• keppi
    209
    Mislim da se Čaćić stvarno bio ozbiljna opcija za zamjenu Jakira, a zna se njegovo mišljenje o Brekalu pa je možda i to utjecalo na propali transfer. Meni je Čačić na početku bio stvarno ok, kasnije se to ipak razvodnilo (mislim da je nezgodan karakter...dobro kao da recimo Vaha to nije), a na kraju su mu i igrači okrenuli leđa pa se sve srozalo. Mislim da se traži jaki lik koji može uspostaviti kontrolu nad svlačionicom.
    Jedno što mu se svakako ne može oduzeti je da je znao s Hajdukom, isto kao što Jakir definitivno ne zna.
    Mislim da bi Jakir već bio bivši da znaju koga staviti umjesto njega.
    Možda se otvara nova opcija....Bjelica je blizu da dobije zahvalu u Berlinu. Njegovo ponašanje je zgrozilo njemce, ali kod nas to nije nešto tako strašno. Ha, očito ni on nije lagan karakter.
  • Jurki
    11.8k
    Nisam za reciklazu trenera, ali u ovakvoj i ovoj situaciji Neno bi nam dosel ko budali šamar.
    Lik je jucer dosel u Bundesligu i ne jebe zivu silu. Gazi preko mrtvih i boli ga kurac.
    Takav trener treba koji ce umisljenim senatorima reci kaj ih ide. Svaka njima cast za sve kaj su napravili u proslosti, ali nisu veci od kluba i da se mogu spresetavati po terenu.
    Kad bi par igraca zavrsilo na tribini, pa si nek misle o svojim karijerama.
    Nije problem zgubit i 3:0 od lokse, ali je problem na koji nacin je do toga doslo.
  • Sava Krpa
    294
    Jos je veći problem što trener koji je doveo do toga ne zna kako izaći iz te situacije a ostaje i dalje trener.
  • Facke
    3.7k
    Kakvi transferi ljudi moji. Zaprite temu. Nis se nebu desile kad ovi neznaju kak voditi klub.
  • Jurki
    11.8k
    senatori su mu dali podrsku.
    Ok, nema problema. Ali onda mu dajte podrsku i na terenu.
    Ne vjerujem da su ti decki zaboravili igrati nogomet i da su za odstrel. Smatram da su prekvalitetni ali kaj se dogodilo da na pripremama je to zgledalo da svi dobro idu i onda na prvoj natjecateljskoj utakmici se ugase.
    Ne mogu shvatiti da se odrasli ljudi ponasaju tak nonsalantno i da znaju kolko je ova sezona bitna a da njih boli kurac.
  • Facke
    3.7k
    Problem je da taj kaos u klubu sto posto utjece na momcad. I tu je kraj price.
  • keppi
    209
    Po meni je Čabraja ok trener, ali sad poslije jedne pobjede odmah da je on taj...baš i nisam siguran. U Loksi možeš biti i 4 ili 5 pa i 8 ako se proda koji mladi igrač dok se zna kako to u Dinamu ide.
    Isto tako on se gotovo cijelu utakmicu branio, istina vrlo organizirano uz kontre što lokomotiva dobrim dijelom i igra. U Dinamu se ipak traži sasvim drugačiji tip igre i pitanje kako bi se Čabraja u tome snašao.
  • Droljo
    8.2k
    Ne mogu shvatiti da se odrasli ljudi ponasaju tak nonsalantno i da znaju kolko je ova sezona bitna a da njih boli kuracJurki
    Možda su i njima pape i dida....... Pa pokušavaju sabotažu. Drugo objašnjenje nemam.
  • Olmic
    3.7k
    bio sam uvjeren da su igraci isli busit Jakira jer onako lose odigrat treba znat.

    Jedna luda teorija, igraci kad su procitali koliko ce Brekalo dobit su se pobunili i to iskazali na terenu i epilog ne dolazak Brekala

    Odbijam u to vjerovat, ali ovih dana me vise nista ne moze iznenadit
  • Jurki
    11.8k
    Jedna luda teorija, igraci kad su procitali koliko ce Brekalo dobit su se pobunili i to iskazali na terenu i epilog ne dolazak BrekalaOlmic

    Kad ce Špikic, Misic, Petko and company imati takve brojke u ligama petice onda se mogu buniti.
    Špikic ni sam ne zna kak je zavrsio u Dinamu.
    Po cemu je Špikic zasluzio takav ugovor koji ima.
    Ima otvoren put ka golu moze pitati golmana u koji cosak hoce gol. Kaj on napravi? Salje loptu u guzvu.
    Nek ovo sve rastjeraju i nek dopeljaju 11 Japanaca bar znam da ce ispustiti dusu na terenu.
  • Bruh
    966
    ako su to napravili treba sve do jednog stjerat iz kluba
  • Ludovic IX
    7.3k
    pokušavam ne čiat izjave niti jakira, niti igrača.. ovdje jedino čitm o dinamu..

    mogu se oni iskupiti za ovo - izadjite ko lavovi sljedećih najmanje 22 tekme koliko je do kraja i ja ću bit zadovoljan..
  • Jurki
    11.8k
    potpis.
    Gospodo igraci i svi u klubu. Dosta je price. Djela su bitna ili se tornjajte svi van.
  • keppi
    209
    Pa iskreno bez obzira koliko se prikazuje velika želja Brekala za povratkom i mene stalo bode u oči njegova plaća koja je iako dosta smanjena još za naše prilike značajna.
    Koliko je bilo natezanja oko Petkovića i to kada je igrao baš super da se neće probijati postavljeni limit u plaćama i sada pročita da će Brekalo dobiti znatno više od njega.
    Pobuna i nezadovoljstvo....pa moguće.
  • Droljo
    8.2k
    pokušavam ne čiat izjave niti jakira, niti igrača.Ludovic IX
    Koje izjave?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions