• Sibirski plavac
    1.5k
    Opet priče o posjeti,pa dokle? Ne treba raditi usporedbe s ostalima,ali neki drugi navijači nekog drugog kluba su godinama također imali prosjeke od "samo" 6k-7k, čak i kad su bili prvaci,a sad kad je nešto zamirisalo prvi put nakon 18 godina ruše se rekordi. I njih nitko ne naziva "pičkama,razmaženim pozerima i slično" niti ih pita " di ste bili zadnjih 18 godina kad vam je klub bio u k kaj se tiče rezultata". Mogao bih sad ponovno navesti europske klubove sa modernim stadionima a posjetom sličnoj našoj,ali ne da mi se ponavljati kad će opet netko reći da ti klubovi imaju opravdanja za takve brojke,a mi ne..
  • NORTE
    9.9k
    Tako je. Inace da nije svega toga, doslo bi 10.000.
    Vjerna dinamova publika.
    Papastrumf
    Pa zapravo...da nije svega toga bilo bi nas možda i 10 tisuća.
    Daj mi jedan "bombončić" od stadiona (Rujevica ili nova Kranjča), vikend termin i eto ti 10 tisuća dinamovaca bez problema.

    Ako može 2800 na ruglu na 0° u utorak u 5 popodne može i 10 tisuća koji jedu protivnike na natkrivenom normalnom stadionu s tribinama uz teren.
  • Riot
    1.8k

    Možda je krivo ispalo na šta sam mislio jer je on pisao o navijanju, ja sam se referirao na one ljude koji nisu odustali bez obzira na ono sve gore što sam naveo. A što se navijanja tiče vjerujem da su rijetke tribine gdje nema kuknjave o tom navijanju, to je normala, čak po meni ove pridošlice zbog zatvorenog istoka i skupog zapada i nisu nužno loša stvar
  • Džudžan86
    245

    Stvari se ne mijenjaju preko noci i cinjenica da je bi prije koju godinu na istu tekmu u isto vrijeme doslo bar upola manje gledatelja, time ne opravdavam da je 2800 savrseno, ali ajmo biti realni unatoc vrucim glavama
  • NORTE
    9.9k
    mislite li da Dinamo moze dozivjeti sudbinu Cibone?FrenchMontana
    S ovima u upravi naravno da je moguće, ali...dinamo za razliku od Cibone ima navijače.
  • Peškaman
    3k
    Uvijek neke glupe izlike za posjetu,te će biti bolje kad ovaj ode te kad onaj,stadion,ovo ono,te Zagreb je grad koji ima milijun događanja.Ako momci iz Dalmacije,Slavonije,Hercegovine mogu doći na utakmicu kilometrima udaljeno od kuće, koji je problem onda?
    Ljudi nisu zainteresirani i to je to.
    Grad od 800k + ljudi ima manju prosječnu posjećenost utakmica od grada kao što je Posušje,Mostar(i jedna i druga strana).
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Grad od 800k + ljudi ima manju prosječnu posjećenost utakmica od grada kao što je Posušje,MostarPeškaman
    Grad od oko 300k(Ljubljana) ljudi ima manju prosječnu posjetu nego grad od 46k (Varaždin).
    Grad od 450k (Bratislava) ljudi ima manju prosječnu posjetu nego grad od oko 100k (Rijeka)
    Klub (Lokomotiv) iz grada od 12 milijuna (Moskva) ima manju prosječnu posjetu nego klub iz grada od 50k (Villareal)

    Može se ovako vrtit primjere do sutra...
  • Hrc-Vg
    269
    Mi smo imali Canjugu pa Mamiċa. Normalan klub nemamo bar 30 godina. Dobro da itko dolazi…
  • Peškaman
    3k
    Ne zanima mene niti Olimpija,niti Slovan,mene zanima Dinamo.
    Istina je jednostavna,mi nismo uspjeli rasprodati stadion protiv najvećeg rivala u sezoni koja nije bila nikad napetija.
    Ljudi nisu zainteresirani i tu je priči kraj.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ne zanima mene niti Olimpija,niti SlovanPeškaman

    OK,pošteno,al zašto onda ističeš Posušje i Mostar i njihovu posjetu? Ako je samo Dinamo bitan,onda i njih treba zanemarit.

    "Ljudi nisu zainteresirani i to je to". Kako je jedan kolega rekao,pogledaj Osječane. Ista stvar se pričala za njih "razmaženi,nezainteresirani,tko će njima dolazit na taj novi stadion osim 15 kohortaša ahhaha" pa ljudi sad na tekmama s rudešom i slavenom imaju ljudi koliko su nekoć na gradskom vrtu imali protiv najjačih ekipa.
  • deda
    29.7k
    Ako je išta vidljivo u ovom danu bijesa, mučnine i frustracije to je da barem ovom dijelu navijača Dinama koji je prisutan na Zoni je više nego stalo do kluba. Bilo nas 100, 1000 ili 10000. Jednostavno odbijam priznati da sva ova energija, iako danas negativna, neće biti pretočena u nešto pozitivno i konstruktivno. Možda sam ja prokleti optimista, ali uvijek očekujem bolje. Možda ne odmah sutra, dapače, bojim se da će biti još gore prije nego krene na bolje. Ali tako je to u ratu. Jer ovo je rat. Rat za bolji Dinamo. Molim vas da se samo ne pogubite u njemu, da ne dozvolite biti izloženi lažnim i netočnim informacijama tj. da se vaša ljubav prema Dinamu ne pretvori samo u bijes. U nama još ima snage, hrabrosti i ljubavi u ovoj borbi. Mislim da to pokazuje i 435 prodanih ulaznica za gostovanje u Puli. Izbori su pred nama, učlanjujte se, iziđite na izbore i pomozite da se konstruktivno borimo za promjene i novi vjetar u klubu. Vjerujte.
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    Bas sam neki dan vodio raspravu na tu temu. Oke sve to stoji stadion nije vrhunski itd. Al najveci “krivac” malo glupo zvuci ali je tako jer je Dinamo prvak vec 20 godina. Nema nikakve euforije. Tipa primjer neki navijac Dinama koji prati dinamo ali nije tolko veliki fan, kad ce doc na stadion i pogledat Dinamo vs Rudes. Nikad, jer ocekuje da ce Dinamo to pobjedit i moze od kuce gledat. Ekipa koja je starija pogotov ce se sjecat 82’ godine posjeta na Maksimiru cijelu sezonu u prosjeku je bilo 30 tisuca ljudi na utakmici. I cijele sezone na svim utakmicama Dinamo je gledalo 800 tisuca ljudi. To su danas nezamislive brojke ne samo za Dinamo nego za cijeli balkan. Naravno da se slazem da je bolji stadion da bi bilo vise ljudi ali uvjerenja sam da nebi bilo puno vise. Tipa protiv Lokse nebi reko da bi bilo preko 10 tisuca ljudi na vrhunskom stadionu. Evo uzmimo za primjer Barcu i Real koji imaju milione navijaca diljem svijeta pa kad igraju protiv nekog kluba iz donjeg dijela tablice ne bude raspordan stadion.
  • Peškaman
    3k

    Spomenuo sam jer sam se referirao na komentar da Dinamo i ne zaslužuje naslov koliko ga ljudi prati po tribinama,i zbog učestale rasprave na tu temu te kako je infrastruktura kriva,htio sam reći da infrastruktura nije ništa bolja,čak je i gora u 2 spomenuta grada pa da opet ne utječe na posjetu.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Na ovo oko posjete, mislim da bi bilo jako zanimljivo napravit ovdje recimo nekakvu anketu koja pita koliko je ljudi odavde iz Zagreba, koliko ih je iz Hrvatske općenito, a koliko je iz inozemstva... Jer to bi isto dalo dobru sliku problema.
  • nwankwo646
    342
    Uvjeti na stadionu, izvjesnost rezultata, ovo, ono... to su sve opravdanja. Neobranjiva činjenica je da Dinamo nema dovoljno pravih navijača. Sad zbog čega je to, nije ni bitno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.