• Nolifer
    6.7k
    :pray: :pray:
  • Brusa
    729
    "Burno je bilo u modroj svlačionici nakon poraza od Lokomotive, igrači su rasporavljali o svemu, a i trener Sergej Jakirović održao im je lekciju u srijedu prije treninga. Hoće li tu otjecati na njih pokazat će vrijeme. Prevladavali su stavovi da su igrači glavni krivci za grozne igre."

    Iz članka na sportskima.

    Da razjasnim, ne ovom o Zvoni, nego kako Petko ima temperaturu.
  • Jaro
    5.6k
    Ima ko cijeli? S kim pregovara? Nadam se da ce bit pametniji od Simica...
  • Georg Koch
    3.6k
    A daj nemojte lozit ovaj napaceni narod.
    Jel moguce?!?!?
    Znaci najezio sam se dok sam cito komentare ove.

    A J D EEEEEE!!!
  • Jurki
    8.7k
    ako preuzme predsjednicku funkciju onda leti i Podnar, Tomacic i kurvica. Te postavlja novu upravu.
  • Jaro
    5.6k
    OK i dalje je bitno s kim pregovara i sto taj trazi zauzvrat. Lako ce Zvonu otjerati "pravim" potezom...


    Naravno, sve sa zrnom soli - Kruselj je autor...
  • Bosskovitz
    7.5k
    S kim pregovara u Maksimiru?Jaro

    Ovo. Pregovarati o povratku u klub s ljudima koji su ostrašćeno držali ljestve ološu zbog kojeg se držao podalje od kluba desetljećima, a s kojima bi onda bio prisiljen raditi i nastaviti isti modus operandi, i to pred demokratski izbore zbog kojih će mnogima od njih otkucati sat jednom zauvijek u Dinamu... Zvone, ne budi glup. Ne nasjedaj na takve gluposti.

    Ne znam kaj da mislim. "Zvone Boban, jebote!", a istovremeno "Zvonimir Boban u dealu s Barišićem, Peras, Bergmanom i ostatkom kriminalne klike?". Ne vjerujem da od svega toga ima išta. Čovjek je gospodin i odazvao se pozivu na sastanak, ali neki njegov takav deal bi bio u suštoj suprotnosti sa svime u što on vjeruje.
  • Dudu9
    447
    Tu i je problem ako se dogovori sa Barisic i ekipom da bude predsjednik što će oni za uzvrat trazit svoje ljude u IO upravi, tako da neće imati čistu situaciju i ovi ga mogu zajebat kad god hoce
  • sport
    2.3k
    Piše da je bio jučer na poziv Većeslava Bergmana člana I.O.
  • Sajla
    3.5k
    Ne vidim cijeli članak, ali @Noel piše da u članku prenose da je Boban razgovarao s Bergmanom. Pretpostavljam da ga je mumija poslao kao izaslanika na prvi razgovor. Nadam se da uskoro ide "bijeli dim" iz maksimirskog dimnjaka...
  • Jurki
    8.7k
    Pregovarati o povratku u klub s ljudima koji su ostrašćeno držali ljestve ološu zbog kojeg se držao podalje od kluba desetljećima, a s kojima bi onda bio prisiljen raditi i nastaviti isti modus operandiBosskovitz

    Jebiga onda mozemo postaviti isto pitanje zakaj je grupa isla u pregovore s njima?
    Tak mozemo u nedogled a time ne se ne dobiva nista konkretno.
    Nije isto biti dio uprave ili predsjednik kluba.
    Predsjednik kluba ih sve moze razrijesiti i ocistiti klub.
    Mislim da se klub moze rascistiti samo od vrha prema dolje a u tom slucaju moras ici s njima na pregovore. Jbg tak je kak je.
  • mlinchica
    1.1k
    Pa jel vi stvarno mislite da bi otišao iz UEFE i javno rekao razlog zbog kojeg odlazi (Čeferin poželio biti Putin) i onda išao pregovarati i raditi dealove s Peras, Barišićem i sl.
    Ja ne vjerujem u to.
    Moguće da su ga zvali i da se pristojno odazvao pozivu.
    Ali Zvone u Dinamo sigurno neće, a da mu Peras ili Barišić budu šefovi.
    Zvone može jedino njima biti šef, a starog poslat u penziju.
    I Božicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.