• Sixthway
    484
    namjerno je to napravio da isprovocira otkaz, uzme otpremninu I na prvi let za zg
  • Noel
    6.4k
    Vrh bi bio da dobi otkaz i da ga ovi majmuni iz uprave ne angažiraju opet..
  • emilperska
    5.7k
    Ne vjerujem da ce general Nenad dobit papire, stabilizirao je Union. Javnost je podijeljena oko incidenta. Sane je neodgojeni balavac koji je isao provocirat..
    Ipak, ako ga Savez suspendira na tipa 5+utakmica, moguce da bude sporazumni..
    Ne vjerujem da smo te srece da Nenad radi ovog dobije otkaz i da onda Tajnica ponovno ne kiksa i ne uzme ga. Koliko su nesposobni i da im se opet Bjelica oslobodi, ostavili bi S.J. jer je u meduvremenu dobio Istru golom Kulenovica u 89'..
  • Ali
    2.2k

    Zar nam stvarno nakon svega treba trener svadljivac koji bi se tukao ?

    Neznam, nekad mi se cini da ne zasluzujemo kao klub ni bolju upravu ni trenere.
    Sjetim se jedne koregrafije sa poljuda u stilu "gospoda" , pa se pitam gdje smo to zalutali od gospodskog uljudjenog kluba do toga da ceznemo za svadljivcima i samaranjem protivnickih igraca? I to mu nije prvi slican ispad.
    Nama treba netko poput Petkovica iz svicarske, gospodin sa dostojanstvenim stavom i gardom, jer takav smo klub.
    Ovaj sadasnji se sorao po trebinju ili kako li sve zvala zabit... ako nista drugo samo zbog toga ga nije trebalo nikad ni dovoditi na maksimir.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Sudeći po svemu ja nisam siguran da klub ima novca za platit Toplaka par tisuća eura mjesečno a kamoli Neneka koji bi tražio milju eura. No svakako ne treba pričati o Bjelici kojemu ide solidno u Berlinu i nema nikakve šanse da dođe u Dinamo.

    Ako kiksamo u Puli kandidate za trenera tražite među onima koji su financijski puno pristupačniji. Ne zvuči mi ludo ni ona teorija koja je kružila na nekim portalima da je Čačić favorit za preuzet klupu jer ga još plaćamo. Nema veze što ga igrači ne vole i što ih je pola izjavljivalo da su osjetili olakšanje njegovim odlaskom, uprava bi ga mogla angažirati jer se za ništa drugo ni nema novaca. Možda je još opcija da trener juniora ili kadeta preuzme seniore to jest da ga za istu plaću samo prešaltamo na drugu poziciju.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Možda je još opcija da trener juniora ili kadeta preuzme senioreMaksim Maksimirski

    A po kojem bi propisu Landeka ili Banović mogli voditi seniorsku momčad u HNL-u?
  • Zvoneboban321
    4
    Ono sto nas je krasilo? Mladi Modrić? Mladi rog? Mladi pjaca? Mladi olmo? Zašto ne staviti mladog Mikica,mladog koscevica,mladog vrbancica? Izgubili smo se u moru stranaca opet i starudija? Da trener i klub stanu iza mladih bilo bi drugačije,ovako ih poklanjamo i svi odlaze iz Dinama..a osuđeni smo trošiti pare na poluigrače na kojima nećemo zaraditi.
    Ponavljamo Hajdukovu politiku zadnjih godina
  • emilperska
    5.7k
    Evo BILD navaljuje da Bjelica dobije papire.

    Možda ipak ima nade :)
  • wolfgang14
    1.6k
    Ma naravno da ima nade. Super je što mediji isto pritišću Union.

    KAKAV ROLERKOSTER EMOCIJA U ZADNJIH 48 SATI.
    DOĆI ĆE I BOBAN I BJELICA. JA VJERUJEM. DINAMO UBER ALLES
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Igracima suspenzija vrijedi i za druge saveze, jel isto s trenerima?
  • Mentalni Gimnastičar
    892
    Iznenađen sam. U srijedu sam tukao Sanea, u četvrtak sam postao trener Dinama - Nenad Bjelica.
  • mali M
    5.2k
    Kakva poruka bi to bila BBB - Boban-Bjelica-Brekalo!!
  • Captain America
    17.8k
    Od očaja i depresije do oprezne euforije u razmaku od 20 sati. Samo u ovom klubu...
  • pencilneck
    681
    Boban i Bjelica da dođu... Kakav bi to lom bio. Bože, daj da se dogodi.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Toliko je ocajna situacija da vjerujem da je vecina nas spremna progutat "korporaciju". A Bjelica se nakupio love od otpremnina za iducih 5 generacija. Ak mu ovdje milja nije dosta...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.