• Ali
    2k

    Pa evo iz rukava:
    Hajduk doma 4:0, a moglo biti glatko i dvostruko
    Tottenham - izbacivanje iz daljnjeg natjecanja, nakon danas nestvarnih 3:0 na maksimiru..
    Rijeka 2x na rujevici, jednom sa 5 jednom mislim 7 komada
    I njegovom Osijeku smo dali petardu...
    Pa i prolazak Bodo-Glimta
    Feyenoord, Krasnodar...
    Evo par njih, neki su bili razvaljivanje, a neki izbacivanje jaceg i skupljeg pa je i to "razvaljivanje", kao nas loksa naprimjer prekjucer...
  • i more je plavo
    891
    Bjelica se nakupio love od otpremnina za iducih 5 generacija. Ak mu ovdje milja nije dosta...NitkoBitan

    To je relativno, Mourinho je valjda zaradio vise na otpremninama nego na ugovorima, i ima za 55 zivota, pa se jos ne vraca u Sporting ili Porto koji su mu pomogli da postane to sto je.

    Ja bi volio da dodje, bez obzira sto je puno ruznih stvari dao naslutiti o Dinamu dok je bio frustriran u Osijeku.
    Ali mislim da su Dinamo i Bjelica taman jedan za drugog.
  • OsamŠest
    2.7k


    Citirat ću kolegu @Svi na Sjever .

    Nisam netko tko voli površne odgovore, ali sada ti moram dati jedan. Što god Bjelica u karijeri napravio, Bjelica i Dinamo su kao:

    Ćiro i repka
    Ranieri i Leicester
    Mourinho i Inter
    Sir i vrhnje
    Boysi i Badel
    Real i liga prvaka
    Liverpool i mitske utakmice
    Jarni i Stanić
    Cole i Yorke
    Xavi i Iniesta
    Sarma i pire
    Petko i Orsic

    Ima boljih trenera od Bjelice, al ovaj da sutra preuzme Dinamo otrest ce Sopića ko beba zvečku i nanizat do Božića ,Osijek,Hajduk i prolazak skupine ...
    Svi na Sjever
  • bskvorc7
    12
    Ak je Bjelica uopce opcija, zna se da on vodi svoj tim koji isto tako nije jeftin, a nasa se uprava sa tim sigurno nece slozit tak da
  • Krizy
    38.6k
    Tottenham - izbacivanje iz daljnjeg natjecanja, nakon danas nestvarnih 3:0 na maksimiru..Ali

    Jedino Tottenham i Genk u Europi, protiv Bodo Glimta smo visili do kraja. HNL ne računam jer je to Bjelica dominirao i s drugom postavom.

    Onda možemo i Bjelici računati odličan omjer protiv Dinama, Hajduka i Rijeke s Osijekom, razbijanje Bešiktaša i da je u 5 utakmica s Unionom osvojio bodova koliko prethodnici u 15 utakmica.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Za mene je Bjelica skup i ispran trener koji bi se s ovakvim kadrom i svojim živcima savršeno uklopio u sivilo i nastavak raspada sustava. Uz to još bi vrlo vjerojatno bio i SD, a to je još kritičnije
  • nemapredaje
    2.3k
    Pošto je kazna samo 3 tekme, mislim da možemo prestati razmišljati o Bjelici kao skoroj opciji za trenera
  • emilperska
    4.4k

    Kao Šušak i Tuđman
  • wolfgang14
    1.2k
    Pošto je kazna samo 3 tekme, mislim da možemo prestati razmišljati o Bjelici kao skoroj opciji za treneranemapredaje

    Izgleda da njemački mediji i dalje pritišću Union da mu uruče otkaz

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/bundesliga/agent-otkrio-tko-ce-zapravo-platiti-kaznu-za-bjelicu-nijemci-grme-dajte-otkaz-skandaloznom-hrvatu-15419620
  • emilperska
    4.4k
    Dajte pišite ovdje konkretne prijedloge za novog trenera, da se može nova anketa sutra napravit s konkretnim imenima (bez opcije ostali), a ne ovo kibidabi (znamo da ovi iz kluba prate Zonu pa da im olakšamo :lol: ). Dakle, konkretna imena dostupnih trenera (free agency ili čije dovođenje iz nekog drugog kluba nije neizvedivo) Znamo da to mora biti netko iz HNL okruženja ili smo igrali protiv njega ili se jednostavno već 5 godina vrti kao potencijalni trener da su ga odlučili kontaktirati itd...

    Slobodni (a stalno se vrte kao kandidati):
    Kruno Jurčić
    Igor Biščan
    Vaha
    Prosinečki
    Dambrauskas
    Stipić
    Toplak
    Gonzalo Garcia
    Jurčević
    Rendulić
    Pamić
    M. Cvitanović
    I. Cvitanović
    Ivković
    Soldo

    Izvedivi:
    Čabraja
    Štimac :naughty:
    Krznar
    Cufre
    Ćorluka
    J. Leko
    Ademi neslužbeno, službeno Sandro Perković preko licence
    Ivan Prelec
    Sedloski
    Jeličić

    Ovo nisu moji osobni kandidati nego ljudi koji su slobodni ili izvedivi, a kroz razne medijsko forumske natpise se spominju.
    Unutra nisu Goran Tomić, Nenad Bjelica, Matjaž Kek i Igor Jovičević jer imaju aktivne jake angažmane..
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Andre Villas-Boas, Bruno Genesio i Laurent Blanc.
  • Captain America
    15.3k
    Jurčević, Jurčić, dupli Cvitanović, Jeličić, Čabraja, Toplak, Rendulić, Ivković, Pamić, Prosinečki, Karačić, Garcia.
  • emilperska
    4.4k

    Briem da smo sve dostupno pokrili hahaha..
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Sa Prelecom se nemojte šprda, frajer radi strašan posao u Danskoj ligi. Sa malo love ili gotovo nikako. Nitko mu momčad nije razbio. Pratim ga otkako je došao i jako mi se svidja kako radi. Mlad i moderan trener koji se konstantno usavršava, skuplja znanje i ulaze u sebe. Za fejkera je Mourinho
  • emilperska
    4.4k

    Ne sprda se nitko, zato se i skupljaju imena za anketu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.