• emilperska
    3.1k
    Ako Bjelica pobere otkaz ovih dana, a mi ga ne angažiramo, to je utuživo..
  • Ludovic IX
    5.5k
    dinamo je sportski klub i sportski rezultat je glavni pokazatelj rada jednog sportskog kluba.

    ali ne nužno u jednoj jedinoj sezoni. dinamo u zadnjih 6 sezona u okolnostima kakvima radi, radi izvanredne sportske rezultate.

    svi smo ljuti ne samo zbog lokomotive već zbog cijele ove sezone. Ja prvi jer me još uvijek jebe onaj poraz u prvom kolu nakon kojeg od muke nisam mogao zaspati 9 sati od Chicaga do Beča.

    S druge strane smo dobili novi statut, neki oblik izbora koi nije idealan ali je 100x bolji od onog što smo imali.

    Već sam rekao na drugoj temi, nek u svim utakmicama do kraja izadju sa željom i da se ta želja vidi, za mene će biti najbolji što će meni bit makar ispali iz lige..i ja ču biti zadovoljan. Tko god bude prvi a to ne bude dinamo, stisnut zube (ja ne mislim nikom čestitat, boli me tuki za druge klubove) i napravit sve da iduće sezone to budemo opet mi. Temelje treba danas napraviti za iduću sezonu. Ne čekat ljeto.

    Znači sad radit na sljedećoj sezoni ali ova sezona još nije gotova. Mi prvi trebamo bit oni koi će pruzat 100% podrsku, od onih u upravi ne možemo previše očekivati ali za mjesec dana bi i taj dio trebao bit bolji.. A oni na terenu se ne predavat dok postoji matematička šansa za naslov.

    Od mene nikad nećete ovdje čut da je u ičemu haduk bolji. Oni nisu bolji od nas u ničemu. Puca mi kita za njihove članove, marketing i one presere od videa. Govna bili, govna ostali..

    dinamo zauvijek
  • Eduardo
    17.6k
    Samo da se ubacim malom digresijom za one kojima bi bilo zanimljivo pročitati.

    twat4l3.jpg
  • Mr Anderson
    5.4k
    Od mene nikad nećete ovdje čut da je u ičemu haduk bolji. Oni nisu bolji od nas u ničemuLudovic IX

    Neću im ni ja priznati, realno i nisu bolji, mi sami sebi pucamo u nogu.
    Ono u čemu nas debelo šiju je masovnost i podrška klubu, nemojmo si lagati. Nas na prvu utakmicu nastavka sezone dođe 2.800, njih 30.000. Po broju navijača smo tu negdje, samo mi njih debelo šijemo po broju internet seratora, koji kao navijaju za Dinamu ali to ne pokazuju ničim konkretnim osim grintanjem.
  • Praskaton
    1.8k
    Ako Bjelica pobere otkaz ovih dana, a mi ga ne angažiramo, to je utuživo..
    Stvarno ste optimisti ljudi.Ja mislim da su veće šanse da dode Kent,Brekalo,novi desni bek i hajduk zareda 3 poraza nego da Bjelica dobije otkaz i vrati se Dinamo
  • dzis
    581
    Tandem Boban-Bjelica mi baca smjesak na lice prvi put ovog tjedna...vjerovatno samo do slijedeceg potez nase drage Uprave.

    A sada za ozbiljno. Kolika je vjerovatnost da se Zvone vrati doma? Mozemo li nekako preko medija napraviti pritisak da se covjek osjeti pozeljnim.

    I kao drugo,sa obzirom na sve novosti iz nase Uprave,ocito je da nemamo za otpremninu sadasnjem treneru i ugovor Bjelici u istoj sezoni. Jedino ako Neno ne pristane na smanjenje,jer ipak se ugrabio dobih otpremnina u zadnje vrijeme.

    Nenade..vidis da te svi jebu i da te ne razumiju,ajde se pogledaj u ogledalo i priznaj gdje ti je bilo najbolje. Vrati se molim te
  • Georg Koch
    3.6k
    Ljudi, ajde malo se skulirajte i razmislite.
    Jel se vi stvarno nadate da ova nesposobna Uprava koja ne zna sta radi, da ce dovesti Bjelicu za trenera?
    Uprava koja je odlucila dogovoreni transfer prijeko potrebnog igraca, odbiti i ne odgovarati na dogovoreno od vecer prije.
    Uprava koja ne zeli SD-a jer nama to ne treba.
    I sad da ce za vecer rijesiti Bjelicu? Nerealno do Boga.
  • Jaro
    5.6k
    Mozemo li nekako preko medija napraviti pritisak da se covjek osjeti pozeljnim.dzis

    ovo tesko, vidimo kako dise vecina medija - tretman Biscana, Simica, Yakira i Perasice ti dovboljno govori... Za Bobana ce izaci neki komentar tu i tamo i to je max. U isto vrijeme ce krenuti sa svih strana price o restoranu, Tudjmanu, braku...
  • Jameson
    273
    Neću im ni ja priznati, realno i nisu bolji, mi sami sebi pucamo u nogu.
    Ono u čemu nas debelo šiju je masovnost i podrška klubu, nemojmo si lagati. Nas na prvu utakmicu nastavka sezone dođe 2.800, njih 30.000. Po broju navijača smo tu negdje, samo mi njih debelo šijemo po broju internet seratora, koji kao navijaju za Dinamu ali to ne pokazuju ničim konkretnim osim grintanjem.

    Ne moramo mi njima ništa priznati jer rezultat na terenu govori najviše, a tu bi ipak trener i uprava sami sebi trebali priznati neke stvari i slažem se s tobom da si pucamo u nogu.

    Trebali bi prestati više s usporedbama između nas i njih što se tiče posjeta. Svaki put kad se pokrene ta rasprava kao da zaboravimo sljedeće:

    - Nisu osvojili naslov prvaka u HNL-u skoro 20 godina i normalno je da na prvu utakmicu nastavka sezone u kojoj su jesenski prvaci protiv Rijeke rasprodaju stadion
    - Medijska mašinerija i PR koji ih gura je najjači u ex yu
    - Imaju klub s kojim nisu vodili nikakve ratove (a kad su htjeli otjerati Fiorentinija, nisu uspjeli sve dok on samoinicijativno nije otišao nakon 2 godine njihove "borbe")

    Ima još dosta razloga, ali ne želim da bude post opravdavanja. Mi imamo jasnu zadaću i ciljeve, ne trebamo se opterećivati s njima.
  • Chinaski
    74
    Čitam sve što pišete, rijetko pišem, pa eto neki moj osvrt....jer zbilja ne nalazim riječi za ambis u koji smo pali prošle godine...
    Toliko sam se nadal da bude klub prodisal odlaskom lopova s vlasti, a kad ono sve se pretvorilo u takav šlamperaj da je to za ne povjerovati. Čovjek bi još i istrpil gubitak prvenstva, ako to znači reset kluba i neku strategiju i viziju što želimo biti i kam želimo ... ali ovo sve..mislim, smjena Bišćana, dolazak Jakirovića, slabi prijelazni rok...kao da smo doveli dva tovara na čelo Dinama i koji sve rade da Dinamo propadne po svim paramterima. Ne vidim nikakvu viziju, što želimo? Oćemo biti razvojni klub? Hoćemo uvoziti poluigrače? Što nam je dugoročni cilj?
    Najgore je to što nam je ovo prvenstvo ključ i zbog LP, a vjerovatno će imati implikacije i za budućnost i europskim okvirima.
    Nisam defetist, vjerujem u Plave, vjerujem da možemo na kraju biti prvaci, vjerujem da moremo prebroditi krizu i dočekati sretniju jesen....al da bude teško, bude.
    Sve vas pozdravljam.
  • Draž
    1.1k
    nadal da bude klub prodisal odlaskom lopova s vlastiChinaski

    Prodisat će kad odu...uvjeren sam.
  • AGRAM
    65
    Jel istina da je Zvone doso na pregovore u Maksimir?
  • Armagedon13
    958

    Jutarnji piše da je
  • Droljo
    5.1k
    Jel moguće jebote!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.