• IstokKa96
    699
    Ovo je posao i tu emocije najcesce ne igraju previse.

    Jednako tako ovo moze biti i klasicna navlakusa iz koje ce se probati iz Dinama pojacati ponuda za Brekala.
    Sutra pobjedjujemo u Puli, ustedili smo za otpremninu, dodaje se gas i Josip Brekalo potpisuje za nas.

    Ako se odluci za jug, sretno Josipe i hvala ti na svim emocijama u onih 7 tekmi kaj si odigrao za nas.

    Navijaj za Dinamo, igraj za h i misli na Rijeku, a Kustosija ti uvijek moze biti utociste za revitalizaciju karijere.
  • Mihaljević
    10k
    ustedili smo za otpremninu, dodaje se gas i Josip Brekalo potpisuje za nas.IstokKa96

    Neka hvala, on je svoj put izabrao.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Pisi propalo sve, predaj titulu odmah.Georg Koch

    Ma kakvi. Gazimo preko mrtvih ako treba. 800+ u Puli je znak da nikakva predaja ne dolazi u obzir.
  • IstokKa96
    699
    @Mihaljević ma vise se sprdam na tu temu jer mislim da on nije jamstvo naseg naslova. Kvalitetan igrac da, ali u nasem slucaju ne i presudan. Jednako tako nece donijeti naslov dolje ako uopce zavrsi kod njih.
  • Orc123
    8.2k

    Covjece posao je, ja to shvacam ali da sam nogometas nema tih para na svijetu koje bi me odvukle u Hajduk, ne postoje! Razumijes? Nisi kruha gladan pa da ides zaraditi koji euro! O kakvom poslu ti pricas !?
    I ne, ne mrzim Hajduk nego previse volim Dinamo. To ti ko da vratis svoje dijete u rodiliste jer previse place po noci pa nemres spavati pa uzmes drugo! To Dijete je u ovom slucaju Dinamo i ne bi ga dao za nista na ovom svijetu!
    Isto tako ne bi nikad ocekivao da pravi Hajdukovac dodje u Dinamo, ne zato jer to ne bi zelio vec postivam da isto tako vole i nedaju na svoje.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ovo je Barina poruka upravi Dinama. Nakon odlaska njegovih ljudi iz omladinske škole poslat će sad i Brekala u Hajduk. Mogao ga je poslati u Salernitanu ili Olympiacos ali će ga namjerno poslati baš u Hajduk. Mora da se s nekim iz uprave Dinama gadno zakačio na zadnjem sastanku.
  • Georg Koch
    4.6k
    ironican si ili? Ne mogu shvatit jel jesi ili mi se cini :sweat:
    unatoc svemu, do danas sam i dalje bio optimist jer jebiga, takav sam kad je d. u pitanju.
    Al bome dodje li Brekalo dolje, ne vidim vise prostora za bilo sta. U k.smo, lose igre, losa psiha, fali nam igraca.
    Nema naznake za dovodjenjem ikoga.
  • Rakovica1986
    670
    Ma kakav Brekalo u Hajduku. Klasični PR Instagram Split
  • Keyser Soze
    10.1k
    Duplančić je praktički glasnik Hajduka, 99% onog što on napiše se obistini.
  • Georg Koch
    4.6k
    baru boli k.za dinamom.
    Njemu je ovo samo biznis. Ruga nam se kao sto smo i mi narugali se sa Brekalom. I ja bi na njegovom mjestu.
    Ne brine me on, ne moze on Brekalu zapovijedit da ide u tovariju.
    Brine me Brekali kao dinamovac...
    Al jebiga, to smo mi :clap:
  • Crusades1986
    12.6k
    Izgleda da Bara želi da Rukavina ostane u Dinamu do zadnje sekunde ugovora.
  • IstokKa96
    699
    @Orc123 pricam o poslu prvenstveno iz kuta A.B., a njemu je lova najbitnija. Ako se jos igrac nadje u takvoj kombinaciji, to je njima win-win situacija.

    Drugo bitno, igraci nisu navijaci poput nas, oni su uglavnom navijaci nekog drugog tipa (ne sa zapada :wink: ) jer u suprotnom ne bi npr. bjezali sa 17 godina na prvi zov inozemstva ili jos bolje direktno ili zaobilazno prelazili u redove najveceg rivala.

    Dakle, njihovo navijanje za Dinamo nema nikakve dodirne tocke s nasim osim deklarativno.
  • Ban
    698
    unatoc svemu, do danas sam i dalje bio optimist jer jebiga, takav sam kad je d. u pitanju.Georg Koch

    Ja sam od danas optimist. Ako i naša uprava iz nečega može izaći čista obraza, onda nam nema kraja.
  • Nemrem99
    22
    Doslovno mu je jedina ponuda trenutno ona Hajdukova jer je sve odbio zbog nas i usput se zamjerio sadasnjem klubu. Koja ironija...
  • wolfgang14
    1.6k
    Doslovno mu je jedina ponuda trenutno ona HajdukovaNemrem99

    I olimpiakos je ušao u priču nakon kaj ga je dinamo odbio. Tako da ima još njihovu ponudu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions