• Mali Zeus
    10.6k
    Boban je nakon nogometne karijere bivao članom nekakvih protokoralnih i savjetodavnih tijela u fifi, uefi, radio u milanu...i ni na jednoj funkciji se nije baš puno zadržao.

    Također mi izgleda dosta konfliltan i tvrdoglav te mjesta napušta zbog neslaganja sa ljudima s kojima bi trebao raditi. To u poslu nikada nije dobro i nema mjesta tjeranju inata i nekakvim rigidnim stavovima.
    db-izbjeglica

    Pa nije baš, zar nije bila priča da su ga se u Milanu rješili, nije otišao sam. I ovo protokolarno, pa nije da je bio čuvar državnog pečata u Uefi i Fifi.
  • Nino Bule
    12.2k
    Također mi izgleda dosta konfliltan i tvrdoglav te mjesta napušta zbog neslaganja sa ljudima s kojima bi trebao raditi.db-izbjeglica

    Ovisi o konkretnim razlozima konflikta, čeferin mjenjat statut uefe kako bi dobio jos jedan mandat, sasvim opravdan razlog za rec hvala doviđenja. U milanu je njemu i maldiniju gazidis radio iza leđa i ulazio u djelokrug njihovog posla za koji oni odgovaraju, također opravdan razlog za reci doviđenja.
  • SAS1987
    14k
    Hahaha, a gle, moj stari pošalje mojoj ženi to pismo i veli "gle kak ti muž lijepo piše", a ona odgovori "ne bih znala, meni ne piše". :lol:Neki tip

    Na ženu zaboravi a Dinamu i piše i pjeva :lol:
  • Neki tip
    19.6k


    Pa svaki pošteni psihić bi rekao da je ljubav prema nogometnom klubu pomalo homoerotična, da ne velim zaljubljenost u (bivšeg) dužnosnika UEFA-e.

    Samo kaj ti tu ne treba psihić za dijagnozu, već za liječenje. :lol:
  • Sixthway
    298
    Boban otišao iz Uefe I jedna od opcija kako je rekao mu je Dinamo ili HNS.
    Bjelica je pred otkazom ako dobi jako veliku kaznu. On je isto među prvim opcijama.
    Slučajnosti ne postoje.
  • Papastrumf
    10.8k

    Ovlasti Predsjednika kluba nisu takve da zahtjevaju neku posebnu kvalifikaciju. Ako misliš na Predsjednika Uprave, onda je to druga stvar.
  • kibic11
    131
    meni su zanimljive neke činjenice u klubu:
    - ademi i ostali odlaze iz kluba u vremenu dok dolazi do promjena u klubu (Šimić, Bišćan, izbori, itd.)
    - najednom nemamo para (do tada šakom i kapom)
    - tajnica od devedesetih(!) i co.(supočinitelji krađe) šikaniraju Šimića (podržavao ZZd)
    - dolazi Bišćan (podržavao ZZd) i njega se šikanira i daje pedala vrlo brzo
    - dolazi mamićev prijatelj yakir
    - vraća se brzo ademi (mamić ga spasio)
    - yakiru se tolerira ko nikome u povijesti loše vođenje prve momčadi
    - izbori se bliže, klub tone (kome je u interesu nakon prvih izbora u svojoj povijesti da se klub buši?)

    pametnome dosta.
  • Svi na Sjever
    2k


    Nisam ništa loše mislio ,dapače, krivo sam se izrazio koristeći riječ pamflet,htio sam možda izreći neku novu kraću verziju za Zvonu.

    Tekst je bio vrhunski!
  • Mali Zeus
    10.6k
    meni su zanimljive neke činjenice u klubu:
    - ademi i ostali odlaze iz kluba u vremenu dok dolazi do promjena u klubu (Šimić, Bišćan, izbori, itd.)
    - najednom nemamo para (do tada šakom i kapom)
    - tajnica od devedesetih(!) i co.(supočinitelji krađe) šikaniraju Šimića (podržavao ZZd)
    - dolazi Bišćan (podržavao ZZd) i njega se šikanira i daje pedala vrlo brzo
    - dolazi mamićev prijatelj yakir
    - vraća se brzo ademi (mamić ga spasio)
    - yakiru se tolerira ko nikome u povijesti loše vođenje prve momčadi
    - izbori se bliže, klub tone (kome je u interesu nakon prvih izbora u svojoj povijesti da se klub buši?)

    pametnome dosta.
    kibic11

    Kako si se fino posrao po legendi kluba između redaka. Respect.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ja spadam u skupinu onih rijetkih negativaca koji smatraju da Boban nije taj.

    Njegovim dolaskom mislim da će bit klasična priča gdje se razbija jedan balon emocija i nedodirljivosti koji navijači stvore prema legendi kluba. Druga opcija koju vidim je da će se povući nakon par mjeseci kad vidi kakav je ovo kokošinjac.

    Legenda kluba, ispravan čovjek, ali ne hvala
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ovisi o konkretnim razlozima konflikta, čeferin mjenjat statut uefe kako bi dobio jos jedan mandat, sasvim opravdan razlog za rec hvala doviđenja. U milanu je njemu i maldiniju gazidis radio iza leđa i ulazio u djelokrug njihovog posla za koji oni odgovaraju, također opravdan razlog za reci doviđenja.Nino Bule

    Ja samo kažem da se posao ne vodi na takav način i da čovjek mora imati želudac za svašta kako bi uspješno plivao u tim vodama. Sve ostalo je borba protiv vjetrenjača...
  • Bruh
    909
    efektivno bi onda išli od kriminalca do kriminalca negdje treba presjeć
  • jedan u nizu
    6.8k
    Mislim da Boban dobro zna u kakvom je stanju dinamo, i sto ga ceka ako bi se potencijalno vratio.
    Kada bi se kojim slucajem vratio, siguran sam da nebi samo tako odustao nakon nekog vremena, vec da je jedan od razloga povratka taj da malo isusi tu mocvaru i da se baci u kostac sa trenutnom garniturom.
    Sigurno ne ocekuje sreden klub gdje ce on samo preuzeti kormilo, svjestan je da bi povratkom morao biti i kormilar, i navigator, i kapetan i obican veslac.
  • Nino Bule
    12.2k


    Sve to ovako apstraktno zvuci divno i krasno i slazem se s time ali imamo konkretne situacije, covjek da bi uspjesno plivao u tim vodama mora imat zeludac ali mora imat i karakter i izborit se za sebe inace ce ga pojest jaci, ako si ti npr sportski direktor i odgovaras za rezultate pred milijunima navijaca(i buducim poslodavcima koji ce te evaluirat na temelju rezultata u milanu), a vlasnik kluba i sef ti iza leđa donosi odluke koje su u tvojem djelokrugu i idu kontra tvojih zelja a ti ni ne znas da to radi, kad saznas za to jedina normalna odluka je podnjet ostavku, inace postajes samo figura/ime koja je tu da prima placu a ovlasti su ti nikakve.
  • i more je plavo
    891
    Tko god dodje, a ne dobije ovlasti, bolje da i ne dolazi.
    Ja se bojim da je previse ljudi u i oko kluba zbog svojih interesa, sto nije neligitimno ako se tvoj i interes kluba poklapaju, ali izgleda mi da u Dinamu to i nije slucaj.

    Ja nemam problem sa razlicitim vizijama i borbama za njih, kada je interes kluba u pitanju.

    Ali izgleda mi da je u Dinamu puno ljudi koji prvo gledaju svoj interes pa tek onda klupski......."nek sam ja tu pa kak bude"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.