• Bruh
    966
    Iskreno mislim da ne može... jer cibona nikad nije imala ni toliko sredstava da se mogla pohvaliti a i košarka nije baš toliko popularna kao nogomet imala je nekretnine no to je pokradeno sve ne znam jel dinamo ima nekretnine ikakve ali sam mislio da ima toliko love da je jednostavno pre velik da propadne. Cibonu je politika uništavala zajedno sa upravom sada nam je ostalo vidjeti može li samo uprava toliko zajebati jedan uspješan klub... mislim da mogu samo klub baciti par godina na koljena ali baš toliko uništiti ne
  • Probirštift
    357

    Danas sam od tuge gledao tekmu protiv Chelsea da vidim kad im je zabio
    Da je barem Lupetko otišao umjesto njega
  • dzis
    820
    Kad igramo drugu zaostalu tekmu??
  • Sixthway
    484
    mislim da 18.2 u 17h
  • Crni86
    3.9k
    Di su nasi predstavnici u Io i No? Di je info o rezultatu prosle godine??? Di je info koja se p.m. Dogada sa nasim klubom? Di je info zasto tajnica glave nije bivsa? Doatkli smo samo dno dna ako ovako nastavimo…. Kako je ovo ikako transparentnije kad nemamo ama bas nikakve info…. Nakon jucer sam mislio da nemremo dotaknut vece dno ali evo dogodilo se danas i ovo sa brekalom. Vadite ih za noge i bacajte iz svetinje sve do jednog! Dosta je bilo!
  • Olmic
    3.7k
    Klub mora, ali mora sutra izaci u javnost..ako ne, prvi sam za da se okupimo ispred stadiona ili posjetimo ekipu na treningu..
  • DrawTube
    5k
    kasica prasica fc
  • Keyser Soze
    10.1k
    Svi bi htjeli promjene, internet je krcat komentarima tipa "izbacite ih sve van", treba ovo, treba ono. Gospodo, dođite, udostojite se pojavit na utakmici, prva prilika sad protiv Gorice i skupa ćemo izrazit nezadovoljstvo. Ako nas na Gorici bude 20k i pokažemo da želimo promjene do njih će se i doći. Nažalost, realnost je da na Gorici bude 5k, ali ovo je jedan jedini način kako doći do tih žešćih promjena. Prosvjed Boysa protiv privatizacije Dinama, na prosvjedu 1000 ljudi, svi bi htjeli nešto, a nitko ne bi reagirao. Ovo ne ide nekog na ovom forumu kad su tu svi više manje redovni.
  • Georg Koch
    4.6k


    Gledam ovo sa suzama u ocima.
    Kakva predstava na terenu i tribinama, top topova!
    Ali dosli smo do faze gdje nam je pobjeda protiv Ferencvarosa znanstvena fantastika, da ne pricam o Tottenhamu, Villarralu, Chelseau itd.
    Nije vise bit ni pobjede/poraza, bit je na kako niske grane smo dosli.
    Da nam se ruga cijela sportska javnost, s razlogom.
    Da ne vjerujemo sta se radi sa nasom svetinjom.
    Da iz tjedna u tjedan smo u nevjerici sa novim biserima nase uprave. Zasto ih jos trpimo? Zasto se ne skupimo pod zapad i trazimo odgovore? Nema ovo smisla.
    Kazem, nije vise bit ni poraza ni pobjede. Nije bit ni toga da nam tovari odose jos + u prednosti.
    Jel moguce ovo sa Brekalom, a istina je.
    Nije bit ni ne dolaska, za hnl-kapitalca. Navikli smo na razocaranja u zadnje vrijeme.
    Bit je odnosa, pristupa, profesionalizma i ljudskosti.
    S profesionalne strane, cifra je spustena, dogovorio si sve, cinjenica je da se radi o top igracu za hnl, znas da ima unosnije ponude ali zeli u tebe, popusti ti se(najvecim dijelom brekalovim pritiskom), dodju papiri na potpis, i sta uradis? Nista ne uradis par sati. Pa daj nemoj me jebat.
    Tošk Tešanj iz 3.lige BiH ne bi to uradio.
    Sa ljudske strane, znas da te igrac zeli(naravno radi svig osobnog napretka, ali to nije bitno), odbija unosnije ponude, utjece na klub, sve se dogovori. Izmedju ostalog zeli sa trudnom zenom u rh oko poroda. Ajmo zanemarit i to.
    Navodno sinoc sa ekipom festa povratak u svoj zg.
    Ajmo zanemarit i to. Ali zar mozemo zanemarit sve ovo? Pa izjebali ste njega kao sto nas jebete par mjeseci stoko lopovska, populisticka, nesposobna, prevarantska.
    I sta sutra? Sta radite od kluba? Tko ce vas uzeti za ozbiljno? Tko ce htjeti pregovarati s vama osim ako nije bas primoran? Ljetos Simicevog Titraui-a, radi navodnog lijecnickog. Decko za 2 mjeseca potpise i ide u Francusku ligu. Ali da, sta je ta liga petice za ligu podnara/vlatkice-kujice/i mrtvog mumije.
    Kakvu reputaciju ostavljate za klubom? Jeste svjesni toga?
    Jesmo mi svjesni kao navijaci tezine i ozbiljnosti ove situacije i sezone, za dugorocno?
    Dosadilo mi je psovati, pola dana se raspadam zbog dinama i svega, oprostio sam poraz sinoc brekalovim dolaskom, oprostio sam si jos jednu svadju sa zenom zbog zivcanosti sinoc, ali ovo vam ne mogu oprostiti.
    Dobri Boze prosvijetli nase puteve, poteze, odluke i razmisljanja, jer u suprotnom odlazimo u propast.
    Odjava nekih barem 15 sati.
    Ln, pozdravite i volite svoje zene, djevojke, djecu.
  • Facke
    3.7k
    I kaj bume ko navijaci poduzeli?!
  • Muka
    357


    Bumo tipkali na prenosnim telefonima
  • Crni86
    3.9k
    pa za pocetak bi bilo lijepo da netko iz kluba, a to se nece dogodit pa onda nasi clanovi IO odgovore kakav je poslovni rezultat 2023 godine te tko vodi trenutno sportsku politiku kluba. Kada ce biti imenovan sd kluba i da nam u 5 tocaka kazu neku dugorocnu strategiju kluba. Nije potrebno ici u detalje, cisto kratko i jasno nekih 5 ciljeva za slijedecih par godina. Ocekivao sam transparentnost bar malo vecu, a dobili smo slicno hermeticki zatvoreni sustav di niko nema muda izac i obratit se navijacima
  • Papastrumf
    12.5k
    Gdje je problem da ostanemo bez titule? Cime smo ju zasluzili, prvenstveno mi navijaci? 2800 ljudi jucer na utakmici. Danas je na zoni napisano vise komentara nego sto je jucer ljudi bilo na utakmici.
    Borimo se za titulu, 2800 ljudi dodje na utakmicu, ajde.

    Kakvi navijaci, takva i Uprava. Nista bolje i ne zasluzujemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.