• Mihaljević
    8.7k
    Šta bi dao da sam ovako optimističan kao neki ljudi ovdje...
  • emilperska
    4.4k
    Ako Bjelica dobije otkaz, na nama je da napravimo pritisak na Klub da se njegov dolazak realizira.
    Tu nas ne smije spriječiti nikakav Lesi, botovi na Internetu, plaćenici iz Međugorja, S.J.ova plakanja po medijima, plakanja "senatora" po medijima. Mi kao navijači, članovi, pretplanici imamo obvezu da se taj dolazak onda reallizira, na koji god način.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Boban i Bjelica da dođu... Kakav bi to lom bio. Bože, daj da se dogodipencilneck

    Evo zore, evo dana,
    Evo Bjelice i Bobana!
  • Armagedon13
    958

    Lesi je njegov najveći zagovornik
  • emilperska
    4.4k

    On je ujedno i najveći branitelj S.J. od stvarnih osoba. Botove na internetu ne računam.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Evo Bjelice i Bobana!San Lorenzo

    Fali nam još jedan na B da bude BBB.

    I'll get my coat.
  • Šteco
    602
    Samo da napišem, Čačić nije opcija, ako je i bio opcija uopće. U detalje ne bi na forumu, izvor je blizak obitelji.

    PS Ako moderatori smatraju da nije prikladno zbog lešinara koji čitaju, slobodno neka urede post ili ga skroz obrišite.
  • Jaro
    6.2k
    editiraj sam, da lesinari ne budu brzi od modova.
  • Krizy
    38.6k
    Evo ostavio sam dovoljno, izbrisao dio.
  • Šteco
    602
    Hvala na brzoj reakciji. Razmišljao sam pisati ili ne, ali ok je sada ovako. :up:
  • mali M
    4.1k
    Šta bi dao da sam ovako optimističan kao neki ljudi ovdje...Mihaljević

    pa ja nikad nebi bilo pesimističan kao neki ovdje! pa prošvikal bi da sam svaki dan u drami.. pa kad je najteže onda treba imat najviše optimizma!
  • Ali
    2k
    Ja ne kuzim od kud sada toliki hype na Bjelicu i njegov povratak u Dinamo.
    Ajmo redom, dajte mi 5 utakmica nakon odlaska iz Dinama u kojima je razvalio protivnika.
    A ja cu nabacati onak na prvu : Kizilžar, Cska, pa do nekih Hatayspora... sve znatno slabije i jeftinije od ekipa koje je on slagao i vodio.

    Onda fama o njegovom stozeru, od onog sjajnog sa kojima je u Dinamu radio čuda nije ostao gotovo nitko. Ispravak jedino Bule koji je realno cirkusant, ostali su otisli svojim putem posebno Poms i onaj skijas za kondu koji su bili kljucni za Dinamo tada.

    Uz naglasak da je u Dinamu imao tada u svlacioni iskreno 5 klasa jace igrace.

    O svadjanju sa svima od sudaca, protivnickih igraca, trenera, uprava, vara itd necu trositi rijeci...

    Nama treba novo ime, a ne podgrijana losa juha od vikenda... Realno Osijek se jos nije oporavio od njegovih zamisli i ugovora sa raznim topcagicima i slicnima za koje se iz aviona vidjelo da su zalutali...

    U dinamu je bio top, ali je i imao top ekipu i konkurenti u hnl su bili za k... pa je mogao se bolje i pripremati za europu gdje je izvlacio cuda.

    Evo ako kokim slucajem dojde, zapisujem za neku buducnost... nakon pocetnog niza od pobjeda sa 1:0 protiv vz, sb, os, istre i slicnih nakon remija sa rijekom bude izbio prvi skandal i crveni karton jer je smatrao da je ostecen pa se nije mogao kontrolirati.. pa ce dva tri kola bule voditi ekipu i on ima alibi za neosvajanje prvenstva i ide prelazni rok i topcagici, leovac i slicni na ugovor 2+1 sa placama 500+...

    Ali ok, mozda sam ja totapno u krivu i vidim nesto sto drugi ne zele vidjeti. Rugali smo se kad je glava vracao cvitanovica, kljunu itd... a koja je razlika u reprizi sa nekim drugim imenima? Da je napravio rezultat igdje nakon nas pa hajde, otisao je krivnjom uprave a dokazao nam je da smo jako pogrijesili itd...
  • Krizy
    38.6k
    dajte mi 5 utakmica nakon odlaska iz Dinama u kojima je razvalio protivnika.Ali

    Daj ti 5 utakmica u kojima je Dinamo razvalio relevantnog protivnika nakon odlaska Bjelice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.