• Captain America
    15.2k
    Pa svake godine se uzimaju revolving krediti za podmirivanje tekucih obaveza i financiranje hladnog pogona.Orc123

    Dobili smo revolving kredit na temelju te love koja tek treba sjesti koju si spominjao.
  • Orc123
    6k
    Pa mi potrazivanja koja dolaze dobivat cemo u ratama kroz nekoliko godina....bila je rijec da mozemo prodati potrazivanja, ima 1000 solucijani jedan takav teskas kao sto je dinamo ne mozenpropast ako se ne uzme naslov nilo kojensezone. Smijesno mi je uopce to....imas odlicnih mladih igraca kao zalog za buducnost a isto tako imas i trenutne kvalitete...
    I ne uzima se jedan revolving kežredit na godinu nego vise manjih...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    cini mi se da on nazalost vise nece zaigrati niti jednu utakmicu, tuzan kraj ali takva je i cijela sezona
  • CastAway1986
    994
    Mikić je premlad a Ristovski nije na razini kao prije..Ajmo po još jednog japanca moj pick je Riku Handa dok je Gazibegovic preskup a nije toliko bolji od Mohe
  • sport
    2.5k
    Nama je desni bočni trebao još jučer.
  • Zagi
    5.8k
    Nama je desni bočni trebaosport

    prije cca 12 mjeseci
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    plus jedan stoper, cijela sredina i napadac
  • sport
    2.5k
    Meni se sve nekako čini da Jakiru ekipu sastavljaju senatori.
  • Nolifer
    7.1k
    Plus novi SD pod mus
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Plus novi SD pod musNolifer

    Dinamo već jako dugo nema sportskog direktora. Ta uloga sad je pala na vaša leđa?

    S.J. : To je odluka Uprave i mislim da trenutno radimo odličan posao i bez imenovanja određene osobe baš na tu poziciju. Ne znam koliko ima smisla nekoga imenovati samo da bi se zadovoljila forma.
  • sport
    2.5k
    Nama zapravo treba čistka u vodstvu kluba jer ta gerijatrija nema nikakvu viziju.
  • Nolifer
    7.1k


    #imalobismisla hah

    A vidim da su im bajni rezultati nema kaj...
  • Nogo
    1.7k
    Ja mislim da će mali Mikić biti vatrogasno rješenje a i Ogiwara može igrati desno.
    Da trener zna mogao bi i bez beka nešto napraviti, a ne ko naš ajde daj beka.

    Rista i Mikić
    Ogiwara desno
    Kaneka vratiti iza a Brekalo, Hoxha, Vidović, Špikić na krilima
    Igrati 3,5,2

    Postoje razne solucije od ishitrenih odluka, ali kada nemamo krštenog SD-a ne znam šta bi napisao.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ŠpikićNogo

    ako još jednom vidim ovog čovjeka da nosi sveti dres povratit ću sebi u usta
  • Zagi
    5.8k
    ta gerijatrija nema nikakvu viziju.sport
    Ma niti elementarno znanje.
    Pa vode nas glorificirani administratori, tajnice ...

    Pa adj da smo se jutros probudili iz kome i ne znamo tko je Vlatka, onaj njen , Tomačić i ostala bagra ..
    Svejedno bi se jebeno zapitali pa kaj ste vi ludi, tko je njima dao mandat za odlučivanje o sportskoj politici. Na temelju čega ? 5 na nozi nemre baš nitko tam napravit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions