• sport
    3.4k
    Ne seri,Brekalo je najmanji problem.Nadjebavali su se Dinamo i Fiorentina oko uvjeta.
  • Orc123
    8.2k
    Nije ni meni jasno...od ceg smo odustali? Jbt 17 kola je do kraja, jbnih 17kola...od cega se odustalo? Ajd da smo na minus 15 pa bi mislio tesko ali jos se moze ali tko normalan odustaje od naslova na -4 realno 17kola prije kraja...trudim se ne ruzno psovati ali tesko se suzdrzavam....
  • KaJJe
    236
    Ma koji Kek. Dajte budite realni. Da imamo novaca za bilo kakvu promjenu ne bi ovaj klaun bio i dalje na klupi.
  • FrenchMontana
    633
    Ma sramota, na kaj smo spali. Urusavamo si ugled i za buduce transfere…
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ne kuzim zakaj su sad odjednom procjenili da nam brekalo ne treba
    Posebno nakon onog horora jucer...
  • Nogo
    3.8k
    Ja očekujem službeno očitanje kluba na ove navode, transfere i financijsku situaciju!
    Baru neću spominjati jer je muljator samo takav, ali Brekalo ovo nije zaslužio!
    Gamad jedna, van svi iz svetinjeeeee!
    Nikada nisam bio ovako živčan mamu vam *ebem i upravi i svemu!
  • San Lorenzo
    16k
    Pa nije da zaostajemo 14 bodova nego smo na potencijalnih -4. Ne kužim zašto bi već sad odustajaliKeyser Soze

    Potencijalno smo bili i na -1...ja ne vidim energiju, atmosferu ni karakter koji ovo može okrenuti, kao kad gledaš one utakmice gdje već u 25. minuti vidiš da nemožemo dati gol još tri dana...i ne zabijemo ga.
  • Sbkbbb
    203
    Nebi me cudilo da zavrsi juznije, ionako se pise da traze krilo:lol:
  • NitkoBitan
    17.8k
    Hahahah ok, ok nisam u pravu bio. Sjetio se Bare u letu za Tursku pa su me misli odvele negdje drugdje.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Odustalo se od Pjace jer je Hoxha protiv jake Lokomotive izgubio samo 16,17 lopti.
  • Georg Koch
    4.6k
    pa ovo je jebeno nerealno.
    Ovo je dno dna. Ne postoji ruzam rijecnik i jos ruzniji epiteti kojima bi izrazio cudjenje.
    Umrite govna nesposobna, umrite.
    S druge strane ne znam sta se ceka za reakciju navijaca?
    Svi nam se rugaju, s opravdanjem.
    Ovo s Brekalom je samo slag na tortu.
    Praznimir sa nesposobnim ljudima, igracima i navijacima koje boli kurac.
    To smo mi. Klub bez vizije i duše(trenutno).
    Da, jesmo.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ovu sezonu ne okreće Isus Bog dragi više

    Ekipa u klubu ne smije upalit perilicu za suđe jer puno struje i vode potroši, a di nam je lova da se spiska 7-8 milja eura i dovedu igrači koji nam trebaju da bi se ovo okrenilo
  • emilperska
    5.7k
    Ja sam to danas dva puta napisao. Sezona je gotova. Pogotovo sto S.J. (jos) nije dobio otkaz. Mi ovo ne mozemo stic s ovim strucnim stozerom kojeg se uprava ne zeli/ne moze rijesiti iz nama ocito neznanih razloga jer sad imamo i sluzbeno da je najgori trener od nezavisnosti RH:
    ( https://www.vecernji.hr/sport/jakirovic-je-najlosiji-dinamov-trener-u-samostalnoj-hrvatskoj-1741099 )
    Ako vec uprava ne moze ili ne smije dati otkaz treneru, zasto bi krcali pare u kratkorocnu posudbu od 4 i pol mjeseca kad nam dragi Bog nemre pomoc za naslov više..
  • Carrasco
    4.1k
    Ovo nije slučajno. Nosačica kuverti nek mi se napuši kurca.
  • drugastrana
    131
    Nije Brekalo kriv kaj ove gnjide u upravi nisu u stanju dovest igraca koji im se nudi na pladnju. Tko zna ima li tko da uopce zna guknut rijec engleskog tamo. Vidis da im je domet Belupo i Koprivnica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions