• Keyser Soze
    10.1k
    As we told you yesterday, the negotiation for Brekalo at Dinamo Zagreb was closed. Medical examinations were scheduled for today and the footballer was ready to join the Croatian club in these hours. The formula, as we have told you, is a dry, onerous loan. The footballer had also already chosen the jersey number, the number 7. But now the situation is uncertain: Dinamo must decide if, after yesterday's defeat, the coach will be exonerated and in the case, the Croatian club would have no other money for the eventual purchase of Brekalo under these conditions. The situation is now uncertain, some members of the Croatian leadership would like to exonerate the coach, others would prefer to take Brekalo. Situation in evolution, Fiorentina remains waiting.
  • dzis
    820
    Kakva dva dana
  • Nogo
    3.8k

    Po ovome ako ostane Jakir Brekalo dolazi, a ako ne nemamo para i trebamo platiti otpremninu.
    Jbt živote šta mi radimo i zašto nam se ovo dešava...
  • Bruh
    966
    Kako nema para jebemu miša kad smo ove godine pun kufer dobili od transfera di su nestale
  • Jaro
    7.5k
    Kakva bruka, sad se pise da imamo love za dat otkaz treneru ili posudit Brekala :rofl: :rofl: :rofl:
    Za Baturinu nakon ovakvih novosti ocekujem ponudu u razini 5M € jer svi znaju/misle da je klub bez prebijenog centa...
  • sanjinlego
    3k
    Ovo su ljudi koji uništavaju Dinamo ..

    Vlatka Peras, Danijel Tomačić, Darko Podnar i Mirko Barišić!

    Ne valja nam kriminalac, ali zato valja tajnica? Odlazite!
  • badblueboy86
    23
    i ja mislim tako jer prvi novi poraz Dinama i Jakir leti sigurno, a klub nema novaca za isplatit Jakira i stozer ako dovedu Brekala
  • NitkoBitan
    17.9k
    Znaci odlucuje se izmedu dolaska Brekala i otkaza Jakiru... Ajmo ljudi kaj cemo sta cemo, slatke brige :grin:
  • badblueboy86
    23
    pokrali su sve sto se moglo pokrasti
  • eol12
    613
    Klub nema prebijene pare, za pocetak vam treba biti jasno. Drugo treba totalni reset i izbaciti cijelu upravu, kako ne znam.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Idem ja uplatit još 20 eura za članarinu, nek se nađe u klubu, možda će tko ogladnit pa da ima za sendvič
  • Praskaton
    2.3k
    Nema novaca? Ok.Prodaj Rukavinu i Bulata ako postoje ponude koje su spomenute.Ispod cijene ako treba.
  • Orc123
    8.2k
    Daj nije realno! Da đi nemamo pola milje eura o da se sad razmislja jel uloziti pola milje u otkaz ili u Brekala!? Pa di su pare? Zasto nitko ne zna nasu financijsku situaciju? Zasto imamo nase ljude u klubu sad? Pa di su pare ljudi? Di? Kako ke ovo moguce? Gdje nestaju pare? Ako je Mamic izvukao 30milja godinama kroz klub po optuznicama i zavrsavao je u plusu Dinamo i ulagao, di su sad pare ili smo se rijesili jedne velike zvijeri a dobili puno puno malih hijena koje sisaju novac iz kluba? Nek izađu u javnost panjevi i vele u cem je problem i di su pare u picku materinu vise! Jbm ti nesposobne ljude vise. Zasto se namjerno rusi Dinamo?n
  • badblueboy86
    23
    on ako je i uzimao, on je barem i davao, a ovi samo uzimaju i nista ne daju, vode nam klub u propast bez izlaza iz istog..
  • Nolifer
    8.2k
    I ako prodaju, kome će ići taj novac, posrednicima ili nekim osobama? A koliko onda klubu? Opet će se sve iznova vrtit, nema smisla, jedino kaj ima smisla je da svi odstupe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions