• Sibirski plavac
    1.5k
    necemo pravit futsal DinamoThompson

    A kaj bi ovo trebalo značit?
  • masacusec
    3.2k
    Biscan je isto trenerska prevara. Nema tu emocija necemo pravit futsal Dinamo ili tovariju od kluba, trener treba bit netko tko je to zasluzio svojim znanjem i autoritetom a ne biscan jer je eto miljenik navijaca i bivsi igrac kluba.Thompson

    Tonsone, ajde oladi!
  • Bosskovitz
    8.7k
    Ja sam iz stare zagrebačke obitelji, a svi vi koji ste iz takvih obitelji znate da su one prožete izvjesnom količinom stereotipa prema doseljenicima iz BiH, prvenstveno Hercegovine. Ipak, iz nekog mog iskustva, vrlo često su Hercegovci bili oni koji su držali do nekih džentlmenskih vrijednosti poput držanja nekoga za riječ i toga da kad nekom stisneš ruku, to je kao da si potpisao ugovor.

    Ne mogu pronaći riječi kojima bih opisao svoje razočaranje činjenicom da Jakirović jučer poslije utakmice nije barem ponudio, ako ne i dao ostavku. Znam da mu je novac mio, kome nije, i da bi time izgubio otpremninu, ali od nekoga tko je i u privatnom životu Dinamovac, to je trebao biti minumum minimuma. Nikada se niti jednom treneru u Dinamu nije dalo toliko kredita koliko se dalo njemu, nikada se nikog nije toliko čekalo. Čovjek je rekao dajte mi jedne pripreme i jedan prijelazni rok, dobio je pripreme i prijelazni rok, a nakon njih - ovo jučer je izgledalo još gore nego kad je tek došao. Kako možeš imati obraz debljine džona na zimskoj čizmi da nakon te izjave i nakon kaj si dobio kaj si htio - izgubiš doma 3:0 od sedme momčadi lige, ispadneš iz zone u kojoj hoćemo li biti prvaci ovisi samo o našoj igri i umjesto da skrušeno ponudiš ostavku jer si iznevjerio povjerenje, ti govoriš o nekom kažnjavanju igrača koje nije moguće jer će se dići neke udruge? Dići će se udruge? Koji ti je k?

    Fuj. Nije ovo čak ni pitanje je li on zaslužio otkaz od strane Uprave ili nije, on je ostavku trebao podnijeti pa makar ju Uprava odbila. Pa makar i sto posto vjerovao da će osvojiti prvenstvo, izjaviti mislim da mogu ovo izvući, ali osjećam odgovornost da ponudim svoj mandat na raspolaganje. To je moralna, karakterna i ljudska obveza, ne pravna. Trenera ima svakakvih, pa i dobri treneri imaju loših epizoda, ali jučer je Jakirović pokazao da je nula od čovjeka. A kad si nula od čovjeka, kad ne znaš držati riječ, preuzeti odgovornost za svoje postupke, kad izgubiš moralni i etički kompas u životu i to zbog novčanog iznosa kojeg ćeš sigurno zaraditi u narednih godinu dana... evo sram me za njega, jer on srama očito nema.
  • plavi72
    753

    Futsal Dinamo :heart: :strong:
    Ne diraj nam prvake !
  • Mali Zeus
    10.6k
    Pazi on bi kažnjavao igrače.. Ne znam je li ikad veći prevarant i lažnjak bio trener Dinama..
  • sport
    2.5k
    Svaki put kad otvorim temu S.J. ponadam se objavi kako je bivši kad ono opet razočarenje,još uvijek ništa.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    i to kaznio bi Kaneka, Morena, ljubana I tako redom. Senatorima nebi smio pisnuti. Kao što je jadnog mihu napucao. Samo to sve govori o njemu. Čovjek zamjeni takija ljubom, i on će govorit o taktici
  • dumitrumitu
    963
    NIsam vidio izjavu da bi kažnjavao igrače. Novinar ga je pitao hoće li ih kazniti, on je rekao kako misli da to ne smije.
  • Captain America
    15.3k
    Ne mogu pronaći riječi kojima bih opisao svoje razočaranje činjenicom da Jakirović jučer poslije utakmice nije barem ponudio, ako ne i dao ostavku. Znam da mu je novac mio, kome nije, i da bi time izgubio otpremninu, ali od nekoga tko je i u privatnom životu Dinamovac, to je trebao biti minumum minimuma.Bosskovitz

    U pravu si da bi ovo bilo moralno i ispravno. S druge strane je stvarni život i činjenica da je jedino Krznar podnio ostavku od zadnjih nekoliko trenera. Jovičević, Kopić, Čačić i Bišćan su privatno dinamovci pa su htjeli otpremninu. Zanima me ko bi od nas ovdje ostavio na stolu 500 tisuća eura. Nije si Jakirović sam dao ovakav ugovor i ta mu lova po ugovoru pripada.
  • wolfgang14
    1.2k
    Sergej Jakirović broj zadnje dane, možda i sate na klupi Dinama.
    Kredite je potrošio, a službeno će postati bivši onog trenutka kada u klubu pronađu novog trenera.

    Ovo ne stoji onda ili? Miro kakvo je stanje Mirooo

    https://www.vecernji.hr/sport/otkrivamo-hoce-li-dinamo-dati-otkaz-jakirovicu-u-maksimiru-su-odlucili-o-njegovoj-sudbini-1741114
  • Noel
    4.4k
    Kaj tolko dugo sastanak traje..? Onda ostaje jedino da dogovaraju detalje raskida ugovora. Ne vidim zašto do sad nebi bilo jasno da ostaje ili odlazi.
  • wolfgang14
    1.2k
    Ja ne znam kaj se događa, dal je sastanak počeo, jel već i završio... Index piše da Jakir ostaje, Večernji piše da je bivši....
  • Crusades1986
    10.3k
    Jovičević, Kopić, Čačić i Bišćan su privatno dinamovci pa su htjeli otpremninu.Captain America

    Koji od njih je dobio i približno kredita za loše rezultate kao i ovaj prevarant trenerski?
  • NitkoBitan
    13.6k
    Zna se kako i zasto su Jovicevic, Krznar, Kopic i Cacic dosli na poziciju trenera Dinama. Pa kad se jos sjetim kako bi se prebacivali sa jedne pozicije na drugu... trener, SD, voditelj skole nogometa pa na eci peci pec odabir pozicije, uvjet samo da si podoban. Molim vas zaboravite ta vremena i prestanite ih spominjat jer cu se inace ispovracat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.