• austrijanac
    4k
    Prvo nas Titraoui opro javno, sad će i Brekalo.

    Dobra slika u poslovnom svijetu.
  • emilperska
    5.5k
    Ako je istina ovo s Bjelicom, to nam se dragi Bog smilovao..

    Makar mislim da bi ovi iz Uprave mogli i to sj..

    Nadu mi daje to što je Bjelica (znam pouzdano) ostao u korektnim odnosima s tajnicom. A ona očito ima glavnu riječ u svemu..
  • Muka
    357


    Daj prestani se blamirati i glumiti nekoga insajdera.

    Internet rejting bildaš sebi tako sto prenosiš Farbriziove objave jer si ti ili vi preplaceni na njegov newsletter gdje vam posalje koji minut prije informacije ili prije za manje bitne igrace i vi to prezentirate kao neke svoje insajderske objave? Jeste li normalni, placate mu i glumite neke pamtenjakovice? Strašno.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Daj prestani se blamirati i glumiti nekoga insajdera.

    Internet rejting bildaš sebi tako sto prenosiš Farbriziove objave jer si ti ili vi preplaceni na njegov newsletter gdje vam posalje koji minut prije informacije ili prije za manje bitne igrace i vi to prezentirate kao neke svoje insajderske objave? Jeste li normalni, placate mu i glumite neke pamtenjakovice? Strašno.
    Muka

    Napisao ti je doslovno u komentaru odakle mu informacije. Uvijek je iznio neke tocne informacije.
  • Orc123
    7.9k
    Bjelica kakav god da je i meni je prisjelo neko njegovo ponasanje ali covjek bi mogao instant dici momcad i tu su igraci koje on zna i koji njega znaju i koji ga postuju i cijene definitivno je najbolje rjesenje trenutno i zelim mu otkaz danas u Unionu a sutra predstavljanje na Maksimiru!
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ni love, a ni sposobnosti da se tako brzo završi bilo koji iole veći posao. Bjelica neće doć
  • Facke
    3.6k


    Ne napadaj @MiroVugrinec. Kaj ti je covek napravil. Se njegove informacije su bile tocne koje je rekel, cak i stvari koje se dogadaju unutar kluba kaj se tice transfera Brekala. Tak da pomalu.
  • Orc123
    7.9k

    Za (ne)sposobnost prihvacam ali za lovu ne. Dok god mi to prihvacamo pod normalno oni ce se praviti grbavi....love mora biti a za ovo drugo sam svijestan ali si opet mislim da toliko nesposobni valjda nisu.
  • Keyser Soze
    10k
    Neke stranice spominju da smo krenuli po Silvija Goričana, ne kažem da je istina, ali je baš pokazatelj nesposobnosti uprave.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nadu mi daje to što je Bjelica (znam pouzdano) ostao u korektnim odnosima s tajnicom. A ona očito ima glavnu riječ u svemu..emilperska

    To je točno, možda neki ne znaju ili je prošlo ispod radara, ona je htjela Bjelicu dovesti nakon Čačića i kontaktirala ga, ali su na inzistiranje Šimića doveli Bišćana. Da ne budem licemjer, i ja sam tada bio apsolutno za Bišćana ko i velika većina navijača. Nikad nećemo znati kako bi bilo da je tada Bjelica došao. Realno nije se nešto pokazao nakon prve sezone u Osijeku.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    ↪Miro Vugrinec

    Daj prestani se blamirati i glumiti nekoga insajdera.

    Internet rejting bildaš sebi tako sto prenosiš Farbriziove objave jer si ti ili vi preplaceni na njegov newsletter gdje vam posalje koji minut prije informacije ili prije za manje bitne igrace i vi to prezentirate kao neke svoje insajderske objave? Jeste li normalni, placate mu i glumite neke pamtenjakovice? Strašno.
    Muka

    Dragi Muka ne želim se svađati, niti mi je to namjera. Za tvoju info, prije Fabrizia 5 sati sam objavio sve sta se na kraju i dogodilo. To zonasi koji su bili aktivni mogu potvrditi, a na kraju krajeva možeš vidjeti i vrijeme mojih upisa i vrijeme fabrizijevih upisa. Ja si ne bildam nikakav imidž, jer pod broj 1 nemam niti jedan profil na društvenim mrežama gdje netko može vidjeti moju sliku niti javno istupam. Nitko mi ne treba dici nikakav spomenik, a ja dijelim info ovdje koje znam jer često se u medijima prikriva istina i ljudi ne saznaju pravu istinu. A otkad je mire vugrinca, gotovo kod svih transfera i priča koja sam prenio novinari nisu mogli izmišljati price nego su to potvrdili jer na kraju krajeva zona je praćena i od novinara kako i prilici jer ovde je sve puno inteligentnih i pravih ljudi.
  • dinon7
    869

    Ista agencija kao i kod Brekala. Ovdje lud zbunjenog
  • Orc123
    7.9k
    hehh koje stranice i kakav Isusov Gorican, to je kopija Kastratija u svakom smislu te rijeci!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Goričan je Brekalo za siromašne i nesposobne. Nebi me čudilo da ga uzmu.
  • sport
    3.3k
    Dobro da nismo krenuli po Čopa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions