• dinamozivivjecno
    1.9k
    lupa nju mumija svakodnevno po guzi
  • bbbruxelles
    83


    Moram se sloziti iako sam apriori bio protiv smjene Jakirovica te sam mu do nedavno drzao stranu.

    Medjutim, gledajuci sve pripremne utakmice (osim Slaska koju nisam mogao gledati) te tekmu protiv Lokomotive, postao sam svjestan da je Jakirova prica suplja i da je njegov odlazak najbolje trenutno moguce rjesenje. Isto tako, ne zelim Dinamu niti jedan poraz, ali mislim da je jedini nacin da Jakir ode upravo los rezultat u Puli.
  • IstokKa96
    671
    @emilperska ono kaj sam zamislio nije proslo (Bjelica poslije Čačića, a ne Bišćan) i vjerojatno nece proci tako skoro.

    Zelim reci da nitko od nas ne bi trebao zeljeti poraz kako bi se rijesili Jakira jer ako se to dogodi, znaci da smo jako blizu izgubljenog prvenstva.
    Meni je draza pobjeda u Istri i ostanak Jakira, nego tovarsko orgijanje po Kranjci i Zg-u kroz 3 mjeseca.

    Igraci, rakete ili ne...mozemo pocet srat i po njima, nije uopce problem. Ima argumenata i za to, ali sam uvijek stajalista da treba pozitvno stavit u prvi plan, a negativno ako se bas mora. Mislim da ova ekipa jos uvijek nije dosla u stadij kolektivno pljuvacnice i ne bi trebala doci, posebno jer imam dovoljno godina pa sam svjedocio raznim generacijama i igracima koje su se (ne)opravdano uzdizale, a nakon toga nesmiljeno 'gazile'.
  • crohnl
    29
    Stiglo je 200 k od prodaje Ukrajinca
  • Praskaton
    2.3k
    Poraz u Istri je predaja prvenstva.I ovako nam šanse nisu prevelike al ako ne upišemo tri boda u subotu gotovo je.

    Htio bih vjerovat da postoji i drugaciji scenarij u kojem Jakir leti na svojoj raketi daleko od Maksimira
  • emilperska
    5.4k

    Vece su sanse za naslov ako kiksamo u Puli i dode neko novi, nego ako dobijemo u Puli pa kiksamo protiv Gorice, Lokse. Ja vas uvjeravam ak on dobije Istru, otkaz nece dobit ni nakon X protiv Gorice, eventualno poraz.
  • dinon7
    849

    Ovo je već sedmi put da Bara govori da je sve gotovo.
    Povraća mi se od tog tipa iskreno
  • IstokKa96
    671
    @emilperska postujem vase misljenje, ali mislim da nas samo pobjeda u Puli odrzava na zivotu...osim ako iza Jakira ne dolazi Mourinho.

    Kad rakete prolete kroz Pulu, Gorica i Loksa ce biti samo usputne stanice do konacnog cilja.
  • Mr Anderson
    7.9k

    A kak ste vi to zamislili? Naša Rebecca odnosno Vlatka će dovesti nakon poraza od Istre nekog Ted Lassa s čarobnim štapićem i zaraznom pozitivom koji će odmah zaredat s 15 pobjeda i uzeti ćemo naslov. Smiješno je kad ljudi vjeruju u bajke i vilenjake. Tako nešto ne postoji i neće se dogoditi. Mi ako izgubimo sad i od Istre u banani smo totalnoj.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Realno, idealni scenarij je baš katastrofalna igra u Puli u kojoj živom srećom uspjevamo ne primiti gol i pobjeđujemo autogolom ili nekim potpuno bezveznim ubacivanjem lopte iza linije, da ne prosujemo bodove ali se ujedno i vidi kako ovaj mora otići. Sramotno je da uopće o tome razmišljam.
  • miro
    4.4k
    budimo realni, ako uzme 3 boda, ostaje bez obzira na igru
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja ne razumijem zast uopce mora bit poraz? S trenerom i gdje goni si ili zadovoljan ili nisi. Brentford je napucao trenera jer im je po analitici osvajao vise bodova nego sto je realno trebao.. Tovari su vidjeli da s Lekom ne ide i zamijenili ga.
    Smijenit ga nakon Istre kako god, kad on nema obraz sam otic zast bi mu bilo ko davao vise sanse kad je ionako dobio vise nego ijedan trener u Dinamu.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Budimo isto tako realni da ni poraz ne garantira da će otići.

    zast bi mu bilo ko davao vise sanse kad je ionako dobio vise nego ijedan trener u DinamuEfes Pilsen

    Zbog 500.000 eura :) Misliš da je glupo prepustiti naslov najvećem rivalu i odreći se potencijalnih 25+ milijuna eura od Lige prvaka zbog 500.000 eura? I ja. Ali mi nismo uprava GNK Dinamo pa to očito ne razumijemo.
  • emilperska
    5.4k
    2018. smo već osigurali naslov, uz poraz protiv Rudeša. Nakon tog poraza je smijenjen Nikola Jurčević s osvojenim naslovom jer to nije bilo i doveden je Nenad Bjelica, ostalo je povijest..
    2022. smo Kopića smijenili na +4 5 kola prije kraja jer se vidjelo da to nije to i da će potencijalno sjebat sve. Došao je Ante Čačić i ostalo je povijest.

    S.J. na do naslova odvesti neće, a svaka utakmica s njim na klupi je korak dalje od naslova. Treba nam novi trener i 1-2 pojačanja i efekt na svlačionicu pojavom nekoga s autoritetom. Ovo s njim stvarno ne vodi nigdje i odgađa se neizbježno. Ne očekujem da će doć Mourinho, ali će doć netko tko će samo dignuti igrače, napraviti par logičnih promjena, Uprava će mu dovest 1-2 pojačanja i uz Božju pomoć stići ćemo Jogurt..
  • Mr Anderson
    7.9k

    Slažem se da je Sergej potrošio sve kredite i da treba netko novi, ali ne uz cijenu poraza protiv Istre. Treba nam pobjeda. Kakva god.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions