr. Benedikt Mioč (Otpadak iz gruzijske lige.) daje 15+ G/A.
  • Izet Hajrović
    2k
    pa pristat će jer više nema drugog izbora, sve je odbio, a ako mu je cilj Euro i spašavanje karijere onda će i besplatno igrati ako treba.
  • Izet Hajrović
    2k
    upravo to, trebaju nam 2 iskusna prava pojačanja da drže mladost na okupu, a ne treba se pretrpavati mladim igračima da ne dođemo opet u situaciju kao što je bila ona utakmica protiv Juventusa s namlađom momčadi ikad...joj kad se toga sjetim, slabo mi dođe.
  • Ban
    698
    Znači mali i njegov pimp bi u slučaju odlaska u Hajduk ishodili ili bolje uvjete za Hajduk u odnosu na Dinamo ili je lik pristao igrat za manje love nego u Dinamu..emilperska

    To vam i govorim.
  • Armagedon13
    959
    Posudba bilo kojeg igrača bez mogućnosti otkupa je pušiona.Pogotovo ako bi taj igrač imao najveću plaću,a naslov ne može nitko garantirati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions