• Bosskovitz
    11.7k
    S.J. na do naslova odvesti nećeemilperska

    Jesi ga gledao na presici? Taj body language, taj ton, taj izbor riječi... ni on ne vjeruje da može osvojiti naslov, kako bi onda itko drugi.
  • IstokKa96
    671
    Otisli smo van teme, sa ovim cu nekako 'zakljucit'.

    Moja poanta je (bila) da trebamo navijati ZA, glasati ZA, boriti se ZA, zivjeti ZA...PROTIV smo uspjeli i neka to PROTIV ostane tamo gdje je i sad.
  • emilperska
    5.4k

    On nikad nije ni trebao postati trener Dinama, ali kad je već postao, prosuo je sve kredite i svima dokazao da nije za tu razinu. U početku je bar sam vjerovao da može nešto napraviti s Dinamom, a i igrači su mu vjerovali jer su se do Balkanija fkt borili na terenu. Sad sam prilično siguran da on sam više ne vjeruje u naslov, ne vjeruju očito ni igrači, a sudeći po medijima, ne vjeruje ni Barišić.
    Pobjeda u Istri neće promjeniti ništa, a može nam nanijeti jako puno štete dugoročno..
    Dao Bog da sam u krivu, prvi ću se posut pepelom..
  • Armagedon13
    959
    Kad se samo sjetim tetovaže
  • wolfgang14
    1.4k
    evo mog mišljenja: ako već MORAMO izgubit u naredne dvije utakmice, ajmo onda radije pobjedit istru pa izgubit od gorice. Jer bar će bit manji pritisak tražit novog trenera i kupit ćemo si vrijeme. A i možda Bjelica još neko sranje napravi pa dobije otkaz. Tako da svakako je bolje pobjedit Istru jer si time kupujemo vrijeme za nać nekog boljeg trenera a ne napravit neku ekspresnu odluku koju ćemo možda požalit
  • emilperska
    5.4k

    Mislim da je ovdje čak u pravu, Brekalo je igrač A.B. Dio izvršnog odbora ga ne može smisliti baš ni na jedan način i vjv su samo dočekali da ne moraju poslovat s njim..
  • laznjakAndrejaKramarica
    190
    a daj mi reci koji strucni ljudi ce naci novog trenera?Vi niste svjesni valjda jos da nam s ovom upravom daju jos 6 mjeseci, 100 milja eura i sta god pozelimo nista ne bi napravili. Sad samo Bog pomaze i nista vise
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kad se samo sjetim tetovažeArmagedon13

    Kad se samo sjetim bokserica
    Kad se samo sjetim suza protiv lokomotive
    Kad se samo sjetim mrtvog čovjeka protiv varaždina
    Kad se samo sjetim lajkanja pički na instagramu
    Kad se samo sjetim da čovjek nijednom nije preuzeo odgovornost za loš rezultat ili lošu igru

    Krive su teške noge, visok intenzitet, puno utakmica, u pauzama repke ćemo igračima dati odmor, jedva čekamo pripreme di ćemo dovesti rakete a ovi koji nisu rakete, će to postati

    23.01.2024 Dinamo-Lokomotiva 0:3

    Hvala na ničemu neznalico
    P.S.nisam još gotov sa rantom, ostatak te čeka kada odletiš sa klupe
  • Jurki
    11.7k
    Moramo se doteglit do izbora sa sto manje rezultatske stete.
    Nakon izbora dati pedalu klubskoj vrhuski (stvarno se nadam da ce ih se poslati u picku materinu a ne u ropotarnicu povijesti).
    Znam bude gotov prijelazni rok i morat cemo zgurat sezonu s ovim kaj imamo.
    Smatram da je to dovoljno dobar kadar da uzme titulu.
    Tako da nikakvi porazi ne dolaze u obzir. Ovi debili nisu sposobni dovesti nekog sposobnog koji ce im u facu reci "cijela uprava je u totalnom kurcu i vi niste sposobni voditi niti krave na pašu".
    NEMA PREDAJE
  • wolfgang14
    1.4k


    Svakako mislim da će manju grešku napravit nego ako ekspresno dovedu nekog trenera nasumično. Ponavljam, ko zna kaj se sve može dogodit. Možda Bjelica postane slobodan
  • Facke
    3.6k
    O cemu vi sanjate. Ova uprava je s ponasanjem prema Brekalu sve pokazala. Niti bumo dobili sposobnoga trenera niti prava pojacanja. Vec me tri dane frce v zelucu od njih. Na koj sme mi spali.
  • wolfgang14
    1.4k
    volio bi da nam Miro da neki update
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions